Glavni meni

korola

Započeo Damnmoto, 07 April, 2014, 21:26

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Damnmoto

Ljudi covek me jebe bila prica dogovor pa digo cenu na 2 soma pa spustio na 150p..
Aj ko je dokon od manijaka neka ga zove i kaze da je nazad truo da je prsla stopaljka i da moze da dobije 500eura mak
Sto ga vise ljudi bude tulovalo pre ce da mi ju proda za neke normalne pare tipa 700eur maks
http://www.polovniautomobili.com/oglas4622524/toyota_corolla_gt_ae86/

Andreja

Sa'æu ja da ga izgnjavim malo ;)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Damnmoto

Zasto minus pa mora covek da skapira da ja sredjen auto u srbiji za te pare ne mogu da prodam :-P pritom mi treba za delove

perlx

Izlozio se na cene vrhunskih primeraka preko [facepalm]

Damnmoto


Damnmoto


Plazma Keks

evo ti plus da ne places;D
zvacu danas tog tipa, taman malo da se ispricam sa nepoznatim ljudima  ;D

Hohštapler

BRAAATE! Korola, 30 godina 1500e!??! Na kojim je ovaj drogama? Pa za 2000e kupi¹ klija 2000god...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Damnmoto

Mada salu na stranu nebih da o rollu za klia 2002. 

Hohštapler

©to bre?!
Ja sam sa kliojom 1.2 8V pro¹ao Boga i Oca, na more svake godine.
Jeste slaba¹an, ali nas dvoje natovareni ko magarci (ova moja nosi odeæe ko da je Djan Franko Fere)  klima ukljuèena svo vreme, na putu do mora 4.7L benzina je tro¹io! Inaèe je tu oko 5-6L...
Ima alu 15" le¾i ko pegla, za punta je auto.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Damnmoto

Ae86 nema klimu i trosi bar 8 litara prijatnre vozne i nikada nisam isao dalje od NS

Ali Nema uzbudjenja u drugim kolima koliko mi haci pruza u prvoj raskrsnici ili krivini a vecu drugoj brzini...

Damnmoto

Cast novijim izuzetcima sa zadnjom gurkom od preko 10kevra

Damnmoto

El ga zvao neko?
Aj pomagajte trebaju mi bre ti farovi i pozicije...

perlx

Sta da mu ponudis za auto koji ne pali, ne radi, ne ide i truo je na ni sam ne zna koliko mesta :o


Damnmoto

Vrlo verovatno da su ovo pozicije sa prednje vuce... to ne pase
Meni ovaj auto ceo igra za 600super jer me preko izadju toliko delovi koje bih poskidao za svoj a od ove lesine lagano da napravim jedan za treniranje...

Damnmoto

@RADANOVIC racunaj da sam kliknuo hvala nesto nema opcije trenutno :-)

sremac

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 08 April, 2014, 11:18
za punta je auto.

Jeste al kad bi se gadjali paknovima! :)

Damnmoto, idi bre stavi mu 600 ili 700e na ¹oferku, reci da ima¹ toliko i da si ozbiljan, ako ne pristane reci da te zove ako se predomisli, bojim se ako pocnu puno ljudi da ga zovu da æe se utripovati da auto stvarno toliko vredi, bolje mu nudite neke kr¹inje uz njegovu doplatu od minimum 1000e
budala na leru, mudonja u kontra smeru

Damnmoto

Citat: sremac poslato 08 April, 2014, 15:49
Citat: Andrej_Hotstepper poslato 08 April, 2014, 11:18
za punta je auto.
bravo slazem se jos bolja taktika.  Ja sutra dizem refinansirajuci pa cu da ga gazim...  samo neki driftervonabi dami ga ne zapali pred nosem.
Ja svoju kad sam uzeo zvao sam coveka u 3 ujutru i reko da kad se probudi ako mogne da dotera do mene dobija 1. 4 corolla karavan 1994 kljuc za kljuc 
I bi tako...

Jeste al kad bi se gadjali paknovima! :)

Damnmoto, idi bre stavi mu 600 ili 700e na ¹oferku, reci da ima¹ toliko i da si ozbiljan, ako ne pristane reci da te zove ako se predomisli, bojim se ako pocnu puno ljudi da ga zovu da æe se utripovati da auto stvarno toliko vredi, bolje mu nudite neke kr¹inje uz njegovu doplatu od minimum 1000e

Andreja

Citat: Damnmoto poslato 08 April, 2014, 01:27
Citat: Andreja poslato 07 April, 2014, 21:30
Sa'æu ja da ga izgnjavim malo ;)
Sta bi?

Poslao sam mu poruku, nije odgovorio... Nemam kredita da ga zovem :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D