Glavni meni

Nosite li potkapu ???

Započeo Radanovic, 05 April, 2014, 10:53

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

CBRR1

Meni je interventna uzela potkapu i to onu sto dobijes uz karting,samo sto sam vozio motor u maici i samo sa potkapom bez kacige...kazu da deluje kao da cu u pljacku ahahahahaha ali ludilo em mrak em potkapa za zezanje vrh :) :)

UFF

pacijenti
pa pre bi isao u pljacku sa kacigom nego sa potkapom
ako slucajno popijes stanglu po glavi da ne boli :D

mareskin

Citat: dr32 poslato 05 April, 2014, 12:56
I kako resavas to? Pre par godina sam imao neku krpicu za naocare, brisao sam sa tim i stvarno nisu maglile, a nisu imale ni onaj masni odsjaj na suncu ili nocu od farova. Cale uzeo negde na ulici i posle nisam mogao da nadjem ponovo, a bilo je jedino resenje do sada.

Otvorim vizir, naginjem glavu da vidim i sliène gimnastike dok ne krenem. Onda se osu¹i, pa na sledeæem stajanju ponovo. Jedino ¹to 100% znam je da mi vi¹e magli kad nosim podkapu.
Imao sam neke sprejeve za naoèare, krpice itd. Ali ni¹ta posebno ne poma¾e osim ¹to dobro oèisti stakla.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin

Citat: CBRR1 poslato 05 April, 2014, 12:58
Meni je interventna uzela potkapu i to onu sto dobijes uz karting,samo sto sam vozio motor u maici i samo sa potkapom bez kacige...kazu da deluje kao da cu u pljacku ahahahahaha ali ludilo em mrak em potkapa za zezanje vrh :) :)

A ti bez podkape odaje¹ utisak lepo vaspitanog i blagougodnog èoveka ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

juga

Citat: hurricane poslato 05 April, 2014, 11:17
..jes taèno i to, nema ni onog zavrtanja u¹iju  ;D
Pa kad imate velike usi! :P

juga

Citat: Darko poslato 05 April, 2014, 12:24
za magljenje pin lock je majka... ja ga imam na kacigi , i mogu da udjem u hladnjacu , ne zamagli ni milimetar...verujem da ni naocare ne bi maglile kad bi ti kaciga imala pin lock
Jbg za naocari nema pin-lock, a pin-lock na viziru ne utice na naocari!

Darko

nisam siguran... magljenje nastaje zato sto ti izahnes topao vazduh koji se pomesa sa hladnim vazduhom u kacigi i nastaje magljenje ...e sad , pin lock svu tu kondenzaciju skuplja na svoje krajeve pa mozda ne bi maglile naocare...opet kazem , ne znam , ne nosim naocare ali po nekoj logici tako bi trebalo da je... ;)

UFF

ne skuplja pin lock nista, samo ne dozvoljava da se na njega hvata
sto znaci da ce na naocare da se u tom slucaju hvata jos vise
po mojoj logici..

Darko

bes li ga...mozda i tako ;)

Boban_m

Citat: dusankobgd poslato 05 April, 2014, 12:26
Imam pamucnu i svilenu potkapu i mogu reci da je svilena visestruko bolja od pamucne.
Slazem se [thumb_up]

ЯЭВОЛУТИОН

ja imam neke kondome...neki su Durex a neki Troyan...ovi durex su nareklamiraniji ali troyan mi nekeko bolji...lakse skliznu....jebale vas potkape...kako li se vozio motor pre nego sto su to smislili ....i pin lock viziri.....ajde bre.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

da bre
jebali vas motori kako se nekad jahalo na konju i nikom motor nije trebao nit ga je imao :D

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

srbac

Posle par sati voznje od trenja kacige po glavi, bukvalno glava (kosa) pocinje da peèe ili pecka.  [ljutko] Kada se nosi potkapa trenje biva izmedju potkape i kacige tako da se izbegava bol.
Putovanje bez potkape na du¾e staze je jako nezgodno , ako nisi èelav !!!!  [veryangry]
:P :P :P [yahoo] [yahoo] [yahoo]

 

ЯЭВОЛУТИОН

kome ti da je celav !!!!!!!!!!!!
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Popsy

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 05 April, 2014, 14:43
ja imam neke kondome...neki su Durex a neki Troyan...ovi durex su nareklamiraniji ali troyan mi nekeko bolji...lakse skliznu....jebale vas potkape...kako li se vozio motor pre nego sto su to smislili ....i pin lock viziri.....ajde bre.

ba¹ tako... ne nosim sem kad je zimoæa ba¹ golema... imam vadivu postavu koja se pere.. a i perem kosu redovno :P :P :P
Never underestimate the power of the dark side ... === ***

Andreja

Citat: CBRR1 poslato 05 April, 2014, 12:58
Meni je interventna uzela potkapu i to onu sto dobijes uz karting,samo sto sam vozio motor u maici i samo sa potkapom bez kacige...kazu da deluje kao da cu u pljacku ahahahahaha ali ludilo em mrak em potkapa za zezanje vrh :) :)

Dao si mi ideju, ¹orts, patike (ne papuèe, ne mogu da ¹altam a i nazubljeni su mi fuziæi), majice bez i potkapa, idemooooo :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

srbac


zVuk

FILA papuce su zakon, za razliku od japanki, FILA pokriva onaj deo stopala koji je potreban za saltanje u visi stepen prenosa, pa ne izlaze zuljevi....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

nesic1

magle cvidze i sa i bez potkape, imam potkapu sa jednim otvorom i ako nos ubacim u potkapu naocare toliko magle kao da sam slep, ovako udisem na nos a izdisem na usta da cvike ne bi maglile,
mada desava mi se ponekad da me posle nekog vremena pocinje boli glava i povecava se bol do neizdrzljivosti, stanem skinem skinem potkapu bol nestane, jel se desavalo jos nekom slicno?