Glavni meni

Suzuki GSF Bandit 600 A2

Započeo brkic87, 25 Mart, 2014, 14:23

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

brkic87

Citat: mladen84 poslato 09 April, 2014, 21:54
Ja nemam taj Marving auspuh ali opet grmim i cujem se :P

Ali ima bandita sa obicnim auspuhom i ne grme i cuju se kao da je agregat pun peska. :P


dani-dax

prelep motor sve pohvale gledali danas motor na oglasima pa se nesto dogovaramo da li da dodjemo da ga pogledamo ako se odlucimo sutra popodne se cujemo oko dogovora i detalja pa mozda i bude pazara mozda ga i prodas ;)
a za ciglu ako je izbio neku nije problem ce saniramo :)

brkic87

Znas sta mu se desilo onomad?! Zakucao se u zid :D

brkic87

Citat: dani-dax poslato 10 April, 2014, 01:11
prelep motor sve pohvale gledali danas motor na oglasima pa se nesto dogovaramo da li da dodjemo da ga pogledamo ako se odlucimo sutra popodne se cujemo oko dogovora i detalja pa mozda i bude pazara mozda ga i prodas ;)
a za ciglu ako je izbio neku nije problem ce saniramo :)

Sutra ujutru idem za Dubovac u juznom Banatu, to vam je blize nego Novi Sad. Bicu tu do nedelje popodne pa se javite. :)

Pozz

perlx

Fin moped, 'obzirom da su ga danas prikljestila 2 tramvaja i kiper.

dani-dax

kupljen motor od cigli ni traga, a prikljestio sam ga ja da ga proda tako da od danas je u tako reci mom vlasnistvu i nadzoru
Brkicu motor ide ko nevreme steta sto nisam poneo svoju operemu da ga izduvam :(

con3

Citat: dani-dax poslato 10 April, 2014, 23:23
kupljen motor od cigli ni traga, a prikljestio sam ga ja da ga proda tako da od danas je u tako reci mom vlasnistvu i nadzoru
Brkicu motor ide ko nevreme steta sto nisam poneo svoju operemu da ga izduvam :(
Da ga izduvas ? 

brkic87

Ja sam ti rekao da se neces zajebati. :)

brkic87

Citat: con3 poslato 10 April, 2014, 23:27
Citat: dani-dax poslato 10 April, 2014, 23:23
kupljen motor od cigli ni traga, a prikljestio sam ga ja da ga proda tako da od danas je u tako reci mom vlasnistvu i nadzoru
Brkicu motor ide ko nevreme steta sto nisam poneo svoju operemu da ga izduvam :(
Da ga izduvas ? 

hahahahahahaha

Hohštapler

Prodat??!
Mare ¹ta æe¹ sledeæe?
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

brkic87

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 11 April, 2014, 00:42
Prodat??!
Mare ¹ta æe¹ sledeæe?

Ja sam ti pricao da je taj motor svetlo u tami motora Srbije a ti mi nisi verovao :D

BMW R1100R od kolege Apostola Badze :)

Ps. Cudno jbt prodas motor i nema ga vise... A toliko stvari proslo... Ajmo malo patetike, evo fotki gde sam bio sta sam radio

tivat 2012



niksic



Hohštapler

Extra...
Bad¾in je dobar motor, super izbor!
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

bikerboyz

Badzina bembara je prelep i extra motor.bas smo se u subotu vozili zajedno ide kao mecava...

brkic87

Sta je jace - nevreme ili mecava? :D

bikerboyz

nevreme brze dolazi...hehehe

Merca


brkic87

I tebi je ljubazna frizura tu kod Niksica :D

Bori¹a

Citat: con3 poslato 10 April, 2014, 23:27
Da ga izduvas ? 

em je podletao pod bagere, dozere, skrepere, gejdere, dampere... sad je i na naduvavanje? ;D

u zdravlju ga gonio

Andreja

Bori¹a, èini mi se da nisi shvatio foru sa duvanjem :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D