Glavni meni

Subota 22-3-2014 Manijaèki ro¹tilj!

Započeo Hohštapler, 17 Mart, 2014, 12:39

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

mene boli od jebenog niksickog
i ja budala kad saljem zenu po pivo  [doh]

rboban

Ride It Like You Stole It

rboban

Ride It Like You Stole It

rboban

Ride It Like You Stole It

dusankobgd























hahahahaha






am sou sexi












jedna iz dima














djiha djiha 4 noge...






















[flashing] [flashing] [flashing] [flashing] [flashing] [flashing] [flashing] [flashing] [flashing] [flashing] [flashing] [flashing] [flashing] [flashing] [flashing] [flashing] [flashing] [flashing]

makinjo


neskez

Rostiljdzija stigao kuci.

Zadrzao se praveci drustvo NS manijacima, koji nisu ukapirali da na jednom putu moze biti vise od jedne krivine.

kao i svaki put neki LAZIC mora da ispravi krivinu...

Zamolio bih NS ekipu da se javi ako su stigli i da prijave kako je proslo sa slep sluzbom.

p.s. nema povredjenih (samo se probusio filter za ulje)

BOKYBOY


rboban

Ride It Like You Stole It

bokilic

nije valjda neko....glumio lazica :)
brmmmm

neskez

Drug autonomas sa jamahom je hteo i bio ovog puta lazic

UFF

slaninar ispravio krivinu?  :o  jel on ok?

Zvonèica

Hold your head high and your middle finger higher

Hohštapler

Nismo svi stigli OK, Slaninar je proklizao, low side, u Beljini, ni 20km od kad smo krenuli, leva krivina jako zajebana, uleteo u kanal  i on i motor od jedno 1.5m dubine...
On je ok, nije mu ni¹ta, oprema odradila svoje ali je fuzaster iskrivljen i nije moglo da se vozi...
Mi upravo stigli kuæi, i to i¹li auto-putem, èekali smo 2h AMSS... (a to je tek posebna prièa).
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Hohštapler

Nije bio filter ulja, flisovao je rashladnu na crevo, to smo presekli i namestili, ali je èe¹ao negde i on nije hteo tako da vozi... mo¾da i bolje.
Da ponovim, on je ok.

SV plavi je moj cimer, Ranko (abarth_maniac ovde), inaèe njega smo jurili Slaninar i ja a ne umemo...  [doh]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

neskez

Zvao je AMSS (pederi nevidjeni) moze besplatan prevoz samo ako si imao saobracajku i zvao pandure, u suprotnom se placa!!!

mareskin

Citat: neskez poslato 22 Mart, 2014, 23:41
Zvao je AMSS (pederi nevidjeni) moze besplatan prevoz samo ako si imao saobracajku i zvao pandure, u suprotnom se placa!!!


Da li to piše kad im plaćaš članarinu?

Dobro je da je kolega dobro prošao.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Hohštapler

#237
ps.
èast i zadovoljstvo nam je bilo dru¾iti se s vama danas, pogotovo mi je drago da konaèno neka "virtuelna" imena ve¾em za prave likove...

ps.ps.
èisto da napomenem, sledeæe ro¹tiljanje je smi¹ljeno, kod nas na Tisi, al otom potom!
(da malo dobijete vojvoðansku ¹aru na gumama ;))
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Driver023

Uglavnom u zakljuèili smo, imate besplatno ¹lepanje ako ste èlan AMS u zemlji i inostranstvu, ukoliko ste 70km od kuæe,  sve ostalo vi plaæate,  kretenizam na nivou...
Bitno je da je sve dobro pro¹lo,  i da smo svi stigli kuæama.  ©ta æemo kad su nam krivine previ¹e èudne.  ;)

dr32

4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy