Glavni meni

Koji SUV kupiti?

Započeo UFF, 12 Mart, 2014, 03:30

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Ama Uffe, kupuj to, lako æe¹ ga prodati ako te smori. A te¹ko da æe¹ vi¹e kalirati nego na Polu... SSZGO je za 3000 terao Aston Martina godinu i kusur... ;D

UFF

ma bre seki prodao c5 za 1400e, sto onda da ga ja cimam da mi da za 1200 ?
ali on je drugar pa mi nasao isti takav za samo mladji i karavan za 1400e :D

sutra treba da mi se javi Adin kolega sa cenom za vitaru koju je uvezao, ako bude sve ok uzimam nju, ako ne onda cu da se slikam za album sa kokoskom u citroenu karavanu samo za kolegu iz majami bijach :D

DebeliZmaj

vidi ...
za prosecnog neimara koji stalno neshto vredno
navlachi kano hrcak karavan je super ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Jo¹ ako ima hidrauliku... ;D

DraganPavlicevic

Uff-e, imam za tebe pravi auto; bmw x3, god.06, benzin, 2,0l, besprekoran. Ako te interesuju podaci, idi na "Polovne..." Tamo ima¹ dosta fotografija.

UFF

hvala ali X3 mi je ruzan, X5 tezak i skupa reg tako da kad je suv u pitanju bmw ni ne gledam
a ni benzince

eventualno X1 1.8 ili 2.0 XD mada je i on ruzan

Major

I sta bi jesi uradio sto god za tu vitaru?


UFF

bila jedna da valja u valjevu, nismo se dogovorili oko cene, on trazio 7400 na ime ostaje samo reg ja nudio 7000 on kao spusta do 7200 i nije hteo vise, ja otisao kuci

ima jedna u novom sadu isao sam da je vidim, sve ok osim sto ima klasican kljuc a kozna sedista, ne znam da li je to uopste bilo moguce dobiti ili je neko nesto pakovao, isto 7400 na ime ostaje samo reg

i ima ova malo mladja u bg od prvog vlasnika koji je prenuo sa 11 pa 10.5 pa 10.2 i sad mi je nudi za 10 ali i kod nje imam reg+prenos+servis+gume izaci ce na 11 a to mi je previse da dam za auto.... nemam pojma sta cu

inace ova moze da se uzme za 6500 a verovatno i manje ali je krsina teska da se neko ne zajebe uopste da ide da ga gleda da trosi vreme

https://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/9762303/suzuki-grand-vitara-19-ddis-4x4

Major

Tak sto prodaje vitaru od pokojnog caleta mi je drug.




UFF

Pozovi drugara onda i nagovori ga da prihvati moju ponudu :)

Major

Sibnuo sam ti porukicu :)

UFF

admin moze lock  8)

DebeliZmaj

kupio si taj neki?
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

UFF

kupio neki :D

kad se podigne visi od ternca a gepek bukvalno legnem ispruzim se i zatvorim  [rofl]

http://s17.postimg.org/850jv3qq7/20170517_110728.jpg

Lazic


mi¹ko_kolo

I dao za njega celih soma ipo. Moj te pip'o!  A ovamo se frljao sa nekim 'iljadama! [rofl] [rofl] [rofl]

Lazic

Realno te¹ko da postoji bolji odnos ulo¾eno/dobijeno...

UFF

Citat: mi¹ko_kolo poslato 17 Maj, 2017, 13:19
I dao za njega celih soma ipo. Moj te pip'o!  A ovamo se frljao sa nekim 'iljadama! [rofl] [rofl] [rofl]

i resio sam da prodam njega i kupim mrletovog juga
jbg mnogo mi i somaipo moj te pipo, da zarobim u kanturini za prevoz pilica, uzecu juga za sto evra   ;)

Lazic

Jugo nema hidrauliku.. ;D

mi¹ko_kolo

+ za kom¹iju.
Citat: UFF poslato 17 Maj, 2017, 13:21
i resio sam da prodam njega i kupim mrletovog juga
jbg mnogo mi i somaipo moj te pipo, da zarobim u kanturini za prevoz pilica, uzecu juga za sto evra   ;)
Jes', aj' se ispru¾i u Jugi¹inom gepeku! ;)