Glavni meni

Koji SUV kupiti?

Započeo UFF, 12 Mart, 2014, 03:30

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

nemke


nemke


monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

BOKYBOY


Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

UFF


stefanalcatraz

Zvao sam ga ja neki dan za drugara 4250 zadnja,ka¾e top stanje,drugar na kraju uzeo stariji model 2003-e crni sa krem ko¾om za 2800,ima 220 hiljada...hteo sam ga onda ja uzeti,ali izletela mi 308-ca 2010 za iste pare pa sam nju jutros uzeo,tj poslao vozaèa pa ju pokupio...blia je na 70km od Rovera...da si se ranije javio mogao je otiæi pogledati

UFF

zvao ja bigshekija da ode i ako je dobar kaparise a ja pravac wizzair po kartu ali on je vec na putu za Srbiju u mom autu
dok se on vrati za nemacku prodace se, a ako se ne proda ni do tad garant nesto nije u redu sa njim
da imamo nekog da proveri i kaparise otisao bi ja da ga dovezem ovamo  [sutirakamen]

MIGE

Citat: UFF poslato 18 Decembar, 2015, 22:19
zvao ja bigshekija da ode i ako je dobar kaparise a ja pravac wizzair po kartu ali on je vec na putu za Srbiju u mom autu
dok se on vrati za nemacku prodace se, a ako se ne proda ni do tad garant nesto nije u redu sa njim
da imamo nekog da proveri i kaparise otisao bi ja da ga dovezem ovamo  [sutirakamen]
i sta si na kraju uzeo?

UFF


MIGE


UFF

ozbiljno bice tek kad stigne a praznici su pa carina pa spedicija pa odjava cu ga dobijem za srpsku novu god :(

zato i dalje trazim SUV :D

sremac

ovo nema 130ks i 310nm :P
budala na leru, mudonja u kontra smeru

MIGE

gotivan autic za grad..bole te djoka,bar neces da izgubis kada ga budes prodavao ..a i siguno je dz voznja [thumb_up]

Bori¹a


BOKYBOY

...polako ljudi...pa tek je 55-ta strana...glupo da umre tema tek tako... :P

srbac

Èekaj pa zar nema nekakva tema za Smarta?

UFF

Citat: stefanalcatraz poslato 18 Decembar, 2015, 21:29
Zvao sam ga ja neki dan za drugara 4250 zadnja,ka¾e top stanje,drugar na kraju uzeo stariji model 2003-e crni sa krem ko¾om za 2800,ima 220 hiljada...hteo sam ga onda ja uzeti,ali izletela mi 308-ca 2010 za iste pare pa sam nju jutros uzeo,tj poslao vozaèa pa ju pokupio...blia je na 70km od Rovera...da si se ranije javio mogao je otiæi pogledati

prodat jutros, sad sve krsevi po jacim cenama, mora da se ceka da naleti opet dobar, jedino ovaj sa lampicom sto sija, moze povoljno da bude kod nas

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=218551887&damageUnrepaired=ONLY_DAMAGE_UNREPAIRED&features=FOUR_WHEEL_DRIVE&interiorTypes=LEATHER&interiorTypes=PARTIAL_LEATHER&interiorTypes=ALCANTARA&ambitCountry=DE&scopeId=C&emissionClass=EURO3&isSearchRequest=true&zipcode=&fuels=DIESEL&minFirstRegistrationDate=2004-01-01&makeModelVariant1.makeId=14800&makeModelVariant1.modelId=4&pageNumber=1

bigbad86

Ovaj sajt nema nigde da se prevede na Eng? Aj ne mora oni kometari prodavca al bar ono sve sto moze...
Edit:
<----Debil.

UFF