Glavni meni

Koji SUV kupiti?

Započeo UFF, 12 Mart, 2014, 03:30

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Bori¹a

Citat: nemke poslato 12 Mart, 2015, 12:31
Prodam ti ja kampanjolu, ima i dodatnu opremu. Trosi 25 litara plina i balu sena na 100 km

izvini sto pitam, a za sta ce mu bala sena?

Lazic


*zeka*

Pa za magare, kad nestane goriva da je vuce.

Bori¹a

hahahaahaahahahhahah [rofl] [rofl] [rofl]
a jel magare ide uz auto? [kralj]

Balsa Wrx

Citat: Bori¹a poslato 13 Mart, 2015, 00:39
hahahaahaahahahhahah [rofl] [rofl] [rofl]
a jel magare ide uz auto? [kralj]

To je dodatna oprema   ;)
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

nemke

Dodatna oprema su dva konja. Jbg, nemam pojma kako da posaljem sliku, nece sa telefona.

Darko

Uff-e , esi uzeo neko dzipce ?

UFF

nisam jos
jer trebace mi tek krajem ove ili krajem sledece godine
uzeo sam pola auta, nisam imao pare za ceo jbg
ali star je samo 4 godine 1.6tdi i svaki vlasnik dzipa ce hteti mali gradski dizel 2001god u zameni kad meni dzip bude potreban ;)

http://s16.postimg.org/k1n5bkxit/image.jpg
http://s16.postimg.org/ksfvhczw5/image.jpg
http://s16.postimg.org/6bsm2saet/image.jpg
http://s16.postimg.org/hcnr7t2np/image.jpg

MIGE

pa to ti je i najpametnija odluka...auto za grad odlican..
a i to ti je golf 2,samo novija varijanta  [rofl]

UFF

ma nije bre, golf je seljacki prevoz i sa njim se gaze bajkeri a polo je smekerica :D
samo me jebe ovaj znak... mada ko ga jebe to se u srbiji prodaje kad hoces a trosi duplo manje nego neki suv pa sto bi onda vozio suv dok mi bas ne bude neophodan
hteo sam da ga uzmem u zameni ali kad sam prodao i uzeo kes e onda je druga prica

Joker

Moja bivsa devojka ima taj auto.. Sjajan auto! :D
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Darko

 :wtf: [rofl] :o [stop]

Pa u prvom postu napisao da ti je muka od debila koji nece da se sklone i da hoces dzipa da im se najebes keve...

Pa tek sad si nevidljiv...

Hahah, kad sledeci put ostanes bez goriva , dodjem sa stilindzerom i ubacim ti auto u gepek i odvezem vas kuci ;)

Darko

Citat: Joker poslato 25 Mart, 2015, 12:45
Moja bivsa devojka ima taj auto.. Sjajan auto! :D

Hahhahahahahah.....

Zenski autic

UFF

pa hocu da im se najebem keve ali tek kad mi bude neophodan za plac
kao sto hocu da se vozim non stop a vozim se samo kad imam cilj, voznja kao kostina te dovede u stanje kao njegovo a sa ciljem npr posla radi u bolje nego u kakvom si bio kad si krenuo ;)

poenta je spojiti lepo i korisno, kad predjem da zivim na livadi dzip ce biti koristan a bice lepo i da gazis pedere sto ne ustupaju prvenstvo :D
do tad je ovaj i prevelik, 95% vremena se vozim po gradu a 98% vremena sam u kolima, da ima polo bez zadnjeg sedista jos manji i njega bi kupio (lupo, up ili smart mi se ne svidjaju)
i namerno sam trazio sa dvoje vrata (koji ce uopste nekom kurac vrata pozadi kad pozadi nema gde da se sedne? imas vrata a nemas mesta za noge? nema logike)

a sto se tice potrosnje tesko da mogu da ostanem bez goriva, sipam pun i vozim se cele sezone  [rofl]

K_A_W_A

#794
Tako je Ufe, meni auto sa 5 vrata ni ne treba. To je za porodicne ljude, a ja to nisam. Automobili sa troje vrata su uvek bili sportski i momacki  ;D Uzeo ga prosle godine i skroz simpatican automobilcic. U odnosu na ML-a 320 cdi. Ovaj 2.0TDI trosi kao upaljac  ;D sve mi cudno i neobicno  [rofl]

MIGE

Citat: UFF poslato 25 Mart, 2015, 12:43
ma nije bre, golf je seljacki prevoz i sa njim se gaze bajkeri a polo je smekerica :D
samo me jebe ovaj znak... mada ko ga jebe to se u srbiji prodaje kad hoces a trosi duplo manje nego neki suv pa sto bi onda vozio suv dok mi bas ne bude neophodan
hteo sam da ga uzmem u zameni ali kad sam prodao i uzeo kes e onda je druga prica
ma zajebavam se,za grad je odlican autic...generalno,za Beograd ti i ne treba bolji  [thumb_up]

BOKYBOY

#796
@UFF...au,brate  [facepalm] ...meni ovo nikako ne ide uz tebe...pogotovo posle onakvog auta...sada kada bi nalepio onu nalepnicu REDTUBE svi bi mislili da vozi Jenna Jameson ... ;D ...svejedno sa srecom... [cheers]

UFF

 [rofl] ni meni ne ide ali sta ces jbg penzijaaaa :D

nalepnica nikakva za sad samo MM ram za tablice

tj sad si me podsetio bice jedna nalepnica uskoro ;)

stefanalcatraz

odlièna kupovina,neæe¹ izgubiti pare na njemu,a tek æe¹ skontati koliko je dobra kupovina kad ti se kazaljka za gorivo ne bude pomerala :)

UFF

paaa po gradu mi bije 7 sudeci po bord kompu, mada mislim da laze, nasuo sam pun i resetovao km pa cu proveriti kod sledeceg sipanja
isao sam za backu palanku pa sam testirao, mislio tempomat je ekenomican, jeste qrac, bolje je kad ja doziram, na otvorenom konstantnih 90kmh u petoj potrosnja ispod 3l :D