Glavni meni

Koji SUV kupiti?

Započeo UFF, 12 Mart, 2014, 03:30

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Darko

Citat: UFF poslato 16 Decembar, 2014, 03:52
Daj mi razumnu racunicu (objasnjenje) za veci kredit u najpovoljnijoj banci a da to nije za stambeno pitanje i da ne umores od neke bolesti :)

Zadnji kredit koji sam podigao je bilo ovako. Digao sam 1500e i kupio miksetu novu koju sam koristio odmah. Izdavao sam je za 20e po danu. Petak , subota, nedelja -60e. 4 vikenda - 240e.  Rata za nju mi je bila oko 60,70e. Znaci od jednog vikenda je sama sebe isplatila ostala tri vikenda mi he pravila pare. Za dve godine (kad sam isplatio kredit) mi je ostala mikseta koja i dalje pravi pare.
Jako prosto.

A tek sto sam uradio majstorsku stvar sa kreditom pre tog. Al to cu da ti slikam kad dodjem kuci jer mi neces verovati. Pa mi posle kazi dal kredit nije dobar ako igras pametno

Kostić

to ¹to si ti digo kredu da kupi¹ lopatu da radi¹, to je budalizam i to se ne raèuna. kreda se di¾e da se pazari auto, da èovek ne izleda ko popi¹an, za mobajl, televizor, garderobu i sliène poslastice.

Ivicat

takodje i krediti za letovanje, zimovanje, putovanja...

bigbad86

Dobro ljudi, svi karikirate, ja sam mislio da uzme kredit MAX 2000e preko vrednosti svog auto, mislim da Uff moze da izdrzi takav kredit. A ima i mnogi vlasnici placeva koji daju automobile na "dugujem ti" tj napravi se ugovor da ti njemu dugujes 2000e pa mu isplacujes u ratama, dogovoris se sve. Takodje ima mislim bas u postanskoj stedionici dinarski kredit do 2000e u protiv vrednosti koji je bez kamate ako kupujes auto (ili skoro bez kamate) Drugar je bas tako kupio sebi Reno Lagunu, Iskesiro 1000e a resto oko 2000e kes kredit za auto bez kamate. Ne znam ja to bas dobro da objasnim, raspitajte se.

Ivicat

Sve je tu jasno.
Svi znamo kakvi se automobili kod nas uvoze. Presli ko zna koliko km. Sta ce ako sutra na toj laguni ode plivajuci zamajac (500e+), dizne (800e+), pumpa (?)? A vec ima jedan kredit. Da uzima jos jedan? O tome uff prica. Treba ove krseve sto vozimo odrzavati...

ЯЭВОЛУТИОН

Ma najbogatiji covek nije onaj ko najvise ima, vec kome nejmanje treba i nikome ne duguje.....u hriscanstvu kredit kao nacin pozajmice ne postoji.....nije hriscanski.....ako smatras da je neko posten ti mu zajmis i on ti vrati kad se dogovorite.....nema kamate...
Osnova svega je pomoc bliznjem svom.....naravno da se pozajmljuje samo onoliko koliko mozes da oprostis, ali ako je neko poste on ce to vratiti....a ako nije posten.....ima naka tama sa prsticima koji gmizu po prasini ko crvici za pecanje.

jedino je posteno zakinuti drzavu...jer te konstantno krade.

Pogledajte ove kraljeve koji uzmu gomilu kredita koje ne mogu da vrate pa im kao uzmu imovinu, koja je ispod te cifrre drasticno....a ostatak namiri narod....drzava...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Znaèi jo¹ ni¹ta od d¾ipa...;D Marko, taman da ga kupi¹ do snega, da ga isprobam...;D

bigbad86

w
Citat: Ivicat poslato 16 Decembar, 2014, 11:42
Sve je tu jasno.
Svi znamo kakvi se automobili kod nas uvoze. Presli ko zna koliko km. Sta ce ako sutra na toj laguni ode plivajuci zamajac (500e+), dizne (800e+), pumpa (?)? A vec ima jedan kredit. Da uzima jos jedan? O tome uff prica. Treba ove krseve sto vozimo odrzavati...
Pa nista to manje ne kosta ni na Uffovom dizelu, ako ne i vise. Uff oce da menja BMW za neki SUV. Bas sto je potraznja SUV-ova opala, mislim da mogu da mu daju dobru ponudu.

UFF

ne zurim nigde, realno mi suv nece trebati do sledece godine u ovo vreme pa do tad ako nesto dobro za zamenu naleti super a ako ne vozim se i dalje kao i do sad

mali_zmaj

ma ja znam da bez krede nema ¹anse da kupim ne¹to ¹to iole valja,nema ¹anse da u¹tedim ni¹ta,primanja prosjeèna a ¾ivot sve skuplji.. èekam da otplatim kredu, tri godine otp,i da se uvalim u novu.... za auto,i ako ¹ta ostane za neki mladji motor.... a televizore,djelove za auto,i ostalo,to na potro¹aèke kartice na rate... drugaèije ne mo¾e... ¹it od ¾ivota,al i to je ¾ivot...neki nemaju ni te moguænosti!!
jin-jang

bigbad86

To ti je najbolja solucija u celoj prici. Bez zurbe i nema da se zajebes.(mislim na UFFov post)


Ivicat

Ne mogu 100% da tvrdim (dok ne proverim), ali mislim da sam od njega kupio moj sadasnji auto. Ako je to taj, on je policajac u NS. Nije me nesto (mnogo) zeznuo :D

UFF

Citat: Chris_SM poslato 16 Decembar, 2014, 22:24
a ovaj suv ?
http://www.mojauto.rs/polovni-automobili/1704517_Kia_Sportage_2005_god

hmm kia, ne znam nista o njima, verovatno jos losiji brend od hyndaia
ali bi definitivno pre njega vozio ako ni zbog cega drugog onda zbog enterijera

Boban_m

Isti Q, oba juznokoreanci, slican nivo kvaliteta, samo sto je KIA malo kasnije usla na nase trziste.

Ivicat

Citat: UFF poslato 16 Decembar, 2014, 23:15
Citat: Chris_SM poslato 16 Decembar, 2014, 22:24
a ovaj suv ?
http://www.mojauto.rs/polovni-automobili/1704517_Kia_Sportage_2005_god

hmm kia, ne znam nista o njima, verovatno jos losiji brend od hyndaia
ali bi definitivno pre njega vozio ako ni zbog cega drugog onda zbog enterijera
Ne mogu sada da preturam po papirima da proveravam da li je to taj prodavac.

Ako razmisljas o ovom konkretnom primerku, a ispostavi se da je isti prodavac, mozemo da se cujemo da ti prenesem svoje iskustvo sa njim.
Bez obzira ko je prodavac, smeo bih da se kladim da je ovaj auto presao preko 150000. Sto znaci da mu je uskoro vreme za zamenu plivajuceg zamajca sto ne treba izbaciti iz kalkulacije...

doktor

Ova Kia i Tucson su 2 identicna auta.
Bikers work is never done!

mareskin

Citat: doktor poslato 17 Decembar, 2014, 00:20
Ova Kia i Tucson su 2 identicna auta.

I meni se èini da je to isto vozilo. Kia po meni ima lep¹i dizajn.
Ovaj Sportage nije lo¹ izbor. Roðak ga vozi u ©vajcarskoj. Dodu¹e kupio novog.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

bigbad86

Kia mi je 3 puta lepsa od Tupsona. Ja sam se vozio u ovom CRDI 2.0 agregau koji se nalazi u  KIA Santa Fe i lepo je isao. A cak je i Santa Fe veci auto. Vozac mi je rekao da je potrosnja po gradu 8-9L

Darko

& ivicat - a na koliko mislis da se menja plicajuci zamajac ?