Glavni meni

Koji SUV kupiti?

Započeo UFF, 12 Mart, 2014, 03:30

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

libu te... posle ga prodash
vozila starija gospodja po beogradu...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

UFF

ma to samo malo da se ispolira i ko nov :)

Glava Dole

Citat: DebeliZmaj poslato 23 Mart, 2017, 17:27
libu te... posle ga prodash
vozila starija gospodja po beogradu...


Samo baka do pijace :)
! No longer available

DebeliZmaj

ja sam i dalje naprzen na santa fe 2.0 dizel ...
da mogu ko covek pun gas kad idem kod savskog
neimara na rostilj ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Hattrick

Ova nema kracu nogu.

Lazic

Citat: DebeliZmaj poslato 24 Mart, 2017, 02:55
ja sam i dalje naprzen na santa fe 2.0 dizel ...
da mogu ko covek pun gas kad idem kod savskog
neimara na rostilj ...

Ti u ¾ivotu nisi stisnuo pun gas... :P

DebeliZmaj

Citat: Laziæ poslato 24 Mart, 2017, 09:56
Ti u ¾ivotu nisi stisnuo pun gas... :P

jesam van puta... tu kod neimara ono parche od blatnog spustanja pa do raskrsnice ..
koliko je mogao da ide ... posle me opominjao neimar da mu orem drumove...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

To bih voleo da vidim... :D

gixxer


DebeliZmaj

gixx .. matoro ...
suv pre 2005 i posle .. nebo zemlja .. pogotovo pre 2000te
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

UFF

usrah se od trazenja (vec mesecima) grand vitare preko na mobile.de i autoscout.it i konacno nadjoh sta sam trazio, cak i prevoz delimicno sredio, pozovem speditera i kazem mu 5-oro vrata, 1.9dizel, 2006god koja je cifra za svu papirologiju

kaze mi lik 2.000eur  :o :wtf:

pa jebem ti Vucica i Seselja i sve iz vlasti koji su tome doprineli majku im jebem nenormalnu!

na to kad dodam cenu prevoza, prve registracije i bar malog servisa pod uslovom da je sve ostalo u idelanom stanju (iako nije) izadje me cena koju ga platim plus 3.000eur  [samoubistvo]  pa sta treba tamo da ga dobijem na poklon da bi mi se isplatilo?

ok ne gledam vise nista po stranim sajtovima, cekam dumrem dok se neko cudo ne desi da neko kod nas prodaje dobar primerak a ne lesinu po razumnoj ceni tj da nekom bude frka a sto je najgore i da imas $ nov ne mozes da kupis jer se vec 3 godine vise ne prozvodi (malo sam drkao prodavce na sajmu zbog toga i popisao im se na malu vitaru i sx4)

zorebre

Nznm kako stoje stvari u SRB sa carinom,imajuci u vidu da nije EU proizvod,ovde u MK se na sva vozila sto nisu made in EU placa 5%carine na katalosku vrednost. Znaci matematika ide vako: auto+500eur transport i osiguranje=carinska osnovica pa onda 5%carine na to,pa na sve zajedno 18% PDV  =to  je suma za placanje. Plus spediter,terminal,i sitni trskovi. Imaj u vidu da je taj model nov bio oko 27000,i da vrednost pada otprilike 10%na godinu, sve do 10 godine,onda ostane na 10%vrednosti. Cak i po vakoj matematiki opet ne ispadne 2000 ojra,mora da je jos nepovoljnija procedura u Srb.
Jbjga,totijestotije,

Joker

Citat: UFF poslato 28 Mart, 2017, 01:13
usrah se od trazenja (vec mesecima) grand vitare preko na mobile.de i autoscout.it i konacno nadjoh sta sam trazio, cak i prevoz delimicno sredio, pozovem speditera i kazem mu 5-oro vrata, 1.9dizel, 2006god koja je cifra za svu papirologiju

kaze mi lik 2.000eur  :o :wtf:

Zavisi odakle ga uvozis, na koju osnovicu ide.. I uvek se raspitaj na vise mesta..
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

DebeliZmaj

marko.. nebojsa radic ... bivshikolega iz firme gde lazic i dalje radi ..
nadji ga medj mojih prijateljima na fb i vidi sa njim.. ne panichi ..
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

UFF

ne verujem da me udario po usima jer sam preko tog bigshekievog lika pre god dana uvezao polo isto 1.9d, isto godiste i sve zajedno je koostalo 800eur ako se dobro secam

i znam za to sto zorebre kaze da je grand vitara kostala nova dosta vise ali ocekivao sam 1000-1200e ne preko toga iskreno

Zeljkamp

Posalji mi fotografiju saobracajne na Viber od te Vitare da proverim koliko kosta kod mojih speditera.
TwinZ Auto & Moto

DebeliZmaj

:D zaboravih na zeljkampa ... oprosti mi zeljkampe ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

UFF


DebeliZmaj

svica je skuplja nego italija
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Zeljkamp

Svica je najskuplja.
TwinZ Auto & Moto