Glavni meni

Iznajmio bih motor :D

Započeo aco.paun, 04 Mart, 2014, 23:33

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

aco.paun

Brko, ti si nabrojao sve kao da se to radi svaka 3 meseca. Ajde ulje i filteri ok, i ploèice ok. Ali antifriz, gume ulje u koènicama, semerinzi i èe¹æenje pumpi i dizni se radi na 2-3 godine.

Jocika

Pa jedino ako vozis kao penzioner pa da menjas gume svake 2-3 godine ili ako das babi da ide do pijace da kupi crni luk za zaprsku...

aco.paun

Pa ti verovatno mora¹ da menja¹ gume svaka 3 meseca jer kupuje¹ polovne  :P
Meni je par novih guma dovoljan za 2 sezone, nisam ba¹ toliko dokon da se po ceo dan vozim. Moja sezona je 3000-4000km, ne vi¹e.

Jocika

ma jok,svake 2-3 nedelje menjam gume,donose mi cigani pa mi se moze...

zVuk

....a i za razliku od aco.paun-a jocika se vozi......a aco gleda iz svojih hala i lokala.....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

clutch&brake

Citat: aco.paun poslato 06 Mart, 2014, 01:53
Citat: chengelle poslato 06 Mart, 2014, 01:34
Mislim da bi trebao svim Manijacima ovde da se izvinis,i kazes kako si se samo salio sa ovom temom. Jer ja ovo licno shvatam kao uvredu...... A sto se mene tice ja bih ti samo kurac iznajmio,ali za 50.evrica dnevno  [flashing]

Ja ti moj dam d¾abe, i mo¾da te jo¹ èastim 50€ ako bude¹ dobar deèak  [prebicute]

ocu ja... bar kada me jebu da me jebu za 50 evrica
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!


con3

Citat: njanja poslato 06 Mart, 2014, 02:59
Citat: aco.paun poslato 06 Mart, 2014, 01:53
Citat: chengelle poslato 06 Mart, 2014, 01:34
Mislim da bi trebao svim Manijacima ovde da se izvinis,i kazes kako si se samo salio sa ovom temom. Jer ja ovo licno shvatam kao uvredu...... A sto se mene tice ja bih ti samo kurac iznajmio,ali za 50.evrica dnevno  [flashing]

Ja ti moj dam d¾abe, i mo¾da te jo¹ èastim 50€ ako bude¹ dobar deèak  [prebicute]

ocu ja... bar kada me jebu da me jebu za 50 evrica
@njanja za tebe sam znao
Al ova 2 su me iznenadila  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

UFF

pa braaaate odradis 3-4 klijenta dnevno po 50e koliko je to na kraju meseca a koliko tek godisnje?
kupis novijeg porsea od sszgo-a :D

isterivac

Citat: con3 poslato 05 Mart, 2014, 20:55
Muzicar ,doktor,zelenas,uterivac,isterivac . . .  :)
Izvol'te, kuj me vika? :D
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

juga

Tema je do OO, izuzetno kvalitetno mlaæenje prazne slame, mislim da je vreme da se tema prebaci u bulshit!!!

serbduck


  Iznajmljivao sam motor u Grckoj nekad davno i to je bilo prilicno skupo...cini mi se oko 50 e dnevno ( tad su bile marke ) .

  Mislim da ti motor moze dati samo neki dobar drug, koji te poznaje i zna kako vozis. Naravno i to je rizik, ali taj rizik ( za te pare ) moze da prihvati samo dobar drug...i da mu ostanes duzan uslugu.

Tema je interesantna - svima trebaju pare i verujem da ima ljudi koji bi ti iznajmili motor, ali da ga vratis u istom ako ne i boljem stanju.

Realno - tebe ce odlazak na more sa devojkom ( na iznajmljenom motoru ) i svrckanje po Srbiji dva meseca - kostati koliko i kupovina recimo CBR 929 2002 god ( 2500 e )... ili ako si stedljiviji pred curom - kupovina bilo koje litre iz 97 - 98 god ( 1500 - 1800 e ). - jutros gledah oglase...

  Tako da... il kupi motor il vodi devojku na more. Tesko ces i jare i pare...sem ako para imas, a nas ovde malko zajebavas  :violina:  ( a i to nije lose po ovoj kisi...).

                                                   [cheers]



Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

Major

I jel iznajmi motor ili jok? ;D

Brrka

Citat: aco.paun poslato 06 Mart, 2014, 02:06
Brko, ti si nabrojao sve kao da se to radi svaka 3 meseca. Ajde ulje i filteri ok, i ploèice ok. Ali antifriz, gume ulje u koènicama, semerinzi i èe¹æenje pumpi i dizni se radi na 2-3 godine.

U pravu si, ulje u kocnicama, semernizi na prednjoj viljusci, pumpa i dizne se ne menjaju i ne ciste svaka 3 meseca i plocice traju duze ali sve sam to morao da odradim pred ovu sezonu da bi se vozio bez razmisljanja kad ce sta da zakaze.
Ali sto se voznje tice, gume za R motocikl licno meni ne traju vise od 5000km jer ne stavljam neke turing gume pojacane da bi mi trajale duze a i trudim se da taj motocikl R vozim onako kako bi trebalo a ne ko da vozim enduro. Inace 3 meseca mu dodje negde oko 5000km (toliko sma presao prosle godine za poslednja 3 meseca avgust-septembar-oktobar).

MIGE

sto reko juga,tema za kantu....stavrno ne razumem ovu temu..ne vidim u cemu je problem da se aci iznajmi motor...depozit u visini vrednosti motora,pare za servis i za gume na kraju sezone,50 e po danu i to je to...stvarno ne razumem zasto mlatite praznu slamu sa ovim gospodinom???nit ima para da plati realno iznajmljivanje motora u srbiji koje sam gore naveo,nit ima druga koji bi mu pozajmiO  motor da se vozi...ENDE.....nego,ja sam ovo platio u madjarsko 230 din/kg a vidi cenu kod nas na popustu  [facepalm]
http://www.akcijeikatalozi.rs/media/proizvod/7507273_cureca-prsa.jpg

Lazic


MIGE

e laki,a moji su jos punjeni sunkom  :D [facepalm]

UFF

meni je tema zanimljiva :D
ko ne zeli ne mora da ucestvuje, ja sam za to da pomognemo momku da iznajmi motor
dao bih mu ja moj cb1000r ali on je naked i nit ima zastitu od vetra nit mesta za tovar pa ne moze sa njim sa devojkom na more jbg...

con3

A da je neka zgodna devojka otvorila ovu temu pobili bi se ko ce da da motor

DebeliZmaj

uff : taj 1000 ima papire da moze predje granicu ?:) niko ga ne potrazuje ? cool
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell