Glavni meni

Iznajmio bih motor :D

Započeo aco.paun, 04 Mart, 2014, 23:33

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

juga

Te izjave za devojku... pazi ovo su sve manijaci, mo¾da te neko i nazove, a ti posle objasni devojci da nisi tako mislio!!! [zena]

SrpskiDzedaj011

I have to return some video tapes....

DaChaS

Bice ovde svega :) sledeca tema iznajmio bih devojku :)

DebeliZmaj

e sad posto nije navedena cena ajmo leko u primam na poklon ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

UFF

1000RR nema bez 150-200e dnevno da se iznajmi a ne mesecno
i to zato sto imaju kasko pa ne razmisljaju da li ces da se slupas

aj da kazemo dogovoris se sa nekim nebitno na koliko dugo i po kojoj ceni i aj da kazemo neces imati udes nikakav ali ti posle par dana voznje rikne agregat i sta onda???

ti ces da ubedjujes vlasnika da je bio pred smrt a on ce da tvrdi da si ga drzao u blokadi ceo dan i da je zato popio ulje tj da si ga ubio

i sta posle? kome to treba jbt nemoj si lud, u najboljem slucaju mozes da dobijes motor na dan dva bez novcane nadoknade od nekog dobrog drugara koji ti veruje i to je sve

Major


mrle

Citat: con3 poslato 04 Mart, 2014, 23:43
za 1000 dinara ne mozes ni u luna parku da se provedes :)

1000 din ako si u ¾urbi.
Be¾im od luna parkova kao ðavo od krsta.
70 din par minuta neke vo¾njice.
Onda bolje detetu da iznajmim motor i da sedi na njemu :)

Mad Max

200 eur mesecno, ako ima hocu i ja, platicu 500 e mesecno!

Ko ce da ti da motor covece?!

Jedino neku izjakanu divljacinu i to uz neku ozbiljniju lovu!

Sve ispod 200 eur dnevno je povopljno, naravno, ako je motor mlad i ispravan!

Ovde 300-350 sfr dnevno, stim da samo 200 km ima u toj ceni, sve preko toga se pplaca

na duzi period moze da se dogovori na 250 sfr

stetu do 1000 sfr placas sam, kasko ne pokriva!
Brzi od smrti, Jaci od bola

DebeliZmaj

covek se verovatno sprda sa nama :)
a pavijani se primili ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

jevta

Evo ja æu ti iznajmti motor po uslovima po kojima se rentiraju motori u svetu po¹to je to jedini parametar cene.Za depozit æe se urediti veæ neki dogovor.

aco.paun

Ooooo dobro jutro moji manijaci, vidim nikom pare ne trebaju. Jbg UFF-e ti ga malo vi¹e pretera, 150-200€ dnevno, za tri meseca nova cbr1000rr. Ovo je ipak Srbija, nemoj gledati cene u Americi. Oglas i dalje va¾i. A ¹to se tièe agregata, odmah se èuje dal prede kao maca ili radi kao golf 2 1.6dizel, mada i maca mo¾e da rikne, ali bi to bilo o mom tro¹ku naravno.

aco.paun

Jevto koje cene su u svetu?

zVuk

...pa jbg...ako vec imas para za toliki trosak, zar nije bolje da kupis neki ispravan motor 20-30 godina star za do 1000 'vra i da se vozas tih nekoliko meseci i da ga prodas upola cene koju si ga kupio, opet je jeftinije nego da iznajmljujes za 1000 dinara dnevno...
Ko se ljuti, uleti mu kruti

aco.paun

Jeste brate jeftinije, al ne bih ba¹ da vozim motor star 20 godina, granica mi je sad na nekih 10 godina starosti, jer su mi motori od 2002-2003 najlep¹i.

Major

Cene u svetu su isto kao sto je uff rekao.
Sve preko 800cc je od 150eur dnevno.

Evo u susednoj Madjarskoj motori 600cc, dnevno 70eur + depozit 500,00eur, sto mu dodje da sve preko 800cc prelazi stotkicu ;)

http://www.bermotorok.hu/rentabike.html

jevta

http://www.rentamoto.com.ar/alquiler.php?i=9

http://www.rockermoto.com/price-list/

To ti je na brznu.Ako te interesuje javi se pa se dogovaramo al samo na period kako si rekao.

isterivac

Sva¹ta æu proèitati ovde... Skupi ti lepo pare pa kupi sebi motor, veruj mi, biæe lak¹e i tebi a i nama koji èitamo svakojake izjave..
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

aco.paun

Ista stvar i tu, ti motori ¹to si naveo sami sebe isplate za 2 meseca rentiranja. Bolje onda da kupim nov motor i da ga rentiram vama na forumu, najkasnije za godinu dana mi motor ostaje dzabe. [djavo]

zVuk

jeste samo sto nama ne treba motor u zakup....tebi treba..:)
Ko se ljuti, uleti mu kruti

jevta

Citat: aco.paun poslato 05 Mart, 2014, 11:11
Ista stvar i tu, ti motori ¹to si naveo sami sebe isplate za 2 meseca rentiranja. Bolje onda da kupim nov motor i da ga rentiram vama na forumu, najkasnije za godinu dana mi motor ostaje dzabe. [djavo]
Ti si hteo da iznajmi¹ ne ja to su uslovi uzmi ili ostavi.Jo¹ sam postavio one jevtinije ima i skuplje ako te interesuje.