Glavni meni

Narucivanje iz USA

Započeo SSZGO, 26 Januar, 2011, 23:02

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

dragan

jasam narucivao neki alat iz usa alta 2 dolara postarina 15 i nista na carini
jednom mi jel lik iz australije polsao deo za motor i stajao je kao poklon tako je naznacio stiglo kuci nikad nisam imao carinu
poenta je samo staviti manju cenu ili kao poklon i mislim da nece biti problema ,bar mene nikad nije niko cimo za carinu ili imam vise srece?
samo vas posmatram...

easy


kide

Uff-e , samo ti uradi kao ¹to si rekao i nema¹ carinu.Samo neka ih ortak dobro uprlja.

ЯЭВОЛУТИОН

Najbolje da ih obuje i malo proseta nekom farmom svinja, krava, pilica....da malo bazde :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

 [rofl]

tako ce i biti
ko ga jebe
napisace USED & GIFT na kutiji pa ce mo videti sta ce biti

isterivac

A mozda da ti ih posalje sa sve prljavim carapama? :D
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

UFF

pa to se podrazumeva bre :)

carinici kad otvore da brze bolje sve vrate na svoje mesto

dragan

ma stavi znak baæo radijacija i metalni sanduk niko mu nece prici i resen problem....

[attachment deleted by admin]
samo vas posmatram...

jura

hoce li biti nesto od narucivanja iz Amerike i da li se isplati jer mi se cini da deru za postarinu?

UFF

5.11 cizme + magnum patike stigle u usa prepakovane u jedan paket i poslate za srbiju
cekamo da stignu i da vidimo sta ce nasi carinici da kazu

Major


dragan

kolka je kvota da se kladimo?
samo vas posmatram...

nano

Stice ok, popustili kais ovi na carini...

UFF

Jebem ti govnarsku lopovsku zemlju idem odavde trajno sto pre!  [ljutko]
ne znam da li je ovo cifra za usluge poste sto su preneli paket od aerodroma do moje poste (sigurno nije iz usa jer je tamo postarina placena) ili carina jer nigde ne pise ali u pitanju su dva polovna para obuce i to od privatnog lica majku im jebem lopovsku  [ljutko]

dzimika

provalili te ovi sa carine :D sigurno neko prati forum :P

easy


Kanarinac

Idi i probaj da se zalis. Potrajace mesec dana ali postoji sansa da uspe. Udaril su te sa carinom plus povecanje pdva

Major

Ja sam ti rekao da ce te odradi za carinu ;)
Mada mozes da odes da se zalis, mozda ce potrajati ali ako ne zelis da das tu sumu mislim da mozes da sacekas. Inace to je cena za usluge poste + carina + porez.

UFF

oba para sam uzeo na sale closeout popustu u pola cene jer su izasli novi modeli

cizme
http://www.lapolicegear.com/5tahrtwabobl.html

patike
http://www.magnumboots.com/us/product-motion-low-wpi-black.html

Total 125$
to je 96eur a oni mi naplatili carinu 53eur?  :wtf: PA TREBA IM JEBATI MATER  [bejzbolka]

ako hocu da podignem paket moram da platim inace ne znam sta ce sa njim?
jedino posle toga da odstampam racune pa da se zalim?

jos su oba para izvadjena iz originalne kutije i isprljana kao polovna majku im jebem lopovsku bre!

gde da idem za zalbu? u postu kod zeleznicke stanice?

zVuk

pogledaj pod 15....

http://www.posta.rs/struktura/lat/kontakt/najcesca-pitanja.asp#15

po ovome ispada da treba da se zalis upravi carina
Ko se ljuti, uleti mu kruti