Glavni meni

Ru¾ièasta Srbija

Započeo mrle, 26 Januar, 2011, 15:47

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

A posle ce djura da im oprosti, sto ih je tukao.
@farbach:predpostavljam da je panonski cvarak onaj debeli koji se naduvan kao zmaj izvrnuo sa XX-a i ocopavio nogu, a u medjuvremnu se vozika motornim sankamo po cenru Novog Sada.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

farbach

Stukao je gajbu piva sa lokalcima, a to je opasno. Osnovno pravilo defanzivnog cuganja je: ne cirkaj sa Mitrovcanima.
Posto je covek politicar i ima drugaciju percepciju nego mi smrtnici, on je tamo gde mi buranija vidimo T raskrsniocu i kraj puta produzio pravo zato sto je isao za vizijom obilaznice oko Mitrovice.
misim brat je kontraverzna licnost. Buni se protiv dodjosa a sam je dosao iz Like. Dere se di su nasi novci, a kumasinu prodaje secerane po 5 evara. Kao malom su mu ostala deca udarala dislike, pa se sada sveti.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: farbach poslato 30 Januar, 2011, 16:15
Stukao je gajbu piva sa lokalcima, a to je opasno. Osnovno pravilo defanzivnog cuganja je: ne cirkaj sa Mitrovcanima.
Posto je covek politicar i ima drugaciju percepciju nego mi smrtnici, on je tamo gde mi buranija vidimo T raskrsniocu i kraj puta produzio pravo zato sto je isao za vizijom obilaznice oko Mitrovice.
misim brat je kontraverzna licnost. Buni se protiv dodjosa a sam je dosao iz Like. Dere se di su nasi novci, a kumasinu prodaje secerane po 5 evara. Kao malom su mu ostala deca udarala dislike, pa se sada sveti.
Da se razumemo nije on dosao iz like, nego je u devotoj ofanzivi napao Backu (nema ljutis i moj matori je odanle), ali se ozbiljno najeo onih gljiva pa je poceo da bulazni. A ja odavno nepricam sa patuljastim i dezmekastim tipovima, mnogo su bre iskompleksirani, pa nisam im ja kriv sto su spoznali sex kada je meni vec bilo pomalo dosta. E onda su ih ostavljene kucke napujdale na nas ....mos misliti.
p.s.]
znao sam da je taj
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

pit



                        Debeli smrad je policijski covek i sve sto je radio zadnjih 20 godina radio je po direktivi sluzbe .Nemojte da se cudite nista i da mislite da on to samovoljno deluje .Naravno ''sluzba '' mu nije rekkla da se nakrlja piva i da mu ga opali po gasu....ali morao je i on jadnik da ispolji negde svoji kreativnost i da  da  licni pecat.
                         Prase je samo iskoristilo situaciju i unovcilo okolnosti u kojima se naslo.Na zalost nije jedini.....

Panta Zemunac

Ne bih se kleo da sluèajno, ko zna, mo¾da nisam èuo dobro, nije KUm dodao fon ©iptaru i rekao mu da ga ''debeli lala'' treba.
Malo mnogo je njih navraèalo, reda radi do ©ilerove...onako usput, kada navrate iz lepe nam na¹e ravnice, novosadske....

hebi ga...i to izmislih, eto tako...otkud ja pa da to znam, èujem....
a onda, krmak, plasira palestinskog muèenika od beogradskih nam vlasti, ©e¹elja i dr.....!! [neampojma]

farbach

Pa eno mu drugi kum iz Veternika u zatvoru, prodavao deci drogu.

pit

Citat: farbach poslato 02 Februar, 2011, 09:13
Pa eno mu drugi kum iz Veternika u zatvoru, prodavao deci drogu.

               Secam se njihovih zajednickih fotki i ponosnog Krmka sto se slika sa facama novosadskog podzemlja

Panta Zemunac

Citat: farbach poslato 02 Februar, 2011, 09:13
Pa eno mu drugi kum iz Veternika u zatvoru, prodavao deci drogu.


©to zabode Ðuru u oko olovkom, na sred cepanja....mutavog da pretvori u èoravog... [rofl] [rofl]
Bila je to malo ¹ira ekipa a da su kumovi, jesu i da ga se odrekao, nije...tvrdio je da æe prièekati pravosna¾nu presudu kako bi bio siguran da ga nisu nevinog osudili, jelte, jelda, molim...Joooj kakva govnaaaa....

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: farbach poslato 02 Februar, 2011, 09:13
Pa eno mu drugi kum iz Veternika u zatvoru, prodavao deci drogu.
On to da nadoknadi stetu, Kum ne placa nikako pa mora da se vadi.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11