Glavni meni

Ovo su nasi kucni ljubimci

Započeo Nadalina, 20 Oktobar, 2010, 01:32

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Major

Citat: Laziæ poslato 06 Maj, 2017, 02:06
Ja sam moju na¹ao kako polumrtva visi ispod Fieste u vo¾nji, nadomak autoputa kod Merkura... Takoðe je trebala da bude u gostima 2 dana... Jo¹ malo dve godine... :D





Kad je grdim, ako nema gde da pobegne, zavuèe se ispod Lea...;D

Znaju oni gde treba da se uvale :)
Mi ovde na placu sada imamo 4 psa :)
I iz komsiluka nam svracaju jos 4 na jutarnji dorucak, krenuo je jedan najhrabriji ja ga nahranio i evo sada poveo celu ekipu kaze tu se dobro klopa :)

Lazic

Citat: UFF poslato 14 Maj, 2017, 03:16
Citat: nano poslato 13 Maj, 2017, 21:42
E jel zna neko kako se zove ta vrsta sova? Imam ja dva komada :D



guarana? :D
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl]





@Major:
Ma nanu li im njihovu, ba¹... ;D

Major

Prevaranti bre belosvetski [rofl]

UFF


navajo



Kaznila me je sto sam se smucala ceo dan i ostavila je samu....zlica podliæ  [neampojma]

Major


navajo

Ma vesticara jedna....kad me pogleda ovako isprepadam se...trista djavola joj iz ociju vire  [panic]

Buljava ima samo dva izraza u ocima bolikurancija i Freddy Krueger pogled  [djavo]



Pas kad te pogleda osetis ljubav u tom pogledu, a ova ljubav izrazava tako sto me izujeda na mrtvo....nista ja nju ne razumem!!!

Jedina svetla tacka je sto navija za Dedu...sve joj je oprosteno:

Major


monsterbnt

Jer su ipak male grane za pickice.....

Smrt SVIMA!!!!

Major


Boban_m


Lazic

Kako ih doziva¹ na engleskom/¹panskom...? ;D



@Navajo:
Preslatko vanzemaljsko biæe... [ljubav]

mareskin

Citat: Laziæ poslato 21 Maj, 2017, 22:19
Kako ih doziva¹ na engleskom/¹panskom...? ;D
...

Verovatno vièe: Mac, mac... mac (ali sa odgovarajuæim akcenotom ako je meksièka maca) :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Grof

Il gato ... kitty, kitty.... mac, mac..... dodji bre u pizdu materinu da te slikam  [rofl]

Grof






moje len¹tine doèekale proleæe da otpadaju :)

Major


Giga Kle

Citat: megaidiot poslato 24 Maj, 2017, 23:16
ali uvodjenje toliko ludog psa u svoj zivot otvara potpuno novi paket problema.
Kupim ja rasela donesem kuæi tri dana ispod stepenica ni da mrdne. Zovem drugara brate ovo kuce mutavo nezna ni da laje  samo blinka ocima. Aaaaaaahahaha... Kaze drugar kupio si raketu.....sscekaj jos koji dan....nisam dugo cekao sutradan raketa sve sto je nasao po dvoristu pokidao....morao na lanac...bilo mi zao al mi oglodao 3m2 ograde da izaðe malko mu 7ari placa.

Major

Kad si ga preuzimao dali su mu nesto za smirenje u vecoj kolicini jer da si ga video u pravom svetlu ne bi ga nikad uzeo [rofl]
To ja pricam za mog psa bio je najmirniji u leglu nije se cuo lezao sa strane ma istopili se kad ga videli.. par dana kasnije sve progrizeno, laje trci kida cepa obara aaaaa :D
I tako vec deseta godina :D

megaidiot


Giga Kle

Citat: Major poslato 31 Maj, 2017, 15:40
Kad si ga preuzimao dali su mu nesto za smirenje u vecoj kolicini jer da si ga video u pravom svetlu ne bi ga nikad uzeo [rofl]
To ja pricam za mog psa bio je najmirniji u leglu nije se cuo lezao sa strane ma istopili se kad ga videli.. par dana kasnije sve progrizeno, laje trci kida cepa obara aaaaa :D
I tako vec deseta godina :D
Planiram uzmem jos jednog mozda neće iz dvorista ako se budu igrali da skinem ovog s lanca....ili ću morati jos jedan lanac da kupujem....hehehhehehee...