Glavni meni

Ovo su nasi kucni ljubimci

Započeo Nadalina, 20 Oktobar, 2010, 01:32

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Glava Dole

sekira... auuuh... istom treba tom debilu prste odseci  :'(

DebeliZmaj

5!
Citat: monsterbnt poslato 04 Maj, 2017, 21:59
Fluffi je dobila privremenu cimerku.... Majka i 3 steneta samojeda bili izbaceni na ulicu.... Majka u ocajnom stanju, mrsava, slaba, puna krpelja i buva, imala upalu pluca, veliku ranu na ledjima (veterinar sumnja na sekiru...).... Posle sterilizacije dosla kod mene dok je ne izlecimo skroz pa ide u finu familiju. FLuffy je lize, mazi sapom i donosi joj svoje igracke...


Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

navajo

monsterbnt, bravo, citala sam o ovoj kuci na fejsu, drago mi je da prica ima srecan kraj  [srce]

Taj ko je sekirom povredio bi isto tako povredio i coveka, samo kada bi znao da moze da se izvuce....govno obicno:(

Meni je prosle godine uginuo Zeljko, zlatni retriver...imao je 16,5 godina u tom trenutku...samo se ugasio...lezala sam sa njim na podu dva dana i izdahnuo mi je u zagrljaju.
Poslednjih par godina sam morala da ga nosim uz i niz stepenice, pa sam se zbog njega i preselila na Kosutnjak...u Centru mi je stan na 4. spratu a nema lifta, tako da su mi kolena i kicma otiusli u aut od nosenja...ipak je imao preko 30kg:(

Poslednjih godinu, ako ne i malo vise je i piskio u stanu...jednostavno je izgubio osecaj pa bi se upiskio lezeci...ili bi se lezeci ukakio, ali mi ni jedog trenutka nije palo na pamet da ga uspavam, kako su mi cesto predlagali, jer on nije bio bolestan, niti je trpeo neke bolove, samo je bio star...i ne razumem ljude koji svoje ljubimce vole samo dok su mladi i zabavni, a cim postanu teret uspavaju ih...pa ja bih ga nosila i cistila za njim jos 100 godina samo da je ostao uz mene....i nije mi bilo tesko da se sama o njemu brinem i nosim ga u narucju kao bebu napolje 3 puta dnevno :(









Dva dana nakon sto se Zeljko preselio u vecna lovista pokupila sam neko mace sa livade na kojoj smo setali kuce u kraju...mala, buljava, ruzna za sve pare, sa tibom punom glista...da je nisam pokupila rastrgli bi je psi...trebala je kod mene da bude samo dva dana, ali je smizla resila da sam savrsen ljudski ljubimac i da ce da me zadrzi...a to sto nisam neki fan macaka resila je ocas posla...ne ferma me 5% [rofl] Tako da sada imam macku, koja mi je i dalje totalni vanzos jer je ama bas nista ne razumem...buljavi vanzos :o












Ovo je jedina slika mog prvog psa Radze....kakav je to car od psa bio [srce] [srce] [srce]



Lazic

Ja sam moju na¹ao kako polumrtva visi ispod Fieste u vo¾nji, nadomak autoputa kod Merkura... Takoðe je trebala da bude u gostima 2 dana... Jo¹ malo dve godine... :D





Kad je grdim, ako nema gde da pobegne, zavuèe se ispod Lea...;D

navajo


Lazic


monsterbnt

Debela mi se popela na nogu dok sam cekao bus..... doveo je kuci da je nahranim i evo jede vec 15 godina... Cicak je bio na otiracu ispred vrata i samo je usao.... vec 7 godina nece da izadje... Majstori su uvaljivanja.

Ovde se vidi hijerarhija... Debeloj jastuk, Cicku cebe, pas moze u cosak....

Smrt SVIMA!!!!

navajo

Kakav trio fantastiko!!!

Imala sam ja Makicu jednu dok smo imali Radzu, naravno da je ona bila gazda...kakva je to macja dominacija bila:)

Ova vestica moja buljava je totalno izdominirala...igram kako ona svira i cutim, sta cu:)

eclipse4

Tako im dozvoljavate jebi ga....
Ja sad imam labradora i macka sme da gazi po dvoristu samo kad bucke nema nigde na vidiku.
Na "lancu ishrane" macka je postavljena bas tamo gde joj je i mesto po statusu,daleko iza psa.

Isto je bilo i sa cane corsom....pod mac bato ahahah

navajo

Ovaj moj vucjak je cak bio istripovao da je tata macicicima...Makica ga je naucila i macice da nosi po stanu...totalna je papuca bio:)

monsterbnt

Fluffy priznaje da su stariji od nje. Ali nikako ne dozvoljava da je maltretiraju. Macka je opali sapom, Fluffy joj vrati sapom i onda okrene tapacirano dupe u fazonu ''udri ne mozes mi nista''
Smrt SVIMA!!!!

Lazic

Probala je ova mala da preuzme vlast, Leo joj sva¹ta toleri¹e, al' kad popizdi pa je olupa, ne mo¾e¹ da je naðe¹ par sati... ;D Da ne gre¹im du¹u, u poèetku je bila mnogo manje tolerantna na njegov razmahani rep... :D Kakve su to scene bile, on ma¹e repom, ako mu se naðe iza leða omlati je par puta kao motkom, ona popizdi pa ga ujede za rep, onda on popizdi i takoo... ;D Sad se guraju ko æe vi¹e da se mazi... :D

mali_zmaj

Zavidim vam,pozitivno naravno!!
jin-jang

banevuk

Puno dvori¹te ¾ivotinja.... [srce] [srce] [srce] [srce]

















Lazic

Zato ¹to ¾ivite na dobrom mestu i ne ¹irite miris straha... ;D :-* [srce]

nano

E jel zna neko kako se zove ta vrsta sova? Imam ja dva komada :D





yzf750


UFF

Citat: nano poslato 13 Maj, 2017, 21:42
E jel zna neko kako se zove ta vrsta sova? Imam ja dva komada :D






guarana? :D

eclipse4


nano

Definitivno je no sleep :D posto je cujem celu noc kako pisti :D posto jbg preko dana kljuca... Podseca na studenta...