Glavni meni

Ovo su nasi kucni ljubimci

Započeo Nadalina, 20 Oktobar, 2010, 01:32

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

juga

Citat: UFF poslato 17 Jun, 2016, 00:34
danas u komsiluku upoznah prelepog dobermana zenku staru 7 meseci, uzeta iz ns artobelo  [srce]

i ja cu uskoro nesto slicno, mozda jos bolje, ali muzjaka











jebo te domobran! :P

eclipse4

po meni jedna od najruznijih rasa....ne zelim nikog da uvredim,to je moje misljenje

balavurda


misa-pei

Citat: mali_zmaj poslato 24 Jun, 2016, 20:09
 

Nije moj,od mu¹terije....,nikom ¾ivom neæe da priðe i da se mazi,namæor ko svi ¹ar pejovi..,al svejedno interesantan!''

Poslato sa G630-U20 uz pomoæ Tapatoka

Nisu oni namæori. Samo su dostojanstveni, imaju jaku liènost :D :D :D
Ovi moji se prosto okrenu i odu kad im dosadi da ih neko mazi. Mada, ne vole ni da neko poène da ih mazi, osim ukuæana. Stra¹no su nepoverljivi i zato mnogi pomisle da su namæori.
Država je najveći neprijatelj naroda

mali_zmaj

To sam i mislio..,sve sto si rekao je potvrdio i gazda..,mazi se kad hoce i koliko,i samo ferma clanove porodice,ostali su mu sumnjivi!!! ili ih ne sljivi dva odsto!!!
jin-jang

monsterbnt

Ovo ko da je bas za mene pravljeno.....

Smrt SVIMA!!!!

DebeliZmaj

Citat: misa-pei poslato 25 Jun, 2016, 21:43
Citat: mali_zmaj poslato 24 Jun, 2016, 20:09
 


Nije moj,od mu¹terije....,nikom ¾ivom neæe da priðe i da se mazi,namæor ko svi ¹ar pejovi..,al svejedno interesantan!''

Poslato sa G630-U20 uz pomoæ Tapatoka

Nisu oni namæori. Samo su dostojanstveni, imaju jaku liènost :D :D :D
Ovi moji se prosto okrenu i odu kad im dosadi da ih neko mazi. Mada, ne vole ni da neko poène da ih mazi, osim ukuæana. Stra¹no su nepoverljivi i zato mnogi pomisle da su namæori.

nisu ni s i sharpei isti ...
mene je Blic istant zagotivio :)
stane pored mene, nqsloni se i da ceskam :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

misa-pei

Eh, Blic je bio nesto posebno :( A i provalio te da si gotivan decko. :) :) :)
Država je najveći neprijatelj naroda

VR 46

Twist of wrist!

UFF

koji kavez uzeti za kucu a koji za transport kolima za odraslog dobermana/ricbeka?

ovo mi deluje zanimljivo ali bih radije da cujem licna iskustva

https://www.kupujemprodajem.com/KAVEZ-za-Pse-18862801-oglas.htm?filter_id=428552

Boki-KG

Slobodan (Buci), moj kom¹ija, osim ¹to ima odgajivaènicu Dobermana registrovanu 1990. godine i odliène pse, pravi i odliène kaveze.

Pre 5 godina kupio sam jedan veliki pocinkovan za svog Dobermana i vrlo sam zadovoljan.

Slobodan
+381063682958
Kakva bi ti¹ina nastala kad bi ljudi govorili samo ono ¹to znaju.
Èapek

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Tihi_ZR

Kad ne nosi gume po dvoristu onda se penje na prozore



bucko

Citat: UFF poslato 10 Jul, 2016, 12:59
koji kavez uzeti za kucu a koji za transport kolima za odraslog dobermana/ricbeka?

ovo mi deluje zanimljivo ali bih radije da cujem licna iskustva

https://www.kupujemprodajem.com/KAVEZ-za-Pse-18862801-oglas.htm?filter_id=428552
Ne treba ti ni jedan,ja moj poklonio

UFF

da ti nocu ne dolazi u krevet bre i da ti ne pojede pola kuce dok si na poslu



boki hvala zvacu ga

UFF

Citat: bucko poslato 18 Jun, 2016, 19:18
Citat: bucko poslato 03 Maj, 2016, 09:33



Ovo je dobra adresa za dobermane


http://www.altobellodobermann.com/


Ja ti reko a ti kako hoces

ajd da ja tebe pitam nesto, jesi li radio sken kukova i slao u nemacku na verifikaciju?

serijska proizvodnja dobermana sa dobrim marketingom a svi sa problemima sa kukovima, pokusava sad to da ispravi ali iskorenice i to mozda tek za nekoliko generacija jer je sve svoje zenke pario sa svojim muzjakom

misa-pei

Citat: UFF poslato 10 Jul, 2016, 12:59
koji kavez uzeti za kucu a koji za transport kolima za odraslog dobermana/ricbeka?

ovo mi deluje zanimljivo ali bih radije da cujem licna iskustva

https://www.kupujemprodajem.com/KAVEZ-za-Pse-18862801-oglas.htm?filter_id=428552

Kavez za prevoz ti nikako ne odgovara osim ako nema¹ kombi ili karavan. Nauèi¹ psa da u kolima sedi nazad, na podu i to je to. transportni kavez za takvog psa je preveliki za obièan auto.

Vaspitanje psa je uvek mnogo bolje od zatvaranja. Ako ga dobro vaspita¹, niti æe ti se uvlaèiti u krevet, niti æe praviti ¹tetu. Po meni kavez ispod 100 kvm za tolikog psa je èisto muèenje ¾ivotinje, A i koji æe ti pas u kavezu a lopov na slobodi? Bolje da je obrnuto :D :D Pas èuvar ima svrhu upravo kad ti spava¹ ili nisi tu. Naravno, mora¹ da nauèi¹ psa da ne jede van odreðenog mesta, da ga neko ne bi otrovao.
Država je najveći neprijatelj naroda

DebeliZmaj

:) ...
kapiram da ce mUFF-a da zavede neka
zenka neka kera ima ga vrti oko malog
prsta da nekazemo shape ...

ovaj ce kao glumi strogocu ona ce kao
da se ljuti na njega :)))
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mareskin

Citat: misa-pei poslato 11 Jul, 2016, 02:48
Citat: UFF poslato 10 Jul, 2016, 12:59
koji kavez uzeti za kucu a koji za transport kolima za odraslog dobermana/ricbeka?

ovo mi deluje zanimljivo ali bih radije da cujem licna iskustva

https://www.kupujemprodajem.com/KAVEZ-za-Pse-18862801-oglas.htm?filter_id=428552

Kavez za prevoz ti nikako ne odgovara osim ako nema¹ kombi ili karavan. Nauèi¹ psa da u kolima sedi nazad, na podu i to je to. transportni kavez za takvog psa je preveliki za obièan auto.

Vaspitanje psa je uvek mnogo bolje od zatvaranja. Ako ga dobro vaspita¹, niti æe ti se uvlaèiti u krevet, niti æe praviti ¹tetu. Po meni kavez ispod 100 kvm za tolikog psa je èisto muèenje ¾ivotinje, A i koji æe ti pas u kavezu a lopov na slobodi? Bolje da je obrnuto :D :D Pas èuvar ima svrhu upravo kad ti spava¹ ili nisi tu. Naravno, mora¹ da nauèi¹ psa da ne jede van odreðenog mesta, da ga neko ne bi otrovao.

Samo sam par puta vozio Maksa u autu i vi¹e mi ne pada na pamet bez kaveza (a kavez ne mogu da stavim u ovaj auto). Povraæao je, bio mnogo nervozan, gledam ¹ta æe sve da odvali od tapacirunga, iscepa sedi¹te itd.
Na¾alost nemam toliko vremena da mogu da ga treniram za sve. Sto puta sam mu lepo rekao da moram da idem na posao da bi nas dvojica imali ¹ta da jedemo. Nisam siguran da razume o èemu prièam :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

UFF

miso kavez treba da bude u kuci, a pas u njemu dobrovoljno i stalno sa otvorenim vratima, zatvara se samo ako dodje u goste neko ko se plasi psa npr ili dovede svog agresivnog pa da ne bude neko isteran napolje

isao sam u pet shop da vidim sta imaju i gledam ove palete sa hranom i razmisljam gde bi mogao da nadjem dve ovakve zicane konstrukcije pa da bude DIY dog cage tema na forumu
ima neko ideju?


http://s31.postimg.org/vxzlbvfrv/20160710_155048.jpg