Glavni meni

Ovo su nasi kucni ljubimci

Započeo Nadalina, 20 Oktobar, 2010, 01:32

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Glava Dole

Citat: monsterbnt poslato 05 Februar, 2016, 13:36
Trovac nastavio akciju... Juce smo sve pokupili po bloku... Granule natopljene otrovom za pacove... Jutros jedan labrador jedva prezive... Onjusio je neki ruzicasti stapic... Nije cak ni stigo da pojede jer je gazda reagovao, samo onjusio... Sve cu mu kosti polomiti kad ga uhvatim...

Ako ga uhvatis slomi mu neku koscicu i za mene... bem ga u mozak umobolni bas

Hohštapler

Citat: monsterbnt poslato 05 Februar, 2016, 13:36
Trovac nastavio akciju... Juce smo sve pokupili po bloku... Granule natopljene otrovom za pacove... Jutros jedan labrador jedva prezive... Onjusio je neki ruzicasti stapic... Nije cak ni stigo da pojede jer je gazda reagovao, samo onjusio... Sve cu mu kosti polomiti kad ga uhvatim...

Da ga narani¹ ilovaèom majku mu jebem!
Da pase zemlju!
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Hohštapler

Citat: Titja poslato 05 Februar, 2016, 13:45



©to su im dobre gume za ¾vakanje!  ;D

Moj rot obo¾ava, ali luduje kad vidi plastiènu fla¹u! Baca je iznad glave, juri, ¾vaæe, satima je vuèe po dvori¹tu....  8)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

bigbad86

Citat: monsterbnt poslato 05 Februar, 2016, 13:36
Trovac nastavio akciju... Juce smo sve pokupili po bloku... Granule natopljene otrovom za pacove... Jutros jedan labrador jedva prezive... Onjusio je neki ruzicasti stapic... Nije cak ni stigo da pojede jer je gazda reagovao, samo onjusio... Sve cu mu kosti polomiti kad ga uhvatim...

Samo ga nahrani onim sto je i sam bacao.

monsterbnt

Citat: bigbad86 poslato 05 Februar, 2016, 15:26
Samo ga nahrani onim sto je i sam bacao.

To je i plan... Dobije povodac i davilicu i ima da ga setam po celom bloku dok sve ne polize...
Smrt SVIMA!!!!

Tihi_ZR

Citat: Ho¹tapler poslato 05 Februar, 2016, 14:03
Citat: Titja poslato 05 Februar, 2016, 13:45



©to su im dobre gume za ¾vakanje!  ;D

Moj rot obo¾ava, ali luduje kad vidi plastiènu fla¹u! Baca je iznad glave, juri, ¾vaæe, satima je vuèe po dvori¹tu....  8)
Presli smo na plasticnu burad. Ne znam kako je kod tebe ali ja vise nemam nista u dvoristu sem po koje cigle.

Hohštapler

Citat: Titja poslato 05 Februar, 2016, 16:21
Presli smo na plasticnu burad. Ne znam kako je kod tebe ali ja vise nemam nista u dvoristu sem po koje cigle.
;D
Ista slika... ko u Siriji 2015...
...trave je ostalo po æo¹kovima travnjaka i oko drveæa, cveæa nema odavno, ni 12 posaðenih boriæa uz ogradu (ja kop'o oca mu jebem, ne znam ¹ta pi¹a - hlorovodoniènu kiselinu? ) treba ih sad vaditi jer su se sasu¹ili, izgrizo daske na deèijim ljulja¹kama, i crevA za pranje auta  posle treæeg smo prestali da kupujemo i sad seckamo i prekrajamo ostatke, motor perem teko ¹to ga doteram do èesme jer je toliko ostalo od creva od 25m, ni jedne bo¾ije papuèe za dvori¹te vi¹e nema, to ne znam dal je pojeo ili ¹ta - gubi im se svaki trag  [rofl]

Al je blesav za sve novce!  [srce]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mareskin

Citat: Titja poslato 05 Februar, 2016, 16:21
Citat: Ho¹tapler poslato 05 Februar, 2016, 14:03
Citat: Titja poslato 05 Februar, 2016, 13:45



©to su im dobre gume za ¾vakanje!  ;D

Moj rot obo¾ava, ali luduje kad vidi plastiènu fla¹u! Baca je iznad glave, juri, ¾vaæe, satima je vuèe po dvori¹tu....  8)
Presli smo na plasticnu burad. Ne znam kako je kod tebe ali ja vise nemam nista u dvoristu sem po koje cigle.

Od trave, ni¾ih grana sa voæki, ograde, ukrasnog kamenja i cveæa nema vi¹e ni¹ta. Dvori¹te mi izgleda kao iz apokaliptiènih filmova.
Al ¹ta da mu radim i on tu ¾ivi. Ne mogu ba¹ da mu sve branim.

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

monsterbnt

Fluffy sa drugaricom... Fluffy je ova poremecena...
Smrt SVIMA!!!!

Manjovac_Kv


mali_zmaj

Citat: bigbad86 poslato 05 Februar, 2016, 00:55
Inace za vas koji volite da mazite pse a nemate ih ili ne znate, nepoznat pas se uvek mazi ISPOD njuske prvo. Nikako rukom iznad glave pa da mu mazite celo. Pas to moze da protumaci kao napad jer mu vasa ruka izlazi iz vidokruga a pored toga nije stigao da vas pomirise(tako vas upoznaje) Znaci prvo ruka ispod vilice, da vas njusne, pa ako mrda repom onda moze preko glave.  Mnoga deca uzmu da maze psa preko glave pa kad se pas pomeri , deca od straha puste neki krik i naglo sklone ruku i pas to protumaci kao napad. I onda dete bude ujedeno :(
[/quote

Vrlo dobro znam kako se ker mazi i kako mu se prilazi,trenutno psa nemam,al sam odrastao sa pet dobermana i jednim rotvajlerom u zgradi,kojim ¹naucerom i dogom u kom¹iluku..
jin-jang


nemke


Bori¹a


juga.v


monsterbnt

Kad ne pazis 10 sekundi.....

Smrt SVIMA!!!!

bigbad86

Bahahahahahaha isto i moj kad je bio mali. Nema nista u sta se nije uvaljao. Govna su mu bila specijalitet da se uvalja :)

monsterbnt

Ova nece po govnoma ili crkotini, ali kako voli da kopa po blatu..... Svinja u jamboliji...
Smrt SVIMA!!!!

mkt

dobro da nije masinsko ulje

bigbad86

Citat: monsterbnt poslato 20 Februar, 2016, 17:05
Ova nece po govnoma ili crkotini, ali kako voli da kopa po blatu..... Svinja u jamboliji...
Za valjanje u blatu i zemlji mu odavno ne branim. Retriveri imaju masnu dlaku pa kad se osuse od blata sve samo opadne ko da se nisu ni valjali...