Glavni meni

Ovo su nasi kucni ljubimci

Započeo Nadalina, 20 Oktobar, 2010, 01:32

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

monsterbnt

Pa kad zoves pogresne fotografe :P
Smrt SVIMA!!!!

jboban

Citat: UFF poslato 24 Januar, 2016, 20:03
sinoc bili neki manijaci da maze pitone :D
U èemu je dra¾ imati zmiju za kuænog ljubimca? Pitam ozbiljno.

eclipse4

recimo kad dodjes kuci i otvoris vrata a on te ceka na sred sobe sa kezom od uva do uva mase repom i skace u vis od radosti sto si stigao....









valjda

balcan girl

brate upravo gledam i ne mogu da verujem, ladno u americi prave hibride izmedju pasa i vukova...jbt koja greota, kazu ovi sto  inaèe rade na spa¹avanju vukova da su oni vi¹e vukovi nego psi, i da ih masovno poubijaju u kafilerijama jer beze od vlasnika ili  se okrenu protiv vlasnika...mislim okrenu, ne okrenu se oni siroti nego se ovi prema njima ponasaju kao da su zlatni retriveri...strasnooooo....uvek sam bila protiv da se èuvaju zivotinje koje su u stvari divlje...to bre greota da zatvoris...ja sam i brata naterala da pusti sokola zato sto smo saznali da nije rodjen u zarobljenistvu veæ uhvaæen sa slobode....jedno je kad se rodi u zarobljenistvu jbg ne zna da se hrani sam u prirodi uginuæe...osim ako ga ne nauèis da lovi...evo drugarica sad se trudi da nauèi sovu da lovi, da bi mogla da je pusti, posto je nasla kao bebicu sa slomljenim krilom, sad je veæ porasla i krilo joj je sraslo i oporavilo se....zato i ne idem u jagodinski zoo vrt, tamo mi dodje da kukam kad vidim kako zive zivotinje....
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

UFF

Citat: monsterbnt poslato 25 Januar, 2016, 00:06
Pa kad zoves pogresne fotografe :P

Kad mozes da dodjes na  [cheers]  ?


Citat: jboban poslato 25 Januar, 2016, 00:49
Citat: UFF poslato 24 Januar, 2016, 20:03
sinoc bili neki manijaci da maze pitone :D
U èemu je dra¾ imati zmiju za kuænog ljubimca? Pitam ozbiljno.

u cemu je draz imati ribice u akvarijumu?

monsterbnt

Pa ne znam... cujemo se ovih dana....

A ribice nisu kucni ljubimci nego ukras... Za mene su na nivou saksije sa cvecem... Ako se potrudis i pazis izgledace jako lepo i tu je kraj...
Smrt SVIMA!!!!

mkt

ja sam sinoc bio strasno zauzet   ;D ;D ;D

Glava Dole

Citat: mkt poslato 25 Januar, 2016, 03:26
ja sam sinoc bio strasno zauzet   ;D ;D ;D


Pazi da ne prepumpas... gumu ;D

mkt



Flavius Valerius Aurelius

Citat: balcan girl poslato 25 Januar, 2016, 02:59
brate upravo gledam i ne mogu da verujem, ladno u americi prave hibride izmedju pasa i vukova...jbt koja greota, kazu ovi sto  inaèe rade na spa¹avanju vukova da su oni vi¹e vukovi nego psi, i da ih masovno poubijaju u kafilerijama jer beze od vlasnika ili  se okrenu protiv vlasnika...
Па и НЕМОЈ да верујеш. То нема везе са животом ко год да ти је рекао јер више личи на пса. Физички и психички. Плашљив у п.м. Мој први ретардирани комшија с којим некомуницирам, има баш таквог мешанца. Ретко кад је овде, али кад видим да јесте, сликаћу баш да видиш.

balcan girl

ja napisah da gledam ne da slusam :D me¹anac je malamut i vuk i ovo sto ja vidim dalekooo je bre od toga da se pla¹i :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

UFF

Citat: DaChaS poslato 24 Januar, 2016, 23:41
Znaci ziv ne bi bio :) gotivim zmije ovako da gledam ...al ne verujem da bi smeo da ih oko vrata kacim ....

http://s20.postimg.org/3z6njqhh9/20160123_223540_resized.jpg

monsterbnt

Citat: mkt poslato 25 Januar, 2016, 03:26
ja sam sinoc bio strasno zauzet   ;D ;D ;D



Kao jebo si i sad to moraju svi da znaju... Gori si od borise...
Smrt SVIMA!!!!

perlx



zVuk

lep ti ovaj ljubimac sa naocarama....ova dva brkata i nisu nesto.....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

DaChaS

Brate dosao bi jednom samo strah od pitona da razbijem  [rofl] [rofl]

Joker

Brat od mog Bena... Deda Baltazar... I moje kumce.


Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

bigbad86

Lepo vaspitavate dete, svaka cast. Vidi mu osmeh :)