Glavni meni

Ovo su nasi kucni ljubimci

Započeo Nadalina, 20 Oktobar, 2010, 01:32

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

bucko

@freepartyman:   Iz Altobella je,trazio sam samo da bude zdrava i krupna , nisam je vodio na izlozbe.(Tavez i Nikita su joj roditelji)

UFF

hteo si zenku bas sa razlogom ili ti je bilo sve jedno?

bucko

Namerno.
Zenke su bolji cuvari i privrzene su kuci dok su muzjaci non stop u teranju i ne mozes da ih savatas.Bez obzira na dresuru kad osete zenku u teranju odose pa se ti slikaj.Par je zakon ali je nezgodno za setnju a bas je zahtevna rasa,nema blejanja na kauèu nego mora da se istrcavaju a ljudi ih se boje kao da vodis krokodila.U stvari treba ti i treci a to je onaj mali lajavac pinèer pa kao na kolima imas pokrivenu i poziciju i srednja i duga svetla
Kad su u paru ona cuva kuæu a on nju.

freepartyman

Aha znaci od   Dejana si je uzeo. Super,znam ko su roditelji. Lep ti je pas. Uff-e ne mozes da drzis dobermana zimi u dvoristu,smrznuce se :P
I became a beast to rid myself the pain of being a man

UFF

nece biti u dvoristu vec u garazi, da cuva ove mezimce koje feelgod i coe upravo maze :D
a njihovi terarijumi ce dovoljno da ugreju garazu/kontejner sa dobrom izolacijom ;)

http://s24.postimg.org/m9ymenclx/20150926_203511.jpg

®or¾ GTI



Posle 5 min je presla kod mene u krilo i od vrnjacke banje do bg je kuntala:-)

®or¾ GTI


UFF


castor

Ajmeeeeeee kol'ki novèanici… ;D ;D ;D
It's the ride that matters, not the bike…

Andjelo

jos jedan ljubimac je dospeo u kuci 




monsterbnt

Kretencina raste... Sad ve cmoze da dobije prave batine...

Smrt SVIMA!!!!

bigbad86

Moj bolestan vec 15 dana, al ozdravljuje polako.

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

BOKYBOY

#3433

VR 46

Twist of wrist!

BOKYBOY


Flavius Valerius Aurelius

Kreteni mi zauzeli krevet. Sad ja da spavam na podu?


*zeka*

Da ga ne poznajem pomislio bi da mu je divlji vepar otac, vise voli blato i vodu nego sam sebe :)








Bori¹a



mora da je nesto opasno zasr'o cim je prisao i popeo se na lezaljku i poceo da se mazi sa mnom [ludak]

monsterbnt

Kolka dzukela.....
Al pas je gotivan...
Smrt SVIMA!!!!