Glavni meni

Ovo su nasi kucni ljubimci

Započeo Nadalina, 20 Oktobar, 2010, 01:32

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

castor

Sve znate, sve znam… ;) Pozdravi èika Mi¹u!
It's the ride that matters, not the bike…


UFF


Purec

Evo i ja da se zapljunem u temi :)
Srecni vlasnik belgijskog ovcara - Malinoe. Ker je maksimalno lud i razigran, velika maza i pozercina :)

Kad je dosao bio je mali al je od starta bio pozer :D



Onda je lagano poceo da raste i da podize usi :D



A sad je postao malo veci :D



I idalje je pozer :D



mkt


Boban_m

Neka mi neko kaze da psi nemaju dusu.

â–¶ Dog Cries at Grave of Owner

Ne kapiram kako zna da ribama treba voda ali pokusava da ih spasi...

Dog tries to save fish with water (HD Original)

Bezbroj je takvih primjera....

Andjelo

evo pristigao juce jos jedan kucni ljubimac  Srednjeazijski  ovcar  otac  , majka kangal   kuce povuklo na oca,  6 nedelja 






Slaninar

Citat: noam chomsky poslato 20 Oktobar, 2010, 01:58
Kaya, Rhodesian Ridgeback...9 meseci...jako malo dresiran (ponosno kazem), presrecan pas, druzeljubiva, hrabra, jaka, tiha....

A ljep je,kaj ne! :)
Gde se moze nabaviti i posto su stenci? Kakvi su za odrzavanje,jel treba neka posebna paznja da se obrati na nesto?

Stvarno retko lep pas :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

monsterbnt

Kako sam nesrecnim slucajem ostao bez mog Maxima... Ako neko ima stene koker spanijela rad sam ga primiti na poklon....
Smrt SVIMA!!!!

Andjelo

ova zenka sto se vidi na drugoj slici   je pasmine Kangal   kupljena je pre 2 godine  u Krnjevu za  100 evra  a ovo stene  sam juce platio 50 evra  musko ima covek jos jednu zenku iste boje  i jedno musko koje lici na  Kangala al je prodato  mislim da bi i zenku dao za 50  evra  ovo sto je prvo otislo  je  po 200 evra ,ovo   stene je kupljeno u Uljmi  selu pored Vrsca  .....................sto se tice zenke tako  snaznog psa jos nisam imao u setnji vuce jace nego bilo koji muzjak sto sam imao do sad i to na ogrlici i jos ovo  celjust  koju ima sa 8 ocnjaka jos nisam video ni kod jednog psa  4 velikih ocnjaka  i 4 za trecinu manji  , i sad cekam da je uparim  posto je trazila  negde oko nove godine  a i nije nesto htela da stoji kod muzjaka   ,pa sad bi mozda trebala da trazi za koji dan  ..............

mkt


patak91


UFF

koliko je stara i dugacka boa?
muzjak/zenka?

bucko

Citat: UFF poslato 23 April, 2015, 01:42
koliko je stara i dugacka boa?
muzjak/zenka?
Pol se lako odredi.
Das zmiji da jede i ako je pojeo onda je musko a ako je pojela onda je zensko. [rofl] [rofl] [rofl]

patak91

Mu¾jak, za du¾inu nisam siguran al tu je oko 180
Star 4 i po godine  :)

UFF

hrani to malo jace :)
moja zenka mladja od njega a preko 2m

ako hoces mozes i da ga posaljes kod mene na sex :D

freepartyman

Pa muzijak i jeste duplo manji od zenke i da ih isto hranis :)
I became a beast to rid myself the pain of being a man

UFF

pa ja imam muzjaka 3 god starog i slabo hranjenog (dosao bas mrsav kod mene) i sad je preko 180
a njegov je 1.5god stariji
lep je i nije mrsav samo mislim da bi trebao biti veci tj duzi za starost od 4.5god

freepartyman

To da , slabo je hranjen 100%. Tu je problem,sto ljudi hoce bou, a da im ostane mala, pa je onda izgladnjuju...Brate uzmi smuka ili loptastog ako ces malu zmiju mojne da izgladnjujes bou. Meni su zenke kod boa uvek lepse imaju sire telo i vece glave.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

patak91

e al ste genijalci....
pa muzjaci su manji od zenki, al adj nek vam bude... ja izgladnjujem bou, ne dozvoljavam joj nek raste, ma nek crkne, al nek ostane mala kao smuk   [thumb_up]