Glavni meni

Ovo su nasi kucni ljubimci

Započeo Nadalina, 20 Oktobar, 2010, 01:32

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

sibin

Jack je odlican psic, kao sto rece covek gore ozbiljan problem sa hiperaktivnosti ima. trazi dosta setnje i istrcavanja :)

Mare70a

Evo jedna slika ali nije neka,to snajka ima u telefonu.Kad se docepam njihovog kompa,pustam bolje slike.




veloce come un proiettile

pittatore

Ko na ekserima da je non stop, pogledaj te oci ;D


VR 46

drugar iz kraja ima rasela isto,ja ludjeg nisam video nikad,znaci u stanju je da ceo dan ide po lopticu,kaze drugar svaki dan me ruka boli od bacanja loptica :D
Twist of wrist!

mareskin


Moja maæeha ima malog braon belog me¹anca duge dlake. On je u stanju da skaèe po metar u vis i da trèi levo desno kao da ima neki napad. Ne zaustavlja se :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mali_zmaj

a kazu kao ne uzimaj NLT a ,Rasel je mirniji i da se lakse dresirati.... terijeri svi isti,imaju nuklearku u guzici!!! jesu mali i nisu veliki potrosaci,al su opceni i hiperaktivni totalno!!!!!! mislim obozavam ih,al bez kuce i bez velikog dvorista zajebi radnju!!!
jin-jang

BOKYBOY


Darko

kreten ... udari repom u oluk i pokrivi lim na oluku ... pri tom , pretrne od straha   hahahhahaha

BOKYBOY

Citat: Darko poslato 01 Februar, 2015, 17:40
kreten ... udari repom u oluk i pokrivi lim na oluku ... pri tom , pretrne od straha   hahahhahaha
...hahhahahah...budala   [ludak] ...a kao bilo ti svejedno kad se zatrcao juce prema tebi,a?  :o ...e zamisli tek koga ne zna... [panic]
...plus mi vise u kuci ne koristimo testeru za drva...  [nono]

VR 46

Jel si ti bese pricao da si ga spasao od nekog lika koji je u zatvoru? Bio na terasi zatvoren? [neampojma]
Twist of wrist!

BOKYBOY

Citat: VR 46 poslato 01 Februar, 2015, 19:46
Jel si ti bese pricao da si ga spasao od nekog lika koji je u zatvoru? Bio na terasi zatvoren? [neampojma]

...da,da...to je ta budaletina...samo sada ima 15 kg vise... ;D

eclipse4

Citat: Darko poslato 01 Februar, 2015, 17:40
kreten ... udari repom u oluk i pokrivi lim na oluku ... pri tom , pretrne od straha   hahahhahaha

od cega je taj lim majku mu od alu folije ???  :o :o

VR 46

Citat: BOKYBOY poslato 01 Februar, 2015, 20:10
Citat: VR 46 poslato 01 Februar, 2015, 19:46
Jel si ti bese pricao da si ga spasao od nekog lika koji je u zatvoru? Bio na terasi zatvoren? [neampojma]

...da,da...to je ta budaletina...samo sada ima 15 kg vise... ;D
Sad je zverrr :D
Twist of wrist!

sibin

kad imaju rep kao stanglu metalnu :)

con3

E ovako planiram da uzmem tarantulu pa me interesuje sta je sve potrebno ? Unapred zahvalan :)

CBRR1

unapred ti je potrebno da si teska budala da uzmes tog odvratnog pauka,sto bre ne uzmes nekog kera ko sav normalan svet brate..

CBRR1


balcan girl

zato sto nije normalan :D :D a busolovac se plasi paukaaaaaaaaa nja nja nja nja  [srednjiprst]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

CBRR1

ja ne znam ko je ovo shvatio kao OZBILJAN komentar pogotovo samim tim sto je con u pitanju,ono je bilo ciso zezanje,i verujem da con to nije uzeo za ozbiljno..ihhh bre kaki ste BB motomanijaci....