Glavni meni

Ovo su nasi kucni ljubimci

Započeo Nadalina, 20 Oktobar, 2010, 01:32

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mali_zmaj

drkosi!!!  i sta sad nit je pas ziv,bog mu pomogao ne bi nit, je zmija sita!!! ma vjerovatno su je mlatnuli i pojeli poslije!!! 
jin-jang

eclipse4

gledam pre neki dan macka donela jedno njeno mladunce  (jedno od 3 jer mi je komsika rekla da ih ima 3....jedno je ostavila tamo gde se i "omacila" ili kako se vec kaze :) ,drugo je odnela kod druge komsike a ovo trece kod mene).

naravno kako nije poznavala sredinu skrivala se u cepanicama koja su stigla za zimu i bila totalno nedruzeljubiva,ja joj stavljao mleko,bareno meso itd i ona je to jela...medjutim pre neki dan ja joj ostavim meso i gledam izlazi ona a ujedno joj dolazi majka,mala macka krenu da jede i kad joj maja prisla,krenula je da je grebe i da joj otima hranu.ona jede hranu a mala macka pokusava da sisa,medjutim ova se otima pa je i dalje udara....

ja se iznerviram i neko vreme dajem maloj maci da jede ali boravim non stop pored nje dok sve ne pojede i popije,kako god,to je urodilo plodom prijateljstva i poverenja.

kada se totalno uopstila,uzeo sam je,polako okupao u toploj vodi i sada je sa nama tu u kuci a ona mala i crna ko djavo :)






a evo kako i uziva sad,moram promeniti plastiku sto ide preko objektiva kamere,slika previse belo zbog ogrebotina na njoj







Tatica

Тако је и нас пре четири године изваћарила на сентимент...



наша садашња мачкетина:



eclipse4

hahaha,macke cuveni prevaranti :)

monsterbnt

Majstori su da te prejebu.... I da jos budes srecan sto su te prejebali...
Smrt SVIMA!!!!

Tatica

Шта су ми све жене радиле... ова је за њих мала маца!

Tatica

А ово је нова другарица моје унуке:



Kostić


Boban_m

VID 20141102 121621

Bitanga koja mi se dovukla na posao i koga sam morao da usvojim.

UFF


Kostić


K0le

Citat: Boban_m poslato 09 Novembar, 2014, 02:51
VID 20141102 121621

Bitanga koja mi se dovukla na posao i koga sam morao da usvojim.

Predla¾em da se od dotiène napravi .gif koji bi se koristio kao slu¾bena 'cica maca' foruma :D


Jecko



VR 46

Twist of wrist!

monsterbnt

najeftinije sto sam naso su bili 350 eu za engleza....
Smrt SVIMA!!!!

bigbad86

Jbt 350e za kuce koje znas da ima dosta naslednih zdravstvenih problema :(

UFF