Glavni meni

Ovo su nasi kucni ljubimci

Započeo Nadalina, 20 Oktobar, 2010, 01:32

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

nash

Ujka Bobe ako sve bude kako treba, bice kod mene malih rotFrajera za 2 meseca  [yahoo]

evo jedan snimak iz setnjice malenog Thora
Thor setnja

sibin

 [doh] [doh] [doh]

u direktnom okrsaju   ast vs cosak kuce  1:0  mentol zamalo da ostane bez oka dok se jurio sa buldogom.




Major

Tako je moj probao da prodje kroz stub.. kazem ja on misli da je civava i da svuda moze da prodje :)

sibin

obicno je precizan u krivinama, ali juce je malo promasio krivinu. pokusao covek da udje u kucu kao cbr u autobus  :)  vazno je samo da je dobro prosao.

Bori¹a

moj nije precizan ni na pravcu, jurio autic na daljinski kroz kucu i udario u preèagu od stola, odbio se i gleda u mene, ne veruje ;D

MILJAN

Citat: Boriša poslato 07 Novembar, 2013, 11:15
moj nije precizan ni na pravcu, jurio autic na daljinski kroz kucu i udario u prečagu od stola, odbio se i gleda u mene, ne veruje ;D
:)



Ovaj moj odvalio oluk na kuci,jureci lopticu.. :) retard :)
Cave ab homine unius libri

Stevan

Moj uhvatio narkomana za prste. Cetiri prsta mu oljustio maltene do kosti. Gurnuo ruku kroz ogradu. Kaze da ce da me tuzi, ja mu kazem da ce da mi pusi jer imam svetlo, zakljucanu kapiju, dve table "cuvaj se psa" i zicu 3cmX3cm na ogradi da ne bi neko gurao ruke, ali je on gurnuo prste da ga pomazi(tj da proveri da li moze da uskoci i da ukrade svasta iz servisa. Ocigledno ne moze)

Slaninar

Citat: Stevan poslato 08 Novembar, 2013, 01:39
Moj uhvatio narkomana za prste.

Jadan, jesi ga vodio na pregled - da nije zaradio neku bole¹tinu?  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Stevan

Samo pocele oci da mu cakle :) :P

sibin

znaci dopada mu se, extra. lep nacin za jeftinu ishranu, hranis ga egipcanima i doticnim narkomanima. meni jedino frka kod takve ishrane da ne pokupi neku bolescuru. :D

bigbad86

Nemojte se hvaliti time, ko sto je taj narkos protulio prste moglo je neko malo dete saku...

MILJAN

Citat: bigbad86 poslato 08 Novembar, 2013, 20:10
Nemojte se hvaliti time, ko sto je taj narkos protulio prste moglo je neko malo dete saku...

deca na javnoj povr¹ini bez staratelja--Upozorenje za psa stoji...Protne prste i odo¹e..NIsi odgovoran.. ®alosno za dete ali formalno pravno nisi odgovoran. Na ovog mog deca re¾e, gaðaju ga kamenièi¾ima,jabukama... Mrzi decu zbog toga nenormalno...
Cave ab homine unius libri

Lazic

I ne mrzeo ih kad re¾e na njega...:o [facepalm]

bigbad86

Citat: MILJAN poslato 08 Novembar, 2013, 22:57
Citat: bigbad86 poslato 08 Novembar, 2013, 20:10
Nemojte se hvaliti time, ko sto je taj narkos protulio prste moglo je neko malo dete saku...

deca na javnoj povr¹ini bez staratelja--Upozorenje za psa stoji...Protne prste i odo¹e..NIsi odgovoran.. ®alosno za dete ali formalno pravno nisi odgovoran. Na ovog mog deca re¾e, gaðaju ga kamenièi¾ima,jabukama... Mrzi decu zbog toga nenormalno...
Sve je to lepo al gde je moralna odgovornost? Ne mora da bude bez staratelja, dovoljno je da seta jedno malo u kolicima a jedno od 5 godina pored nje. Dok sredjuje nesto oko ovog u kolicima ovaj drugi se zablesi i eto nevolje. A i znamo nase naslove u novinama, iako nisi pravno odgovoran proglase te krivim...  Ugalvnom pazite da vam opasni psi budu dobro obezbedjeni ;)
Radosna vest: Mom keru prolazi ekcem na mudima, vise sam se umorio od mazanja tudjih muda. Sto ne dodje neko meni malo da maze pomadu na mudanca? :P

Stevan

Pas je tu pusten nocu, negde od oko 21h do 6h ujutru, nema tad male dece :) ovi malo stariji kapiraju da ne diraju psa koji laje...

bigbad86

Mozda se vode onom: "Pas koji laje, ne ujeda." :P

Stevan

kod mene je "tri psa laju, bar jedan ujeda" :)

April

Do you want to be right or do you want to be free?

bora63


Uncle Bob

VITA EST MILITIA SUPER TERRAM