Glavni meni

Ovo su nasi kucni ljubimci

Započeo Nadalina, 20 Oktobar, 2010, 01:32

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Bojssa

Citat: MILJAN poslato 18 Septembar, 2013, 03:14Imaju propis koji su opasni... Doneli pre skoro 2 god... Ast je opasan a Dogo Argentino nije :)
Totalni debili, nisu cak konsultovali ni kinoloski savez da se raspitaju o rasama. Stavili su mini bul terijera na tu crnu listu i opalili porez koji je kasnije ukinut Bogu hvala a njih nema saka jada da izbrojis na jednu ruku. Sad lepo kada cipujem mladog psa, ja preventivno stavim da je buldog, a kad ga prodam vani kur ce na carini da provali kada mu kazem da je stenac Americkog buldoga.

castor

Citat: gorki poslato 18 Septembar, 2013, 01:34
Pa na setnju OPASNOG PSA.
Neko te prijavio?

Presreli me oni, komunjalci…



Citat: UNCLEBOB poslato 18 Septembar, 2013, 09:01
Citat: MILJAN poslato 18 Septembar, 2013, 03:14
Imaju propis koji su opasni... Doneli pre skoro 2 god... Ast je opasan a Dogo Argentino nije :)
Kako be¹e za ¹etnju ASTa mora da bude na povodcu i korpa na nju¹ku.?

Jeste, povodac i korpa, samo ja sa ovim mojim imam problem - ne mogu da mu naðem korpu koja mo¾e na glavu da mu stane...
It's the ride that matters, not the bike…

castor

Ja sam htjeo da ka¾em da ¾ivotinje nisu same po sebi opasne, opasni su vlasnici. Ja za ovog mog znam da je dobar, on ako te napadne mo¾e samo da te izli¾e do smrti… Nikad nikakva ni aluzija na to da bi gricnuo nekoga… To u korijenu sasijecam i suzbijam do maksimuma.

Ja sam njega prihvatio kao drugara, prijatelja i tako ga i tretiram. Da sam htjeo èuvara - ne bi od njega pravio to ¹to pravim...
It's the ride that matters, not the bike…

Uncle Bob

Hehe dobro je ¹to ovde kod mene neznaju propise ja ovu moju ¹etam bez ièega ustvari ide pored moje noge. ;D
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

sibin

Citat: Bojssa poslato 18 Septembar, 2013, 09:46
Citat: MILJAN poslato 18 Septembar, 2013, 03:14
Imaju propis koji su opasni... Doneli pre skoro 2 god... Ast je opasan a Dogo Argentino nije :)
Totalni debili, nisu cak konsultovali ni kinoloski savez da se raspitaju o rasama. Stavili su mini bul terijera na tu crnu listu i opalili porez koji je kasnije ukinut Bogu hvala a njih nema saka jada da izbrojis na jednu ruku. Sad lepo kada cipujem mladog psa, ja preventivno stavim da je buldog, a kad ga prodam vani kur ce na carini da provali kada mu kazem da je stenac Americkog buldoga.

isti su samo sto je buldog skoro duplo veci :) :) i ne postoje boje kod njega kao sto ima ast. a kad smo vec kod tih opasnih pasa moj buldog smota staforda kako hoce a i staford je kao omanje telence. :D to su toliko izvikane gluposti koliko ima drugih pasa koji su cak i opasniji po ljude od bilo kog ast apt bt i slicnih sorti.

Bojssa

Citat: sibin poslato 18 Septembar, 2013, 15:06
Citat: Bojssa poslato 18 Septembar, 2013, 09:46
Citat: MILJAN poslato 18 Septembar, 2013, 03:14
Imaju propis koji su opasni... Doneli pre skoro 2 god... Ast je opasan a Dogo Argentino nije :)
Totalni debili, nisu cak konsultovali ni kinoloski savez da se raspitaju o rasama. Stavili su mini bul terijera na tu crnu listu i opalili porez koji je kasnije ukinut Bogu hvala a njih nema saka jada da izbrojis na jednu ruku. Sad lepo kada cipujem mladog psa, ja preventivno stavim da je buldog, a kad ga prodam vani kur ce na carini da provali kada mu kazem da je stenac Americkog buldoga.

isti su samo sto je buldog skoro duplo veci :) :) i ne postoje boje kod njega kao sto ima ast. a kad smo vec kod tih opasnih pasa moj buldog smota staforda kako hoce a i staford je kao omanje telence. :D to su toliko izvikane gluposti koliko ima drugih pasa koji su cak i opasniji po ljude od bilo kog ast apt bt i slicnih sorti.
Jeste veci buldog ali kao stene mu u pasosu upisem da ima manje starosti nego sto stvarno ima da bi bili slicni. Ja sam u EU prodao 3, 4 komada i svi su bili belo crveni sa sarama skoro istim kao Americki buldog tako da ne mogu provaliti a to sam radio samo zato da ne bih cipovao kao Amstaff pa posle imao problema sa porezima. Za ovo drugo si u pravu, evo N.O ce pre da ujede coveka, o Sarplanincu da ne pricamo. Mene je sa svojih 13 godina odvalio kavkaski ovcar, vukao je neku decu na sankama, ja prosao lepo putem i posle par sekundi samo je potrcao ka meni, ja legao u sneg, savijo se i okrenuo ledja. Bio sam sav izujedan. Kad sam to preziveo ostalo cu lako haha. Skoro nasrne neki Rot kao tele na mene, prodje ispod zice ogradjenog dvorista i pravac na mene. Ja ga mirno sacekam na volej, odvalim nogom odozdo po glavi da je napravio kolut unazad. Ustane, pogleda me izgubljeno i trk nazad pod zicu :D .. posle minut su krenula kolenca da mi igraju hahahaha.

Lazic

Bolje da te izujedao, posle odvali¹ gazdu od od¹tete...:D

MILJAN

Citat: UNCLEBOB poslato 18 Septembar, 2013, 09:01
Citat: MILJAN poslato 18 Septembar, 2013, 03:14
Imaju propis koji su opasni... Doneli pre skoro 2 god... Ast je opasan a Dogo Argentino nije :)
Kako beše za šetnju ASTa mora da bude na povodcu i korpa na njušku.?
Korpa mora za sve pse y mom mestu.Opstnski propisi se razlikuju po malo
Cave ab homine unius libri

bigbad86

Mora i u Kragujevcu al vlasnike retrivera i generalno manje opasnih pasa ne cimaju. Uglavnom one sto imaju ili velikog psa ili koji izgleda opasno. E da cimaju devojke sa psima bez korpe cak iako je pas retriver. Picke.


mareskin


Jutros sam se malo mazio sa Maksom. Ja mava¹i, on mae geri. Ja blokada rukom, on za jaja. Ja njega za u¹i, on mene za podlakticu. Ja nogom, on za ¹aku. Sreæom pocepao mi je samo rukavice, rukave na duksu i otkinuo par nepotrebnih delova prsluka. Donji deo trenerke je ostao èitav, kao i èarape.

Eh, kuca moja mala kako se mi lepo igramo svako jutro :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

samo se ti zezaj, pa kad te ko kejto jedno veèe spopadne, èe¹ksæe¹ se...:P

mareskin

Citat: Laziæ poslato 18 Septembar, 2013, 23:51
samo se ti zezaj, pa kad te ko kejto jedno veèe spopadne, èe¹ksæe¹ se...:P

Provalio si aluziju na Kluzoa  [thumb_up]
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

Citat: mareskin poslato 18 Septembar, 2013, 23:59
Citat: Laziæ poslato 18 Septembar, 2013, 23:51
samo se ti zezaj, pa kad te ko kejto jedno veèe spopadne, èe¹ksæe¹ se...:P

Provalio si aluziju na Kluzoa  [thumb_up]

misli¹, ti si provalio...:o :D

UFF


Panta Zemunac

Citat: Slaninar poslato 16 Septembar, 2013, 12:26
Citat: Laziæ poslato 16 Septembar, 2013, 00:34
Moj idiJot napao kom¹ijinog staforda, jedva je ¾ivu glavu izvukao(6000 oti¹lo na lekove), ceo kom¹ilk je probudio arlauèuæi i svi misle da je staford njega napao, morao svima da pravdam kom¹iju...:o [facepalm] :D

Ista situacija. Mali picopevac kidi¹e na staforde. Jebote, prepoznaje rasu. Poslednji put ¾enka dolazi, sva hepi, hoæe da se igra, a ja ga samo podigao i ka¾em gazdi da je skloni - nije ona luda, veæ ovaj. :)

Pre toga ga je neki mu¾jak staforda malo bacao po livadi... posle jedno 10ak sekundi kad je shvatio da je napadnut. :)    Sreæa ¹to je gazda staforda bio normalan i brzo reagovao. A ludak zapenio, ne cvili, hoæe jo¹, jedva ih rastavismo. Traume iz detinjstva, ¹ta li.   [neampojma]

Tako je, ne¹to malo, belo od psa, Sanijev i Nata¹in (ona dens grupa Tri K fix) vi¹e puta startovao mog Ra¹u....a ovaj je flegma od psa...dodu¹e, jednog dana je ta flegma, dokacila ovog mali¹u, par puta ga protresla, bez i jedne ozbiljne povrede i odbacila od sebe.....a onda je gospodin nastavio da se ¹eta kao da se ama ba¹ ni¹ta nije desilo. Nema u sebi krvnièkog, nije nastavio da ga mrcvari, ma ni kada ga je dograbio nije jako preklopio vilicu inace bi mu rebra slomio. Pretpostavljam da im vi¹e nije simpaticno kada njihov pekinezer (ili vec ¹ta je) nasrce na velike pse.



MILJAN

http://www.zivotinje.rs/vestiStrana.php?id=6785&name=10-najopasnijih-rasa-pasa-na-osnovu-smrtonosnih-ujeda-ljudi&tip=vesti

Na prvom, neslavnom mestu je pitbul sa 66 ¾rtava. Za njim slede:
-rotvajler – 39 ¾rtava
-nemaèki ovèar -17
-sibirski haski – 15
-me¹anac vuka i psa – 14
-aljaski malamut – 12
-doberman – 9
-èau-èau – 8
-doga – 7
-bernandinac – 7
Cave ab homine unius libri

UFF



yzf750