Glavni meni

Ovo su nasi kucni ljubimci

Započeo Nadalina, 20 Oktobar, 2010, 01:32

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Stevan

Citat: mareskin poslato 15 Septembar, 2013, 23:14
Citat: Stevan poslato 15 Septembar, 2013, 13:28
To je fino :) Ova moja otrese glavom, ptici otpadne pola delova.

To neka polovna ptica. Udarana, padala, lo¹e okrpljena? ;D


Kao iz nasih oglasa :D

Stevan

Citat: Laziæ poslato 16 Septembar, 2013, 00:34
Moj idiJot napao kom¹ijinog staforda, jedva je ¾ivu glavu izvukao(6000 oti¹lo na lekove), ceo kom¹ilk je probudio arlauèuæi i svi misle da je staford njega napao, morao svima da pravdam kom¹iju...:o [facepalm] :D

Ima srce :D

mareskin

Citat: Stevan poslato 16 Septembar, 2013, 00:50
Citat: Laziæ poslato 16 Septembar, 2013, 00:34
Moj idiJot napao kom¹ijinog staforda, jedva je ¾ivu glavu izvukao(6000 oti¹lo na lekove), ceo kom¹ilk je probudio arlauèuæi i svi misle da je staford njega napao, morao svima da pravdam kom¹iju...:o [facepalm] :D

Ima srce :D

Ili ima da nema mozak. Znaèi... ne¹to ima :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

#2503
Citat: Stevan poslato 16 Septembar, 2013, 00:50
Citat: Laziæ poslato 16 Septembar, 2013, 00:34
Moj idiJot napao kom¹ijinog staforda, jedva je ¾ivu glavu izvukao(6000 oti¹lo na lekove), ceo kom¹ilk je probudio arlauèuæi i svi misle da je staford njega napao, morao svima da pravdam kom¹iju...:o [facepalm] :D

Ima srce :D

odrastao je mlateæi se na ravne èasti sa gluperdom od malamuta koji je 3x veæi od njega, ali kad bi se stavljale pare, ne bih se kladio na tocilo od malamuta...:D ima i srce i kurac do poda, ali staford je ipak staford, mada mislim da æe ga opet napasti kad ga sretne...:D
Vidi mu glavu, imao je hematom od po kile...:o



mareskin


A da ti njemu kupi¹ kacigu? Kaciga glavu èuva :)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Stevan


Slaninar

Citat: Laziæ poslato 16 Septembar, 2013, 00:34
Moj idiJot napao kom¹ijinog staforda, jedva je ¾ivu glavu izvukao(6000 oti¹lo na lekove), ceo kom¹ilk je probudio arlauèuæi i svi misle da je staford njega napao, morao svima da pravdam kom¹iju...:o [facepalm] :D

Ista situacija. Mali picopevac kidi¹e na staforde. Jebote, prepoznaje rasu. Poslednji put ¾enka dolazi, sva hepi, hoæe da se igra, a ja ga samo podigao i ka¾em gazdi da je skloni - nije ona luda, veæ ovaj. :)

Pre toga ga je neki mu¾jak staforda malo bacao po livadi... posle jedno 10ak sekundi kad je shvatio da je napadnut. :)    Sreæa ¹to je gazda staforda bio normalan i brzo reagovao. A ludak zapenio, ne cvili, hoæe jo¹, jedva ih rastavismo. Traume iz detinjstva, ¹ta li.   [neampojma]
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

castor

Citat: Stevan poslato 16 Septembar, 2013, 00:50
Citat: Laziæ poslato 16 Septembar, 2013, 00:34
Moj idiJot napao kom¹ijinog staforda, jedva je ¾ivu glavu izvukao(6000 oti¹lo na lekove), ceo kom¹ilk je probudio arlauèuæi i svi misle da je staford njega napao, morao svima da pravdam kom¹iju...:o [facepalm] :D

Ima srce :D

Hoæe¹ da ka¾e¹ - ima sreæe… ;D ;D ;D ;D ;D
It's the ride that matters, not the bike…

MILJAN

Citat: castor poslato 16 Septembar, 2013, 13:12
Citat: Stevan poslato 16 Septembar, 2013, 00:50
Citat: Lazić poslato 16 Septembar, 2013, 00:34
Moj idiJot napao komšijinog staforda, jedva je živu glavu izvukao(6000 otišlo na lekove), ceo komšilk je probudio arlaučući i svi misle da je staford njega napao, morao svima da pravdam komšiju...:o [facepalm] :D

Ima srce :D

Hoćeš da kažeš - ima sreće… ;D ;D ;D ;D ;D
Itekako srece..Promenio sam skoro sve aktuelnije borbene pse ali dogo arg. I staford kog psa dohvate, najmanje je sto se desi obilno usivanje ako ih ne odvoje na vreme... Ako ne, transfuzija ili smrt...
Zato ih ja ne pustam u javnosti nigde..samo povodac..
Cave ab homine unius libri

bigbad86

Kod nas po sumaricama ih uglavnom dizelasi setaju. Tj ovi novi klinci. I uglavnom pusteni. Iz ophodjenja prema psu vidim da veze nemaju sa kontrolom psa. I ja ruku na srce pustam psa stalno ali imam dobru kontrolu, stalno gledam jel ima neki drugi pas i uvek mi dodje kad ga pozovem iako je video drugog psa. Zacudo kad god je mali pas neki u blizinu uvek ga pustim da pridje i nikad nema problema. A ako je veci od njega i on pocinje da rezi. Dal ti veci psi su svesni svoje snaage pa odisu nekom negativnom energijom pa ovaj oseti jebem li ga. Moj svaki put kad zarezi to je uvek na veceg i jaceg od sebe.

Stevan

Moj NIKAD ne napada prvi, ali ako neki pas pritrci malo zezce ili ga trgne na bilo koji nacin... ju, ju, ju... Svo troje mojih kidaju, uzas zivi...

Damnmoto


castor

Meni danas stigla bijela koferta - sa pozivom za sud 10.10.2013. u Rakovici… Za ¹etnju opasnog psa po javnoj povr¹ini… [doh] [doh] [doh]
It's the ride that matters, not the bike…

gorki

THINK BIKE !

castor

It's the ride that matters, not the bike…

gorki

Pa na setnju OPASNOG PSA.
Neko te prijavio?

THINK BIKE !

Stevan

Kako oni znaju da ti je pas opasan? Jebem ih usta

MILJAN

Imaju propis koji su opasni... Doneli pre skoro 2 god... Ast je opasan a Dogo Argentino nije :)
Cave ab homine unius libri

Lazic

Citat: Slaninar poslato 16 Septembar, 2013, 12:26
Citat: Laziæ poslato 16 Septembar, 2013, 00:34
Moj idiJot napao kom¹ijinog staforda, jedva je ¾ivu glavu izvukao(6000 oti¹lo na lekove), ceo kom¹ilk je probudio arlauèuæi i svi misle da je staford njega napao, morao svima da pravdam kom¹iju...:o [facepalm] :D

Ista situacija. Mali picopevac kidi¹e na staforde. Jebote, prepoznaje rasu. Poslednji put ¾enka dolazi, sva hepi, hoæe da se igra, a ja ga samo podigao i ka¾em gazdi da je skloni - nije ona luda, veæ ovaj. :)

Pre toga ga je neki mu¾jak staforda malo bacao po livadi... posle jedno 10ak sekundi kad je shvatio da je napadnut. :)    Sreæa ¹to je gazda staforda bio normalan i brzo reagovao. A ludak zapenio, ne cvili, hoæe jo¹, jedva ih rastavismo. Traume iz detinjstva, ¹ta li.   [neampojma]

Ovaj se svaða samo sa mu¾jacima, meðu kuèkama nema neprijatelja...:D

Uncle Bob

Citat: MILJAN poslato 18 Septembar, 2013, 03:14
Imaju propis koji su opasni... Doneli pre skoro 2 god... Ast je opasan a Dogo Argentino nije :)
Kako be¹e za ¹etnju ASTa mora da bude na povodcu i korpa na nju¹ku.?
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM