Glavni meni

Ovo su nasi kucni ljubimci

Započeo Nadalina, 20 Oktobar, 2010, 01:32

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Bojssa

Da i moja tamani, pogotovu kruske. Koja god u dvoristu padne na zemlju ova je. odmah smota. A kao i ja, obozava pivo, prosto me moli da joj prospem po betonu da olize ;D

Bori¹a

Citat: sibin poslato 13 Septembar, 2013, 00:28
moj staford i buldog jeli lubenicu citavo leto sa mnom :D vole pa to ti je.

moj ne voli lubenicu al zato dinju dere, ne voli sljive ali kruske i jabuke udara muski.. ;D

castor

Onaj moj mangup jede sve - i komarce… [rofl][rofl][rofl]
It's the ride that matters, not the bike…

Bori¹a

haha moj maks jede osice, pa posle malo leva strana njuske duplo veca od desne hahah ;D

bigbad86

Mom maksu se prosirio ekcem, poceli smo da ga vodimo na injekcije :(

Stevan

Sad sam bio u setnji i ova moja zenkica je ulovilla nekog goluba i unakazila ga. Sedimo ortak i ja, ona i Ares pusteni na terenu, nisam ni gledao. Kad mi je donela ulov momentalno smo se obojica ispovracali, okrenula mu utrobu, uzas. Jedva sam je oprao od krvi, kao kravu da je ulovila.

monsterbnt

Da li bi neko usvojio psa? Zenkica od jedno 4 meseca, potpuno blesava, prilicno pametna, ali na ulici, u Dunavskoj prepunoj kamiona i nadrkanih vozaca nece dugo preziveti.....

Smrt SVIMA!!!!

Stevan

Lici mi pomalo na Akitu. Vrv ce biti dosta velika. Lepo kuce :)

monsterbnt

Jeste. Cak nije ni gluperda, najvise voli kafu, maza i previse veruje ljudima...... juce je odvedena kod veterinara jer je neki mamlaz sutnuo i ostetio joj hrskavicu na karlici.... to ce biti sredjeno, pas vakcinisan i trenutno na ciscenju od glista, ali pored ova moja 2 skota ja zaista nesmem da je donesem kuci, a ako ostane tu gde jeste pitanje je koliko ce preziveti.....
Smrt SVIMA!!!!

mareskin

Citat: Stevan poslato 14 Septembar, 2013, 00:08
Sad sam bio u setnji i ova moja zenkica je ulovilla nekog goluba i unakazila ga. Sedimo ortak i ja, ona i Ares pusteni na terenu, nisam ni gledao. Kad mi je donela ulov momentalno smo se obojica ispovracali, okrenula mu utrobu, uzas. Jedva sam je oprao od krvi, kao kravu da je ulovila.

Stvarno ste povraæali zbog toga?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Stevan

Pa ja sam zbog toga, ovaj je povratio kad je video mene :D
Ne mozes da verujes kako je to izgledalo.

mareskin

Citat: Stevan poslato 14 Septembar, 2013, 12:41
Pa ja sam zbog toga, ovaj je povratio kad je video mene :D
Ne mozes da verujes kako je to izgledalo.

Ako mi jo¹ ka¾e¹ da nikad nisi zaklo svinju, e onda stvarno nemam reèi  :o
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

balcan girl

jaooo neverovatno koliko vi muski imate blag stomak za neke stvari :D :D :D to je tako slatkoooooooooooooooooooooooo :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Uncle Bob

Citat: balcan girl poslato 14 Septembar, 2013, 15:13
jaooo neverovatno koliko vi muski imate blag stomak za neke stvari :D :D :D to je tako slatkoooooooooooooooooooooooo :D :D :D
Msm "Mu¹ki" yes kako da nou guda i kravica i ostale ¾ivotinjke izvr¹e kikiriki(Harakiri) i same se slo¾e u tanjir. :D
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Gargi

Ponekad lepa reè jednostavno nije dovoljna...

Slaninar

Citat: balcan girl poslato 14 Septembar, 2013, 15:13
jaooo neverovatno koliko vi muski imate blag stomak za neke stvari :D :D :D to je tako slatkoooooooooooooooooooooooo :D :D :D

All' zato dr¹ka od stomaka... :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

juga

Citat: Stevan poslato 14 Septembar, 2013, 00:08
Sad sam bio u setnji i ova moja zenkica je ulovilla nekog goluba i unakazila ga. Sedimo ortak i ja, ona i Ares pusteni na terenu, nisam ni gledao. Kad mi je donela ulov momentalno smo se obojica ispovracali, okrenula mu utrobu, uzas. Jedva sam je oprao od krvi, kao kravu da je ulovila.

Ona samo donosi, ne kasapi!!!

Stevan

To je fino :) Ova moja otrese glavom, ptici otpadne pola delova.

mareskin

Citat: Stevan poslato 15 Septembar, 2013, 13:28
To je fino :) Ova moja otrese glavom, ptici otpadne pola delova.

To neka polovna ptica. Udarana, padala, lo¹e okrpljena? ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

Moj idiJot napao kom¹ijinog staforda, jedva je ¾ivu glavu izvukao(6000 oti¹lo na lekove), ceo kom¹ilk je probudio arlauèuæi i svi misle da je staford njega napao, morao svima da pravdam kom¹iju...:o [facepalm] :D