Glavni meni

Ovo su nasi kucni ljubimci

Započeo Nadalina, 20 Oktobar, 2010, 01:32

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.


April

Na prvoj fotki mica maca izgleda kao da se prema u napad :D
Do you want to be right or do you want to be free?

mareskin

Citat: April poslato 03 Septembar, 2013, 22:35
Na prvoj fotki mica maca izgleda kao da se prema u napad :D

Sreæom je vezana :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

monsterbnt

Na drugoj izgleda kao da ce da ga pocepa, samo da je pusti....
Smrt SVIMA!!!!

Lazic

Posle dve i po godine najveæi strah je pobeðen, sam je zaplivao... [yahoo] [yahoo]

I to ne da pliva, ako mu se okaèi¹ za rep mo¾e da se skija na vodi...[rofl]





mkt

 [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo]
tako sam i ja pre tri godine  [facepalm]

castor

I ovaj moj je za vikenad sam, bez ikakvog povoda i nièim izazvano, skoèio u vodu, trèao i… Otrèao u duboko i poèeo da pliva. [yahoo] [yahoo] [yahoo]

Otplivao dva kruga i nazad na èvrsto. [doh] [doh] [doh]

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
It's the ride that matters, not the bike…

Slaninar

Citat: Laziæ poslato 04 Septembar, 2013, 01:47

KAKO?

Moj neæe da pliva, ni kad drugi kerovi (kako dvono¾ni, tako i èetvorono¾ni) plivaju pored njega. Ne, samo dokle dohvati dno.

Bacim mu ¹tap, on vidi da ne mo¾e da do¹eta kroz vodu do njega. Otrèi 100 metara uzvodno, naðe drugi ¹tap, donese mi i kao "evooo, doneo sam ti ¹tap, ako proðe-proðe" faca.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

MILJAN

ovaj moj debil nauèio...ono skakanje obuèen, po hladnom vremenu u jezero pre 2 godine neæu da mu oprostim..
Cave ab homine unius libri

Andjelo

evo pre sat vremena pazario zenku  Turskog Kangala     2,5 meseca staru




MILJAN

Svakodnevno: Kofa sa hranom i prepuna lopata izmeta te èeka narednih 7 do 10 godina.,... Ali ko voli svog ljubimca- spreman je na kompromise...
Cave ab homine unius libri

Lazic

Citat: Slaninar poslato 04 Septembar, 2013, 09:44
Citat: Laziæ poslato 04 Septembar, 2013, 01:47

KAKO?

Moj neæe da pliva, ni kad drugi kerovi (kako dvono¾ni, tako i èetvorono¾ni) plivaju pored njega. Ne, samo dokle dohvati dno.

Bacim mu ¹tap, on vidi da ne mo¾e da do¹eta kroz vodu do njega. Otrèi 100 metara uzvodno, naðe drugi ¹tap, donese mi i kao "evooo, doneo sam ti ¹tap, ako proðe-proðe" faca.  :)

Uðem sa decom u vodu, zaplivamo od obale, zovemo ga, mukica istripuje da æemo da ga ostavimo, malo protrèi po obali uz kuknjavu i pljas... Od ovog leta tek...:o :D

Stevan

Citat: Andjelo poslato 04 Septembar, 2013, 21:23
evo pre sat vremena pazario zenku  Turskog Kangala     2,5 meseca staru





Prelepa! Opaka zver...

Slaninar

Citat: Laziæ poslato 05 Septembar, 2013, 00:16
Uðem sa decom u vodu, zaplivamo od obale, zovemo ga, mukica istripuje da æemo da ga ostavimo, malo protrèi po obali uz kuknjavu i pljas... Od ovog leta tek...:o :D

E, jebiga, ja jo¹ nemam dece.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Bojssa

Par puta dzukca lagano dovuci do plicaka, udji sa njim i brckajte se tu, drzi ga da ne pobegne i probaj da ga opustis jer ce biti sav kao na iglama.. Vremenim ce se navici na vodu kao na normalnu stvar, tako sam barem ja ucio moje pse..

MILJAN


Prosetah ga danas posle par meseci ali je bilo neprijatno jer su nas napadale lutalice i pusteni vlasnicki psi..Posle u kaficu par puta sam se presekao kada su mala deca udarila skejtom u moju stolicu a ovaj krenuo da ih ujede(drzao sam na ultra kratkom povodcu ali je cimnuo kao stoka)..Potom deca prilaze da ga maze..jedva ih odvratih...roditelji nista...smeju se...doslo brdo seljaka i setaju..lserem ti se u sabansku srbiju....da sam mladji pa da kidnemo za Kaliforniju...
Cave ab homine unius libri

Bojssa

Citat: MILJAN poslato 08 Septembar, 2013, 19:35..Posle u kaficu par puta sam se presekao kada su mala deca udarila skejtom u moju stolicu a ovaj krenuo da ih ujede(drzao sam na ultra kratkom povodcu ali je cimnuo kao stoka)..Potom deca prilaze da ga maze..jedva ih odvratih...roditelji nista...smeju se...doslo brdo seljaka i setaju..
Hoce da kidise i na decu? :o Inace lep primerak, na donjoj fotki mi lici na legendarnog Sergent pepera.

Plazma Keks

i onda da je pas ujeo decu, onda bi se digla hajka, besan pas, vlasnik je kriminalac...
imao sam prilike da vidim takve situacije...

Stevan

Moj pas napada ko god proba u dvoriste, dete, baba, Betmen...

Bojssa

Imao sam par takvih pasa, i jako davno jedan nesrecan slucaj sa Rotvajlerom i detetom od 5 godina. Ja to odmah liferujem dalje od mene jer pas koji u bilo kojim uslovima hoce da ujede dete, nije dobro socijalizovan ili nije psihicki uravnotezen. Svaka neopravdana agresija krece iz sopstvene nesigurnosti. Jednog sam prodao skoro u bugarsku, kao stene bio jako plasljiv ali prelep show tip Amstafa. Kada je odrastao kidisao je na prvu, otisao iz krajnosti u krajnost, bio je skroz nestabilan. Temperament kod Amstafa je ono sto naj vise cenim, odrastao sam uz mnogo pasa i rasa, kuckar ceo zivot i tu psihicku ravnotezu u odnosu na coveka sam zavoleo no uvek ima odstupanja, genetika i socijalizacija su cudo..