Glavni meni

Ovo su nasi kucni ljubimci

Započeo Nadalina, 20 Oktobar, 2010, 01:32

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

eclipse4

Citat: UFF poslato 04 Jul, 2014, 01:56
http://s3.postimg.org/6mpc8qhib/20140630_000504.jpg




UFF   
Odg: Ovo su nasi kucni ljubimci
Odgovor #2979 - 03 Jul, 2014, 00:56

sad imam dva kucna ljubimca   [djavo]

-----------------------------------------------


eclipse4   
Odg: Ovo su nasi kucni ljubimci
Odgovor #2980 - 03 Jul, 2014, 00:59

sad ponovo imas jednog kucnog ljubimca  [rofl] [rofl]




UFF


mareskin


UFF-e mislim da je ovo okrutno! Za¹to nisi pru¾io zeki ¹ansu i dao mu bar no¾?!?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

UFF


mareskin

Citat: UFF poslato 04 Jul, 2014, 11:13
jesam ali je odbio, kaze hoce da umre casno

Ka¾e¹ reko da nije pièka i da ide na ferku? :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Joker

Sada se ja i ne razumem ali jel ima neka mogucnost da ga hranis sa vec mrtvim plenom da kazem?
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

UFF

ima, tako ih i hranim uglavnom (nece sve zmije da jedu mrtav plen cisto da znas) jer je lakse, vadis iz zamrzivaca i ne moras stalno u nabavku + ne moze da povredi zmiju prilikom hranjenja kao pre neki dan kad su jele hrcke (slika ispod hrcak vec udavljen ali i dalje je drzi)
samo sto zasmrdi ceo stan dok se odmrzne a i za zmiju je zdravije kad jede sveze
ako pitas da se plen ne bi mucio tu gresis jer pacove koje sam uzimao odgajivac ubija tako sto ih ibaci u neku kesu i veze pa onda ubaci u zamrzivac a da li umru od gusenja smrzavanja ili krvarenja (krvarenja jer im tad proradi instinkt za prezivljavanje a posto nemaju od koga da se brane oni pocnu da ujedaju jedni druge) ne znam samo sam siguran da je manje bolna smrt da te zmija stegne dok se ne onesvestis nego da se gusis i smrzavas dok te ostali grickaju
jedini nacin koji preostaje da bude dobro, zdravo, bezbedno i bezbolno i za zmiju i za plen jeste da ti ubijes plen neposredno pre hranjenja a ja bas nisam u fazonu da lomim vratove zivotinjama jbg

http://s29.postimg.org/52et86cgn/10444358_10153203773375260_399374334785314815_n.jpg

Joker

Na to sam mislio, nekako mi je lose da gledam zeca kako se bori za zivot. Lakse da mu se samo da hrana i cao.. Ali sve ima svoje..
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

metarex

ufffffff meni je ovo ipak degutantno..... znam da je to sve prirodno ali ipak.... nebi ja ovo smeo drzati u kuci. ne daj boze a jednog jutra se probudim u zmijskom stomaku a zmijac nebi morao sledecih 10 godina nista da jede [panic]

eddit: uffe a kako bi bilo da ti to svoje cudo odvedes kod vlajka na prevaspitavanje? ;D [rofl]
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

eclipse4

pre ce ga on odevsti na pivo nego kod vlajka,pa onako oleseni zaspu na sto  [rofl] [rofl]

mkt


clutch&brake

Nasli ga ispred garaze... sada vec i udomili

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

vlada_dee


Radanovic

Ima li neko od manijaka iskustva sa posavskim gonièem ?

juga

Odlièan lovaèki pas, ali ako æe da bude zapi¹avaè troseda, greota, njemu treba 20 km dnevno trèanja!

Zvonèica

Citat: njanja poslato 07 Jul, 2014, 16:15
Nasli ga ispred garaze... sada vec i udomili



kakav blenta  [srce]
Hold your head high and your middle finger higher

BOKYBOY


clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

stilgar



posto je macan ulovio 9 miseva, zasluzen odmor :) rasciscavali smo neku terasu gde je stajalo zito na paleti a ono ispod mouse zurka, sve ih je potamanio uz malo igre uhvati ga pa ga pusti pa ga capi i tako :)

Bori¹a



ja izadjem iz dvorista i on se popenje na parapet i ceka dok ne dodjem :-D