Glavni meni

Ovo su nasi kucni ljubimci

Započeo Nadalina, 20 Oktobar, 2010, 01:32

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Panta Zemunac

Ba¹ sam zateèen...nisam navikao da vidim 'poslednji pozdrav' na¹im ljubimcima na forumima! :( :(

Toliko malo tra¾e od nas...ma samo ¹aku pa¾nje i ni iæ' vi¹e a koliko nam mnogo pru¾aju! Mnogima je sme¹no, ¹to preko èitave ceremonije prave od sahrana mezimaca ali odlaskom njih, odlazi i deo nas, pa najmanje tih 10-15g. koliko su sa nama!

Pozdrav nju¹ci!! [hello]

Nadalina

Mackonja strasni aka Najdeblji macor kog sam ja ikada videla!!! ;D
Dzukela u podznaku

gorki

Ljubimac moje dece,kreten.Laka ce sad uskoro godinu dana i sve je sjebao od namestaja [glavazid]
THINK BIKE !

MIKA ARHANGEL

Aska koja je zivela sa nama u kuci 12 godina , na zalost uginula je prosle godine

MIKA ARHANGEL

Volela je kuca i da se vozi

MIKA ARHANGEL

Sada smo dobili patuljastog snaucera iz Kule,mnogo nemirno jede pertle,papuce

SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

noam chomsky

HITNO, HITNO, HITNO, HITNO......
Stenci mesanca Rodezijskog ridgeback-a(moja Kaya) i Bul Mastifa (komsijska bitanga)....ima ih 17, svi imaju Kayinu "grivu", beo beleg na stomaku i boje variraju od svetlo smedje do tamno braon...ima jedan sa belim carapama na prenjim sapama...
Rodezijski ridzbek je nastao, izmedju ostalog, mesanjem sa Bul Mastifom, tako da se ne ocekuju znacajna odstupanja u izgledu i karakteru od Ridgeback standarda...

...to sto je hitno ne znaci da mislim da je bolje prodati psa budali nego pokloniti psa dobrom coveku....Pozz
lepota prirode je refleksija lepote nauke

Panta Zemunac

Pa mora¹ ih ostaviti barem neko vreme sa majkom da bi se socijalizovali i postali psihièki stabilni...a i nju da ne odalami stres kada shvati da nema psiæa... [dunce]

easy


ts.marko


Rodezijski ridzbek je nastao, izmedju ostalog, mesanjem sa Bul Mastifom, tako da se ne ocekuju znacajna odstupanja u izgledu i karakteru od Ridgeback standarda...

Crni sine, koliko ovo èudo jede ?

...to sto je hitno ne znaci da mislim da je bolje prodati psa budali nego pokloniti psa dobrom coveku....Pozz
[/quote]

noam chomsky

300g Nutrama dnevno (oko 150-200din)...sada jede puta tri, ali to je zato sto ne hrani samo jedna usta... :)
lepota prirode je refleksija lepote nauke

CADILLAC

 [thumb_up]...Boxeri, i na 4 noge, i na dva tocka  :D...sta cu kad volem...!
BMW BoxerClub Pancevo 666

kawa ninja

This bike is a lean, mean, electric green fighting machine - Team Green

Iron Runner

Cane Corso...Aron...9 meseci...slike stavljam samo da izvalim kako...:D
Some rely on
FATE
Some rely on
LUCK
But when I'm on my
BIKE
J just dont give a
FUCK...!!!!!


CADILLAC

...manji off...ko o cemu, ja o BMW-u...na slici poznati engleski glumac Jeremy Irons , na svom BMW-u R 80 RT prevozi kucnog ljubimca... :D [hello]
BMW BoxerClub Pancevo 666

Panta Zemunac

Ne znam, svog nikako ne bih ovako vozikao jer ode glava pri naglom...kao maèetom!
Ceo u boxu i na kratku relaciju da se ne uznemiri...

vlada_dee


DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell