Glavni meni

Presuda za ubistvo Tatona

Započeo SSZGO, 25 Januar, 2011, 17:31

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Che

Citat: DebeliZmaj poslato 25 Januar, 2011, 19:33
...  mozda zato sto je francuz, a francuska deo nato, pa kao takve
sam ih dehumanizovao pa mi stvarno svejedno ... isto kao i kad neko pita ..,. jel vam bilo zao
amerikanaca 9/11 ... meni nije ... a vama !?

I ti si kupio japanski motor, japan bio u ally sa Nemcima u II sv ratu ....

Da li ti je sada lupetanje blize? ;)



@Dzigi Boy [klanjam_se]

pedriic

Ja volim goste i uvek ih rado doèekujem. A zbog ovoga ¹to su neljudi uradili u mom gradu ja taj grad manje volim nego ranije.

Gašpar

Lupetas zmaju, bas lupetas.
Znaci ko dodje u Srbiju iz nebitno kog razloga, ne sme da se proseta do grada, da sedne na pice(pritom ostavi svoje pare), pogleda znamenitosti.. Ne moze, jer eto, odmah ce da te napadne njih 15, herojski i ravnopravno, ko jos napada 1 na 1  [thumb_down]

Nisi mi jasan da branis huligane, smeta ti sto je Francuz, a molim te, zasto ti radis za kanadsku firmu? Zasto ne das otkaz pa lepo radis za srpsku koja ce da te placa po nekad? Da te cujem nacionalisto, objasni nam tvoj polozaj....

Obilazio sam malo sveta, sto Evropu sto Afriku, i gde god sam bio moja uloga je bila samo jedno - TURISTA. Nema veze da li sam ja dosao da gledam utakmicu ili da vidim nesto, ili sam mozda dosao samo zato sto sam u prolazu, ja sam za njih turista koji je dosao da ostavi svoje pare i da obidje njihov grad, na cemu su oni i te kako zahvalni.
U normalnim gradovima te obicno pitaju odakle, pa se desi da te i caste razni ljudi, raznim stvarima.. A vidim i u Srbiji caste, caste batinama... :(


Dzigi Boy

Citat: DebeliZmaj poslato 25 Januar, 2011, 19:41
dzigi:
zbog privatne pokretne zurke 200 ljudi tih ... takvih ... boraca za slobodu ( jel video neko snimak cede koji dobacuje stanarma zgrada... )
5.000 policajca i kolika steta ? ... izem ti to forsiranje europeizma ... ono kao daj ublokiram gradi zivota ljudi u centru grada jer bi LBGTundLDPundSLICHNI
da malo proshetaju gradom !? a pritom cemo napraviti zabranjeni grad od parkica ispod SKC i dovesti novinare da naprave laznu sliku o
srbiji ... al to su sve te evropske teznje itd...


Zmaju pravo na okupljanje ima svaka grupa ili skupina ljudi. To pravo ima garantuje ustav, ako je skup najavljen i uredno

prijavljen oni imaju pravo da se okupe, pa nije bitno da li su gejevi trandze ili ljubitelji moje kite!!!!! ako su se najavili niko im to

pravo ne moze osporiti.

E sada to sto su nasi politicari jajare i pickice pa trebaju da dobiju packe da bi naucili kako treba da se ponasaju to je druga

prica....da su na vreme omogucili odrzavanje parade do svega ovoga ne bi doslo, a parada je ipak odrzana i i dalje ce se

odrzavati svidelo se to nekima ili ne??

Nisu to Zmaju Evropske teznje nego je to normalno u celom svetu, zalosno je to mi nismo u tom svetu a necemo nikada ni

biti...zato i placamo najvecu mogucu cenu za svoje gluposti!!!!


DebeliZmaj

gaspar: ja strancima uzimam pare... :0) uzimao i pre i nastavicu da uzimam ... da li bi voleo da ih vidim ovde...naravno
a da li mi je zao kad neko ubije nekog stranca ovde.. ne nije .. nije ni njima zao nas ... a neko namenski dolazi u grad
koji zna da se nalazi u srbiji, ksenofobichnoj, hteli mi ti proznamo ili ne, i to dolazi na utakmicu i umesto da ode na utakmicu
ide da pije po gradu ... koliko se secam i u evropskim gradovima kad huligani/navijachi gostujuceg tima negde odu grupno
izbije sranje ...
dzigi: ja sad stvarno ne znam sta dalje da ti napishem a da se ti ne uvredish ... i trazish posle gashenje nalog itd...

cak josh najbolje .. o mocni admini .... sto se mene tiche imate moju dozvolu da pobrishete moje subverzivne poruke
u ovoj temi ... :) .... ili napishite kako bi trebali svi da pishemo da se neko sluchajno ne uvredi ili mu bude povredjeno
stanje duha i slichno ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Dzigi Boy

Citat: DebeliZmaj poslato 25 Januar, 2011, 20:03

dzigi: ja sad stvarno ne znam sta dalje da ti napishem a da se ti ne uvredish ... i trazish posle gashenje nalog itd...



Mozes Zmaju da napises sta god hoces??? Da sam pedercina na kub ako hoces!!!! Mene sa time neces uvrediti jer za razliku

od drugih ja znam ko sam i sta sam.

Ja se za razliku od nekih ne plasim da otkrijem svoju drugu stranu, jer da sam gey odavno bi to znao ali nemam tih saznanja.

Nemoj zaboraviti da su najveci homofobi upravo pedercine koje se plase da otkriju tu svoju drugu stranu, ali se mrznjom i

nasiljem brane...znas i sam da je napad najbolja odbrana???

Tako da ako trazis pedercine potrazi ih na prvom mestu u redovima homofoba i druge olosi....

Ja ljude delim na dobre i lose a ne po sexualnom opredeljenju!!!!!!!

DebeliZmaj

ne bre nisam hteo to da napishem ... ccc ... zar tako ... ccc...
nego nema veze... nije bitno :) evo necu da se dalje mesham u ovu temu da nebi posle
i za ovde sto ce se posvadjaju ljudi kroz zmaj ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

farbach

Odeljenje za ratne zloèine Vi¹eg suda osudilo devet pripadnika "Gnjilanske grupe" OVK na ukupno 101 godinu zatvora zbog ubistava u Gnjilanu tokom 1999.
Pripadnici OVK, su od juna do septembra 1999. preduzimali radnje koje su imale za posledicu smrt 80 civila .

Che

Citat: DebeliZmaj poslato 25 Januar, 2011, 20:03
gaspar: ja strancima uzimam pare... :0) uzimao i pre i nastavicu da uzimam ...

Moze se reci i da je Taton dosao ovde da mu uzmemo pare ;)

serbduck


  Znaci siptari dobili po 11,2 godine za ubistvo 7,14 ljudi... Dakle 1 godina i 5 meseci za jedno ubistvo...

  sto nam dooobar zakon...jbt

   A da nam puste neki otrov u vodovod i da nas sve pobiju za 24 sata. Sta koji qrac da se patimo sa pravdom i nepravdom.

   Ja sam protiv ubistva. ...

Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

zodiac

Citat: farbach poslato 25 Januar, 2011, 20:13
Odeljenje za ratne zloèine Vi¹eg suda osudilo devet pripadnika "Gnjilanske grupe" OVK na ukupno 101 godinu zatvora zbog ubistava u Gnjilanu tokom 1999.
Pripadnici OVK, su od juna do septembra 1999. preduzimali radnje koje su imale za posledicu smrt 80 civila .


Da, strasno. Ali nema veze sa ovom temom. Moze posebna da se otvori.
Prijatelj je zao drug

farbach

Zasto posebna, presuda za francuza je ok, a i ova druga je ok. Ne treba da se zameramo, ni francuzima ni siptarima.

serbduck



   Ne nema veze...240 godina za ubistvo jednog coveka....

  Razumeo bih da je osudjen jedan ili dva, pa i tri coveka na po 20 godina robije, ali ovo nema smisla...

  Ovo vredja inteligenciju i to ozbiljno ! Ovo nije presuda za ubistvo vec nesto sasvim drugo...

Da ponovim - ja sam protiv ubistva...



Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

Dzigi Boy

Citat: serbduck poslato 25 Januar, 2011, 20:34


   Ne nema veze...240 godina za ubistvo jednog coveka....

  Razumeo bih da je osudjen jedan ili dva, pa i tri coveka na po 20 godina robije, ali ovo nema smisla...

  Ovo vredja inteligenciju i to ozbiljno ! Ovo nije presuda za ubistvo vec nesto sasvim drugo...

Da ponovim - ja sam protiv ubistva...





Moju inteligenciju ne vredja. Cinjenica jeste da su puno dobili, ali treba uzeti u obzir da su osudjeni za primer drugima.

Da su ranije ovako kaznjavali gomila sranja, ubistava, huliganstva se ne bi ni desila....

E sada posle ovoga ako neko ima slicne ideje sigurno ce da razmisli 10X oce nekoga da bije ili ne??????

Trebali su samo ranije da ovako deru!!!!!!!

ЯЭВОЛУТИОН

#34
da bi i sami  bili ljudi moramo poceti pricu sa presumpciom nevinosti. dakle
pitanje br 1. da li postoje svedoci da su bas ti momci to uradili       ne
pitanje bi 2. da li postoji snimak koji to potvrdjuje                         ne
pitanje br 3. dali postoji bilo kakav dokaz o tome osim stavljanja momaka na lice mesta na osnovu snimka     ne

Borba protiv hiligana mi lici na borbu protiv terorizma, sve su sredstva dozvoljena. pitam se sta bi bilo da je u francuskoj ubijen neki navijac partizana ili zvezde....da li bi nekoga boleo kurac za to. Secate li se nesrece na HEISEL stadionu...tamo neke....manje su robije dobili...ovo je sramota za drzavu skoro koliko i pomaganje za bekstvo kovacevica iz amerike.....mada bi i ja tog mamlaza omlatio....ali pedagoski...par samara i cao.
Kazete za primer....Pa onda nek pohapse sve ove sto kradu iz drzavnog aparata, nek osude pandure koji prebijaju ljude...koliko ce dobiti pandur intervenozni koji je decka upucao sa 5cm blizine...a gde je tu primer. Nego silje kurac na klincima i uvlace se Evropi...dabogda ih evropa na kurac nabila....mozda nije dobra ideja..mozda im se i svidi.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zodiac

Citat: farbach poslato 25 Januar, 2011, 20:33
Zasto posebna, presuda za francuza je ok, a i ova druga je ok. Ne treba da se zameramo, ni francuzima ni siptarima.

Sto se mene tice, o ovoj drugoj bi se dalo diskutovati, jer obojica znamo da su dobili malo. Za Francuza je ok, sto se mene tice. Ne zivis u Beogradu i ne znas sta rade.
Prijatelj je zao drug

serbduck




  "Pravna drzava" nije bila sposobna da spreci ovako nesto ( ubistvo ), pa niko od njih nije osudjen, a odgovorni su.

  Sto Dacica nisu osudili? Pa on po komandnoj odgovornosti ( jer nije komandovao, a mogao je ) snosi odgovornost za posledice.


Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

WOLVERINE


   Ja cu ovo prokomentarisati na neki drugi nacin.  Posto nisam ubedjen da su ovi momci ubili Tatona. A bili su prisutni  u  okolini pogibije tog momka, verovatno da povlace neku krivicu za sobom. E sad posto politicarima trebaju poeni u EU smatram da je ovo cisto politicko sudjenje i politicka presuda.
Sto se tice huliganizma i huligana za svaki njihov prekrsaj treba biti propisana MAXIMALNA kazna zatvora. E ali se postavlja pitanje i sta je huligan, sta su reperi za ocenjivanje? Zao mi je sto je stradao mlad momak. Zao mi je sto i neduzni sede u zatvoru. Ali jbg takve su okolnosti u ovom slucaju.....

                                                                                                                                                                                          ALKATRAZ
                                                                               

                                                                                                                                                                 

                                                                                                                                                         

ЯЭВОЛУТИОН

Cak i ako jesu, ako za to ne postoji cvrst dokaz, morali su biti pusteni kucama. Bolje hiljadu krivaca na slobodi nego jedan nevin u zatvoru. Moze li se bilo ko zakleti u svoje najmilije da su oni sigurno ubili francuza...ja ne mogu...mada mislim da jesu...ali to nije dovoljno za robiju...jer ja mislim svasta o nekim ljudima a oni su na slobodi bez indicija da ce ikada odgovarati.
p.s.
Moj dobar drugar lezi 2 godine zbog ubista iz nehata. Jednom je udario komsiju u glavu dok je ovaj sutirao njegovo dete na trotoaru....ovaj je pao i udario glavom u ivicnjak. Dobrog i postenog coveka su oterali na robiju, mislim da se nece vratiti takav posle dve godine. juce sam video klinca...8 godina delija...srce ko u caleta ali mu nedostaje muskog vaspitanja....nikog se ne boji....bice huligan.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

farbach

Sto se mene tice, ne navijace nego fudbal bih ukinuo. Cesto vise raje ima na terenu nego u publici. Neke prljave pare se peru, a glupi klinci postaju jos gluplji misleci da je dovoljno cakati loptu i da je od obrazovanja dovoljno znati like-dislike. Masa dobija privid da ima sansu u zivotu, moz' da bira tenis/veliki brat/fudbal/moda. Da upotpune medijsku peder/kurva/becar/lopov elitu.
Navijace je neko gajio, kao one odvratne pit bulove i sada su se otrgli kontroli. Ne ide ker u zatvor nego odgajivac, a odgajivace ove stoke niko ne sme da dira.