Glavni meni

ajd opet neko druzenje

Započeo clutch&brake, 02 Januar, 2014, 18:17

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

BOKYBOY


Lazic

Citat: Silvana poslato 29 Januar, 2014, 14:24
@ Laziæ Ma ne, vidi¹ da ne di¾em glavu  :D

Eto povoda, dolazi Goran.

Ma ne ti, Goran...:P Treba da mi popravi roletnu koja je nastradala od sexa, tj ja sam je sjebao...:D

Ivan1979

Ti kad jebes ne mislis o posledicama  [rofl]

clutch&brake

e jbt Lazicu i ti svasta jebes :D :D :D
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

ЯЭВОЛУТИОН

ajde pocetkom marta....recimo 8 mart.....popalimo motore i sve kod njanje u fabriku da pecemo rostilj i opijamo se.....zanima me kako ce Sale da reaguje.....ima da posedi do kraja.....a bio je nekad cool lik....a sad hoklica.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

edit.
Mazzi ne mora da pali motor....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

clutch&brake

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 29 Januar, 2014, 16:39
ajde pocetkom marta....recimo 8 mart.....popalimo motore i sve kod njanje u fabriku da pecemo rostilj i opijamo se.....zanima me kako ce Sale da reaguje.....ima da posedi do kraja.....a bio je nekad cool lik....a sad hoklica.

axaxaxaxax pa kod tebe sigurno necemo... Mirjana bi iz pitolja pucala a ti bi u radionici spavao... po kazni
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

zmiya

Poèni da se ¹lihta¹ ¾eni danas,mo¾da te pusti na dru¾enje 8. marta..   Ali 2015.


Predrag Zivkovic Tozovac Mirjana

ЯЭВОЛУТИОН

aj ti pocni da sklapas ono sto nazivas motorom...ako ti je lakse da ti ga dignemo na deset metara visine.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mareskin

Citat: Ivan1979 poslato 29 Januar, 2014, 16:17
Ti kad jebes ne mislis o posledicama  [rofl]

I ti bi tako da imaš pogled sa prozora kao on. Reklama za Lazića: Jebanje sa pogledom :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic


DebeliZmaj

ce da otopli bice jebanje na krovu sa extra pogledom ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

juga

Kako reèe UFF, ima jedna fina kafana iza topèiderskog parka kod ¾eleznièkih ¹ina, ima mesta za parking, cene nisu visoke, ali æu da odem da poprièam sa vlasnikom o eventualnom popustu. A stvarno bi mogli  da se okupimo!!!

Lazic


zmiya

To ona gde se bodu no¾ovima i udaraju pikslama od kristala..A sa gazdom ne mo¾e¹ da prièa¹ jer je u zatvoru..

MIGE

Citat: zmiya poslato 30 Januar, 2014, 09:29
To ona gde se bodu no¾ovima i udaraju pikslama od kristala..A sa gazdom ne mo¾e¹ da prièa¹ jer je u zatvoru..
pleKanim pikslama u raznim bojama

Ivan1979

Aj Jugo proveri i izbaci datum i vreme  [thumb_up]

Lazic

A mo¾emo da se uvalimo na gajbu i onom Ivanu123456...:P :D

Ivan1979

Brate , vec sam pricao sa njim.... kaze ima u planu da nas zovne ali tek u drugoj polovini februara.

Probacu da ga napijem i ubrzam stvar  [dancing]

Mada ko ga jebe, ako banemo svi ne najavljeni nece moci da nas eskivira  [flashing]

Lazic