Glavni meni

Srecna Nova Gopdina (sve nove godine)

Započeo Bori¹a, 31 Decembar, 2013, 17:32

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

balcan girl

Mali ne seri :) ja vozim kawu :)
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Bori¹a

e ako si mi rekla hahaahah [rofl]

Milomir27

 srecna Nova 2015. godina :)

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!


Zvonèica

Sreæna Nova!!! Mnogo zdravlja i sreæe!
Hold your head high and your middle finger higher

eclipse4

srecna nova svima,koliko nas ima ;)

Balsa Wrx

Malo kasnim al prastajte,da ste mi zivi i zdravi,srecni i zadovoljni i uzbrdo brzi.... :D :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Mik

E jel' sad pravi trenutak da vam pozelim "brz' oporavak" od novogodisnjeg slavlja?

Ako je jos rano, onda lepo kazete da je rano, pa cu posle.  :)

Tek, ZELIM NAM LEPO VREME u Novoj godini.   [vatromet]

ljupche92

Srecna nova godina Manijaci !  [cheers] [cheers]
Puno zdravlja, para, ljubavi i bezbednih kilometara u 2015.godini !!  [cheers] [cheers] [cheers]
[cheers] [cheers] [cheers]

lukac

Puno suncanih i bezbednih kilometara na motorima vam zele Dragan i Zvonko (Stakori) iz Moto servisa Lukac

Darko


p0peye

...А ја најеб'о.

Од 31.12. под температуро - те 38, те 39. те 39,3 те 38,5... Изгоре'...

Ал'то није разлог да свима вама не пожелим здравља и среће у 2015тој!

Сад измерих 37,8. Видим ја нешто ми чудно, а оно не излази ми пара на уши... ;)

СРЕЋНА НОВА ГОДИНА!
:)
+ + Только байкеры знают, почему собака высовывает голову из окна автомобиля + +

castor

Svima sretna nova godina uz puno sreæe, zdravlja i ljubavi. I da svi manje radite, a vi¹e zaradite. A najvi¹e da se putujeeeee...
It's the ride that matters, not the bike…

ilijar10

Srecna vam svima nova godina! Sve najbolje, da odete na nova putavanja i bezbedno ih obavite :)

juga

Svim pravoslavnim manijacima  sretan Badnji dan!!!

Darko

Manijaci , aj sad cu , jer se kasnije zauzimam pa cu da se oduzNem tek sledece godine ;)

Dakle , svima zelim sve najlepse , puno zdravlja pre svega , srece , ljubavi i para ... zelim da svi ispune sve svoje zelje u 2017-oj... puno bezbednih kilometara , bez kvarova i sranja ...sto vise druzenja , piva i zezanja , sto manje stresova i nerviranja...

Da ste mi zivi , zdravi , srecni ...

Ziveli !

Ps - posebno zelim nasem banderasu da sto pre upali motor :) , Lazicu da ima fudbalski stadion zasadjen travom , njanji da ima jos milion uspesnih projekata i da postane brend br 1 na ovim prostorima , Uffu da postane glavni diler kontrjner sitija , Miskokolo-u da ubacuje one snajke u strani but i guz jos vise , Ireni tj Jagodinkibda sto pre nadje devojku ( xaxaxax ) , svima koji imaju klince - da su nam deca ziva i zdrava jos sto godina ... itd itd itd

mali_zmaj

 bez kvarova i sranja ..

Reci ti to Milosu.....  Morah jbg.   Sve najbolje ljudi!! Puno sreæe,zdravlja,para, i veselje æe doæi,puno preðenih kilometara!!
jin-jang

goranvojska


UFF