Glavni meni

MASS Company

Započeo UFF, 24 Januar, 2011, 18:02

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

http://www.mass.rs/
Jovanke Radakovic 25  

Motul, ngk, dainese...

Black Adder


SSZGO

Ja sam kupio iridijumske svecice kod njih.

Pre toga sam isto imao iridijumske koje su presle jedno 20000km

Posle zamene AMA NIKAKVE razlike nije bilo - zato, nemojte da menjate iridijumske posle 20K km kako pise u knjizici jer ocigledno mogu da idu mnogo mnogo duze...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

DebeliZmaj

imaju oni radne jedinice po gradu :) ko je u centru ima i blize mesta
gde moze se uzme njihova roba ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Gašpar

Jok, MASS je samo u Jovanke Radakoviæ 25.
E sad sto postoje radnjice koje zastupaju njhov program, to je vec druga stvar  ;)

DebeliZmaj

jel ? ... evo gledam sajt... promenili su ga ...
pre par dana je bila i maloprodaja kod hrama ...
usput je ljubazniji covek jedno 10 puta od ovih iz mass...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

K_A_W_A

Sto se tice MASS-a, ja mogu da kazem sve pohvale. Pre dve godine sam otisao sa drugarom kod njih i ljudi su bili jako ljubazni. Pokupovao sam neke dukseve i majice. Tu se nasao i Misa Milovanovic. Upoznao se sa njime, lepo se ispricali kao da se zanamo 100 godina. Onda otisao prekoputa u drugu zgradu i tu se upoznamo sa gazdom Isakom. Isto OK i korektan covek. Pricali smo o svemu i svacemu. Moje je samo pozitivno iskustvo.

3006

Lièno nisam ne¹to odu¹evljen. Ljubazni su onoliko koliko se mora, ima¹ oseæaj ta ti èine uslugu time ¹to ti ne¹to prodaju. Inaèe, trenutno imaju dobre jakne na sni¾enju, cena 5500 din, samo ¹to su ostali brojevi S i XS, pa ko nosi tako ne¹to, mo¾e za male pare da kupi jaknu.

kurisha

mnogo dave sa pitanjima kad kupujes ulje,kao da te posavetuju...daj mi bre to sto sam trazio i da idem... [veryangry]

DebeliZmaj

ja sam trazio ``lulice`` za svetjice... i vrlo su bili neljubazni ...
nema, ngk to ne pravi ... ma reko ljudi vasha svetjica ta i ta ..
posle mi njihov distributer covek nadje sve sta treba taj i taj model
i jao evo vidi imamo ... :) ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

3006

Vezano za jakne:
Zmaju, mogao bi da proveri¹ mo¾e li se od dve napraviti jedna, pa da dobije¹ ja¹u za 100 evriæa...  :D
Bez zezanja, ja¹e su stvarno dobre za male pare, samo *ebu brojevi...

SSZGO

a koje su jakne u pitanju i kakve, tekstil, koza?
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

3006

Tekstil, veæinom kratke, video sam IXS, ima jo¹ ne¹to...
Dovoljno, da ih ne reklamiram, nisu zaslu¾ili.

Zelencha

Da nisu za pohvalu nisu a i cudno kreiraju cene...poso sa da kupim pantalone (kostale su 18000), racunam na sajamski popust 20%, popust postoji ali sada kostaju 25000.
Bolje da sam ih kupio bez popusta ili je to mozda sto je krenula sezona ko ce ih znati...

Kanarinac

Koja je marka u pitanju?

Zelencha

Dainese, tekstilne crne i ima velikih brojeva. Probacu da ih nadjem preko cisto iz inata da vidim koliko mogu da kostaju...

Plazma Keks

ma kenja mi se od massa.... jedino sto valja kod njih je sto imaju mnogo svecica.... ako kupujes kao pravno lice, nece odma da daju robu nego da im prvo platis. sada su se predomislili i traze ti menicni ugovor, skoro sva oprema je stara oko 2 godine i prodaju je kao da su aktuelni modeli. a onaj seljak sa naocarima na kasi je tako bahat i prica preko Q, kao da si mu nesto zgresio jer si dosao nesto da kupis. ortaka zrace za garanciju jer je tamo kupio skuter, mora da koristi iskljucivo motul 100% sintetsko ulje koje kosta preko 1200din ili mu se garancija nece vaziti, cak ne moze ni mineralno motul, kao, pokvarice mu se motor... kupujem tamo jer moram zbog posla

Gašpar

Mene samo nervira sto je stranica o Racing Team-u zapostavljena, inace na samu prodavnicu nemam primedbi  ;)

Gašpar

Nisao sam na sajtu da imaju neku veliku akciju, pa pogledajte -

http://www.e-mass.rs/sadrzaj.php?ids=akcije&LID=fjmdbbq4vi3pv7x

marckony