Glavni meni

VOR 530 SMc 2003

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 22 Decembar, 2013, 15:24

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

jocale

inace u italiji sam najjeftiniji nasao za 2200e sto znaci da je motor i vise nego povoljan... a ti decko si mnogo prso... inace zove se VOR a ne "WOR" ... brate bre daj neka dobije ban... u svakom postu gde vidim njegov komentar to i usere...
Samo polako i pun gas

enduro ctx

A imam i 3 plusa u ovoj temi...malo li je.

UFF

Citat: jocale poslato 16 Januar, 2014, 13:05
inace zove se VOR a ne "WOR" ...

mozda mu se pokvarila tastatura?

pa sad mora da kuca W umesto V :)

MishkeIn

Kvalitet ti se znacajno popravlja sad si na odlicnih -181

enduro ctx

Citat: UFF poslato 16 Januar, 2014, 13:09
Citat: jocale poslato 16 Januar, 2014, 13:05
inace zove se VOR a ne "WOR" ...

mozda mu se pokvarila tastatura?

pa sad mora da kuca W umesto V :)



Pa dobro aj sad mislio.sam na vor ..jbg tolko je ppznata marka da ni prvo slovo nisam upamtio.

ЯЭВОЛУТИОН

poto si ti mene napusuo na pp...a ja sam pristojan i lepo vaspitan...ja cu reci samo sledece...

PITE NAPASES MI SE KITE I NA DRUGOM NALOGU....I NA TRECEM....

posto uff nije odgovorio smatram da je odobrio....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

enduro ctx

Ma sta se bre primas sve je to rokenrol...nemoj sve da shvatas previse ozbiljno....ono.sto je najvaznijw u ovoj temi je da si ukapirao da prodajes neregularan motor i da si ga povuko iz prodaje...a mora da priznas da si hteo nekome da uvalis kosku.
    Iz svega toga mozda i izvuces neku pouku a ako.nista bar ce ti ostane vrhunski sm....da se vozis po.dvoristu.

Lazic

Mi¹ko, jes' to stvarno ti...??? :D

ЯЭВОЛУТИОН

Evo ovako....ti odredis nekoga da pogleda papire koje ja imam....pa ako su neregulani ja secem kurac a ako su regularni ti seces jezik...jer kurac nemas.
Znam motor i vlasnika 5 godina....decko ovde vodi ozbiljnu firmu i dosao je iz Belgije, na njega su svi papiri....ali motor vise nije na prodaju da ti ne bi kenjao .....a i necu vise da ga prodam...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Andreja

Revo, ¹ta se zamara¹ bre, ovde na forumu (a i ¹ire) dobro stoji¹, tj. suvi¹e dobro da bi morao da se prepire¹ sa ovakvim trolovima...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

enduro ctx

Evo ovako da ne kenjas vise...motor je u carinskom prekrsaju..sto.mene iskreno ne zanima mnogo ...ali tebi savetujem najdobronamernije posto vidim da si tvrdoglav i bandoglav ....znaci da ti ponovim jos jednom ....da bi mogo da kazes da je regularan treba da bude ocarinjen i da moze da se registruje...ti papiri koje.imas u ovom trenutku nisu.merodavni ...i buduci kupac bi morao da uradi pravu carinsku i birokratskj gimnastiku da bi mogo da ga registruje....u sta sumnjam da je moguce i kolko se ispalti...jer na sve to ide i carina.


con3

Milose bolje idi pomozi ocu u mesari nego sto se raspravljas  . . .

enduro ctx

Citat: con3 poslato 16 Januar, 2014, 14:41
Milose bolje idi pomozi ocu u mesari nego sto se raspravljas  . . .

     Upravo sam ispanglovao jednog vola...dosta je za danas..a star bio jebem ga usta volovska sve mi nozeve istupi.Libo me racku cale ma dao 100 evrica da izdivljam veceras sa ortacima.

Ivan1979

Pazi da ne preteras  ;)

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: enduro ctx poslato 16 Januar, 2014, 14:46
Citat: con3 poslato 16 Januar, 2014, 14:41
Milose bolje idi pomozi ocu u mesari nego sto se raspravljas  . . .

    Upravo sam ispanglovao jednog vola...dosta je za danas..a star bio jebem ga usta volovska sve mi nozeve istupi.Libo me racku cale ma dao 100 evrica da izdivljam veceras sa ortacima.
ti bre nisi vide sto evra u zivotu...panglovo si tatu koji te napravio....a da je tati noz bio naostren na vreme ne bi pretekao i nas ovde maltretirao.....a ortake.....ni to nemas...nemas ti nista....ni mozga nemas moj seljace.a za jebanje...pa samo tako i mozes da jebes....jel i dzigu guras medju rebra radijatora.....nece tebi da daju ni za pare a para ni nemas...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

enduro ctx

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 16 Januar, 2014, 17:40
Citat: enduro ctx poslato 16 Januar, 2014, 14:46
Citat: con3 poslato 16 Januar, 2014, 14:41
Milose bolje idi pomozi ocu u mesari nego sto se raspravljas  . . .

     Upravo sam ispanglovao jednog vola...dosta je za danas..a star bio jebem ga usta volovska sve mi nozeve istupi.Libo me racku cale ma dao 100 evrica da izdivljam veceras sa ortacima.
ti bre nisi vide sto evra u zivotu...panglovo si tatu koji te napravio....a da je tati noz bio naostren na vreme ne bi pretekao i nas ovde maltretirao.....a ortake.....ni to nemas...nemas ti nista....nimozga nemas moj seljace.

Ko je tebi kriv jadnice jedan sto si tolko prso da ti tako pao moral da prodajes neregularan motor ko prav ....prevarantu jedan treba da se sramis a ne da prodajes muda ovim klincima ovde.U govna bi se udavio da sam ko ti.
  Pare dodju i odu a obraz koji ti nemas jadnice jedan je najbitniji.A tebe mogu da kupim sa sve tvojih 400 000 evra u kvadrartima ahahahahaha.


OKi

ЯЭВОЛУТИОН = L E G E N D A  i  [kralj] [kralj] .
PS. Ja sam klinac od 50 leta  [flashing] :P

ЯЭВОЛУТИОН

Evo jajaro....iz NISa koji se krijes iza drugog i treceg nicka....banovali te a ti jajaro ne mozes to da prihvatis nego trujes i dalje

enduro ctx
Pozer
*
Na mre¾i Na mre¾i

Motor:
boatien ctx tomos
Poruke: 133



Pogledaj profil Privatna poruka (Na mre¾i)
   
(Nema teme)
« Za: ЯЭВОЛУТИОН poslato: 16 Januar, 2014, 17:46 »
   Odgovori sa citatom Odgovor Ukloni ovu poruku
  Mora dodjem jedan dan u bg da mi popusis kurac picketino celava ...kad ti vece ne smes da maknes iz njega.Aj ako nisi picketina najveca da se nadjemo na pola puta da resimo vec jednom sta ti nije jasno kurtonu jedan iscepani.


A sad smradino, tornjaj se u tu tvoju rupu i nemoj da se kurebecas...ja tebe necu da jurim...sacekacu te....a znas sta sam obecao.....a ja kad obecam.
i ovim zvrsavam zabavu za milione....jeste govno ima i drugo ime...i trece.....i ima jos takvih.....

A ti si expert za regularnost.....ti bre nemas ciste papire...jer da imas ne bi te ni pustili na ulicu...ajde bre u ludnicu i ne  izlazi...

ende.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11