Glavni meni

Kroz Grcku preko Sitonije i Piliona

Započeo mrxfon, 19 Decembar, 2013, 01:12

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mrxfon

Citat: makinjo poslato 20 Decembar, 2013, 02:48
Priznaj da se malo zamislis kad sednes na motor i zapitas da li sam seo na pravi :| ?

Blizanci :)

Milos ZX9R

svaka cast  momci..   [clapp]
koliko jevreja se utrosilo.. ?!

dzudi


Hurricane

...èekaj bre zar nisi ti onaj ¹to se pro¹le godine pri¾enio na nekom putopisu?

moram da pitam, vidim tu sad pominje¹ neke kafice sa kom¹inicama na pla¾i...  ;D


¹ala na stranu, svaka èast drug... ti zna¹ za¹to ima¹ motor..

[clapp] [clapp] [clapp]

mrxfon

@Milos ZX9R: Druze nemam pojma pravo da ti kazem, ovo je bilo letos pa se vise i ne secam. Nismo trosili na izlaske, tako da vecina troskova je benzin (2500km * 1.6e) , kamp (10-15e dnevno), hrana i putarine.

@hurricane: :D taj sam. Pa nisam ja kriv sto se komsinica tu pozicionirala :D:D

Hurricane

...èuj, pa kako drugaèije..

a i promenio si boje na motoru pa nisam bio siguran, ali na avataru ti je ona stara ¹ema..

Dukags

Citat: hurricane poslato 20 Decembar, 2013, 18:52
...èekaj bre zar nisi ti onaj ¹to se pro¹le godine pri¾enio na nekom putopisu?

moram da pitam, vidim tu sad pominje¹ neke kafice sa kom¹inicama na pla¾i...  ;D

[clapp] [clapp] [clapp]

Ma samo spominje, a nigde ni slike ni peèata, rolao sam tu sliku sa pla¾e udesno da mi ispala i ekrana al' kom¹inice u toplesu nigde!? :D :D :D

UFF

 [clapp]  [thumb_up]



ako moze da se nadje privatan smestaj za 10-15 to je onda bas jeftino

a sta ako bi razvukli sator negde pored puta ili u sumi gde se ne placa?

zabranjeno? murija? kazna? sta?

Major

Verujem da ako bi se negde zavukao da nikome ne bi smetao, ali ako bi te snimili da bi te cimali.

dzimika

u grckoj je zabranjeno kampovanje na plazi, ali ako stavis uvece sator i pokupis ga ujutru pre nego sto naidje murja niko te nece cimati
mada murja u grckoj bas ne cima za svaku sitnicu pa mozes videti kampere na tockovima pored plaza i slicno

doktor

I na Sitoniji pise da je wild camping zabranjen, ali u praksi na svakoj mogucoj plazi ima gomiletina wild campera koji kampuju sve u 16....i niko ih ne primecuje.
Bikers work is never done!

mrxfon

Kao sto kaze dzimika i doktor, ima kampera po plazama, sklone se malo sa strane i niko ih ne cima. Na ovoj plazi Orange beach ima divlji kamp i tu sam video jedno 3-4 satora sa motorima ispred.
Mi smo zaobisli divlje kampove jer nema ni struje ni vode ni prodavnice, a i nisam hteo da razmisljam da li ce neko da mi odnese sator dok se vozamo po poluostrvu.

Sto se tice komsinice, pecata nema, ali garantujem za to :)