Glavni meni

Guevara

Započeo UFF, 24 Januar, 2011, 17:27

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

misa-pei

©one je stvarno izuzetno pozitivan lik. Uvek je ljubazan, predusretljiv, spreman na ¹alu, trudi se da maksimalno pomogne. Jo¹ i da je lep k'o na¹a æera :D :D :D... Ali, ne mo¾e to svako. Uop¹te, radnja u koju kad uðem, mada retko, samo ¹to ne potra¾im papuèe, koliko mi je prijatna atmosfera, zahvaljujuæi prodavcima.

PS. Anèi, ka¾i ©onetu da i dalje duva, nikako da dodjem da to re¹imo.
Država je najveći neprijatelj naroda

Zeljkamp

Od mene jedan veliki PLUS za celu ekipu!
TwinZ Auto & Moto

Kanarinac

Evo bas sam danas svratio sa drugarom, da trazimo kacigu. Mislim da niko do sad nije smorio devojku sa kacigama kao mi danas tj kao on :)))

Sad dok se slegnu utisci malo pa se mozda vratimo :) U BG izgleda postoje samo dve radnje koje prodaju kvalitetnije kacige

UFF

A ti neznas za nijednu niti imas pojma gde su pa ja moram da te navodim (hteo covek da ide u zatvoreni markos da gleda agv)
ccc

inace pored gevare arai i hjc, mogli ste u motoland shoei, centarS suomy, mass dainese, bsz ixs.....

Kanarinac

A jbg brate nisam pratio ko je zatvoren,a ko radi. Sto mi nisi rekao juce za shoei, a centar s sam skroz zaboravio :)))

UFF

Zato sto ako nije arai kupio nece ni shoei nisu mu to budzet kacige
Po meni najbolje sto mozes da uzmes za relativno male pare je hjc upravo u firmi u cijoj temi piosemo zato sam vas i poslao tamo ;) (a ne da muvate djavole i sangarepe)

Kanarinac

Brate sto je najgore oce neku HJC ben spies repliku od 40000 :))) Ali mu nije dovoljno sarena, a arai ga zulja, jbg kad ima cudnu glavu i klempave usi :D

Mada sacekace sajam najverovatnije mozda ce biti nekli zanimljiv popust

UFF

Guevarin stand na sajmu spreman za posetioce :)

UFF

Izlozeni svi najnovji modeli kaciga od hjc i caberga izradjeni od STEALTH materijala

tu je i arai ali su oni i satalak za kacigu izradili uz pomoc stealth tehnologije pa se ne vidi ;D

SSZGO

ako nosis stealth kacigu da li ti se vidi glava u njoj ili se i ona providi?

i ako se vidi glava, da li dobijas kazne za takav tip kacige ako te recimo uslika kamera?
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Kanarinac

To jos nisu regulisali zakonom.

Tasmanijski Djavo

Koji ste vi kraljevi  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
Nikad vise neces cuti "VOLIM TE JOS" !!!

Gašpar

E sad kad djavolica vise ne radi, ko li ce da ide u Guevaru  ;D

mazzi

Znam sigurno da Uff vise nece ;)

Tasmanijski Djavo

Citat: Gaspar poslato 12 Maj, 2011, 11:52
E sad kad djavolica vise ne radi, ko li ce da ide u Guevaru  ;D
Druzicemo se na pivu negde,to je jos bolje :D
Nikad vise neces cuti "VOLIM TE JOS" !!!

Gašpar

Citat: Tasmanijski Djavo poslato 13 Maj, 2011, 13:41
Citat: Gaspar poslato 12 Maj, 2011, 11:52
E sad kad djavolica vise ne radi, ko li ce da ide u Guevaru  ;D
Druzicemo se na pivu negde,to je jos bolje :D

Nadam se da cemo se druziti i u Vrscu sutra-preksutra  [cheers] [cheers] [cheers]

Gašpar


Po¹tovani Partneri,

sa zadovoljstvom vas obave¹tavamo da æe na osnovu postignutog dogovora sa amerièkom firmom Carlisle
od sada na¹a ponuda biti pro¹irena i na program guma za ATV i QUAD vozila.

Carlisle jedan od globalnih lidera u proizvodnji guma za industriske ma¹ine i agrikulturni sektor a zahvaljujuæi
kvalitetu i performansi njihovi proizvodi za ATV/QUAD vozila medju korisnicima stekli su kultni status.
Takoðe Carlisle proizvodi se nalaze u prvoj ugradnji vodeæih proizvoðaèa vozila iz ovog segmenta, Can-Am, BRP, Artic Cat...

Maloprodajni cenovnik za Carlisle ATV/QUAD program guma mo¾ete naæi u prilogu.
Prva isporuka Carlisle guma oèekuje se poèetkom Novembra.

U prvo vreme sa na¹eg lagera æe biti dostupne uglavnom dimenzije za najèe¹æe prisutna vozila na¹em tr¾i¹tu.
Ukoliko imate potra¾nju za nestandardnim dimenzijama ili specifiènim aplikacijama, molimo vas da nam naznaèite
kako bi se potrudili da ih obezbedimo.

Gašpar

I naravno, cenovnik  ;D

[attachment deleted by admin]

Che

Doticni bi mogli prvo da nabave plocice za motore, jer sam pre par dana dobio odgovor da karbon lorene nema i nece biti do proleca (facepalm)

ЯЭВОЛУТИОН

jes pa da zarobe u robi masu para...kurton lorein...pazari NISSIN ko covek
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11