Glavni meni

Obavestenje

Započeo Kengur, 10 Decembar, 2013, 11:34

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kengur

E pa ovako... Posto forum opet vrtoglavo oscilira sa prvim snegom stvar je sledeca...
Resili smo da probamo neke stvari da dovedemo u red na sledeci nacin...

Trebaju nam urednici, tj globar urednici ili kako god ih hocete nazvati... Neko ko hoce da ucestvuje u kompletnom radu foruma... Naravno, bice nadgledani od admin tima... Odnosno, mi cemo ispravljati njihove odluke ako se ne slazemo sa istim...

Realno, uff ne moze sam da prati, ja sam u totalno minusu vremena usled poprilicnog broja privatnih problema, tako da nam treba pomoc u radu...

Elem, posto ima dosta galamdzija kada je u pitanju pljuvanje rada "vlasti'' da vidimo koliko ima galamdzija spremnih da nesto korisno urade...?
Ko zeli nek se prijavi u ovoj temi, pa cemo kroz xx dana odluciti ko ce dobiti ''posao''...

Onaj ko pocne, kroz par meseci ce se oceniti njegov rad preko clanova, tako da su uvek moguce izmene istih...


Druga stvar.
Ja licno bih zamolio sve clanove da ohlade glave i spuste loptu, u suprotnom cu ja biti primoran neke stvari odradim po kratkom postupku jer stvarno nemam vremena za ispravljanje krivih drina pored svojih problema. Hvala

Trece, licno bih zamolio i ovde Jokera da razmisli o vracanju u admin deo. Ne mora ovde da odgovori, moze i na pp.


Ajmo sad da vidimo ko ima muda i da uradi nesto korisno a ne samo da kenja kako nesto ne valja. Ako necete da forum funkcionise kako treba, onda cemo ga lepo uff i ja ugasiti totalno i mirna backa. Ne treba da pominjem zasto je otvoren, kako funcionise, dal donosi zaradu i slicno...


Sve osim prijave za urednike i usko povezanih postova za ovu temu cu obrisati.

Prijave?

Kengur

#1
njanja
major
balcan
monster...

ajmo dalje...

Kengur

dobar predlog hpg, ide u izmene foruma.

tema zakljucana dok se ne vratim za komp, prijave na pp

Joker

Dobio si i odgovor na pp...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Kengur

U principu na pp nista osim baljezgarija... I dalje svi seru po forumu, a niko konkretno nesto da kaze ili da uzme malo odgovornosti...

idemo dalje...