Glavni meni

Drama Queen tema za one koji hoce javno da odu sa foruma

Započeo mohikanac, 24 Januar, 2011, 00:24

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

experimenta radi ipak zajebah inspektora :) ...
sve je imao lazni korisnik i fb profil i aktivnu email adresu ...
i clanstvo na josh nekim forumima :)))) ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

zmiya

Ma nije to problem,sve je to nadmudrivanje,napravi¹ ti to ali isto tako mo¾e on da te u 2 sekunde izbri¹e ako kenja¹ sa tog..

Major

Citat: DebeliZmaj poslato 27 Decembar, 2013, 21:12
experimenta radi ipak zajebah inspektora :) ...
sve je imao lazni korisnik i fb profil i aktivnu email adresu ...
i clanstvo na josh nekim forumima :)))) ...


Naravno da mozes da zeznes bilo koga, toliko laznih informacija moze u ovo vreme da se pribavi da to nije uopste neka nauka.
Meni je samo smesno kad to neko radi.

ts.marko

#283
Pod ovim imenom sam se predstavio, pod istim se odjavlljujem.
Naime, ne ¾elim ni sa jednim kretenom sa foruma da se nastavljam , niti imam ¾ivaca da se unedogled raspravljam sa raznim osobama.
Puno ljudi odavde poznajem, nadam se da sa ni sa ni jednim nisam imao konflikta poslovno. Za ostale zabole me. Nemam nikavu moralnu obavezu. Nikoga nisam zajebao, nikoga nisam namerno uvredio. Moje motore prodajem da bi moja porodica ¾ivela jer drugi posao nemam. Poku¹avam da to radim ¹to po¹tenije mogu.

Nemam nerava da se raspravljam sa zaludnim ljudima  i molim da se moj profil BRI©E.


UFF

http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,887.0.html

Citat: Admin Robot poslato 25 Januar, 2011, 21:35
Registrovanjem na ovaj forum ste prihvatili da sve sto ste ikad napisali ovde kao i svaku sliku koju ste ikad okacili tu i ostaje, cak iako vi nekad iz nekog razloga pozelite sa foruma da odete, tako da vas molimo da nam ne saljete zahteve tipa "obrisite mi nalog i moje poruke" jer to NIJE MOGUCE !

a evo i za bucka nesto iz iste teme:

Citat: UFF poslato 08 Decembar, 2010, 01:08
Tako da nije pozeljno da ostavljate linkove do drugih foruma i da nam kacite nepotrebna obavestenja koja se nas ne ticu ili zovete na proteste i ostale lazne humanitarne akcije.
Ako je nesto stvarno vredno paznje i samo ako se na tom dogadjaju NIKO nece reklamirati i za sebe uzimati zasluge posaljite nam pp i mi cemo sami okaciti tu vest i potruditi se iz sve snage da izadjemo i pomognemo u maximalnom broju!

ali njega politika ne interesuje pa ga je mrzelo i ovo malo pravila da procita i ispostuje

ЯЭВОЛУТИОН

ubuduce da pre registracije kliknu na ono da us upoznati sa pravilima foruma...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

terms of agreement
mislim da to i imaju, tj bar je bilo

Bori¹a

znam da je ts.marko ovo odlucio zbog mene, ali ja stvarno ne znam cime sam izazvao takvu reakciju... evo sad ti se i javno izvinjavam sto sam te uvredio na bilo kakav nacin, stvarno niti sam zeleo niti hteo.. [cheers]

ghoul


ts.marko

Citat: UFF poslato 09 Februar, 2014, 21:40
http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,887.0.html

Citat: Admin Robot poslato 25 Januar, 2011, 21:35
Registrovanjem na ovaj forum ste prihvatili da sve sto ste ikad napisali ovde kao i svaku sliku koju ste ikad okacili tu i ostaje, cak iako vi nekad iz nekog razloga pozelite sa foruma da odete, tako da vas molimo da nam ne saljete zahteve tipa "obrisite mi nalog i moje poruke" jer to NIJE MOGUCE !

a evo i za bucka nesto iz iste teme:

Citat: UFF poslato 08 Decembar, 2010, 01:08
Tako da nije pozeljno da ostavljate linkove do drugih foruma i da nam kacite nepotrebna obavestenja koja se nas ne ticu ili zovete na proteste i ostale lazne humanitarne akcije.
Ako je nesto stvarno vredno paznje i samo ako se na tom dogadjaju NIKO nece reklamirati i za sebe uzimati zasluge posaljite nam pp i mi cemo sami okaciti tu vest i potruditi se iz sve snage da izadjemo i pomognemo u maximalnom broju!

ali njega politika ne interesuje pa ga je mrzelo i ovo malo pravila da procita i ispostuje
Nisam video, izvinjavam se sto nisam citao.
Pozdrav svima

DebeliZmaj

cekj jesi se odjavio ? sta sa dalje pishesh ?
pokajnik ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Citat: ts.marko poslato 09 Februar, 2014, 21:26
Pod ovim imenom sam se predstavio, pod istim se odjavlljujem.
Naime, ne ¾elim ni sa jednim kretenom sa foruma da se nastavljam , niti imam ¾ivaca da se unedogled raspravljam sa raznim osobama.
Puno ljudi odavde poznajem, nadam se da sa ni sa ni jednim nisam imao konflikta poslovno. Za ostale zabole me. Nemam nikavu moralnu obavezu. Nikoga nisam zajebao, nikoga nisam namerno uvredio. Moje motore prodajem da bi moja porodica ¾ivela jer drugi posao nemam. Poku¹avam da to radim ¹to po¹tenije mogu.

Nemam nerava da se raspravljam sa zaludnim ljudima  i molim da se moj profil BRI©E.


Dobro nesreæo, koliko puta sam ti rekao, prvo se pije rakija pa onda pivo, nikako obrnuto...  :o :wtf: [facepalm] Onda se de¹avaju ovakve stvari...:P  [rofl] [rofl] [rofl]

bucko

a evo i za bucka nesto iz iste teme:
Citat: UFF poslato 08 Decembar, 2010, 01:08
Tako da nije pozeljno da ostavljate linkove do drugih foruma i da nam kacite nepotrebna obavestenja koja se nas ne ticu ili zovete na proteste i ostale lazne humanitarne

ali njega politika ne interesuje pa ga je mrzelo i ovo malo pravila da procita i ispostuje
[/quote]

Odgovor #12 - 07 Februar, 2014, 00:18 Ocena: +1

Ako ne moze da stoji -brisi a ako moze ne pipaj.



Nisam jedini koji ne pazi na casu.Normalno je da domacin pise pravila a gosti se pridrzavaju.Ja sam ti odmah ponudio resnje,nema prostora za gresku.Brisi to ,idemo dalje.

Major


ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Bori¹a


Major


DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Major


Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen