Glavni meni

kisno odelo xxl 60-62

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 08 Decembar, 2013, 14:24

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

prodajem Crivit outdoor kisno odelo...kombinezon....jednodelno....malo sam preterao sa velicinom....morace malo manje....noseno iz nuzde ove jeseni ima par flekica od rdje od disc locka....skoro neprimetno....sad stiglo novo pa ovo ide .....cena 1500 dinara....dakle ispod cene onih jeftinih iz LOUISA, dobijate odlicno odelo



064 1173611 ili na pp



samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

clutch&brake

Ja ocu. Dobices kremicu za uzvrat :P
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

ЯЭВОЛУТИОН

veliko ti retardu.....jes ti dupe debelo ali bre meni veliko....a i uzela mi zena odelo pa vidi sa njom......ako smes
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

aæimo

Ka¾e¹ velko, kolko je to velko?

ЯЭВОЛУТИОН

Acimo...meni VEELLIIIIKOO....I siiroookkooo....DODJI DA PROBAS....GREOTA NEKO DA UZMJE I PODVRCE RUKAVE I NOGAVICE :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

danas pada kisa....pa se setih kisnog odela jer sam iskisao do radnje i nazad...oce neko da kupuje ovo ili da se tovim...na jedno 140 kila....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

perlx

Evo ja cu, bice mi uskoro taman :)

goranvojska


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: perlx poslato 24 Mart, 2014, 22:30
Evo ja cu, bice mi uskoro taman :)
Ti si malouman a ne maloletan...sta si rasto u visinu rastao si.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: goranvojska poslato 24 Mart, 2014, 23:11
evo i ja se javljam
Gorane...saljem posto Perlx, mama i tata ... svi zajedno staju u kisno...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

xpejic

pozdrav,da li je odelo jos na prodaju ili je otislo

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11