Glavni meni

chatovanje

Započeo balcan girl, 02 Decembar, 2013, 20:51

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

lawyer

Citat: eclipse4 poslato 04 Decembar, 2013, 08:53
Вино пије Краљевићу Марко
Са старицом Јевросимом мајком,
А кад су се напојили вина,
Мајка Марку стаде бесједити:
"О мој синко, Краљевићу Марко,
Остани се, синко, четовања,
Јер зло доба донијети неће,
А старој се досадило мајци
Све перући крваве хаљине!

to je kod nas vec urodjeno od vajkada ;)



---------------------------------------------------------

sent by:
buzdovan 4s

Valjda je okani se sinko, a ne ostani se sinko...  :P

EDIT: ili Ostavi se sinko...

eclipse4

aaaaaaa gresis gresis...... "ostani se,sinko"

majka je mislila da dete ostane kod kuce i da catuje da ne ide vise da ubija turke ;)

lawyer

Citat: eclipse4 poslato 04 Decembar, 2013, 19:02
aaaaaaa gresis gresis...... "ostani se,sinko"

majka je mislila da dete ostane kod kuce i da catuje da ne ide vise da ubija turke ;)


Vino pije Kraljeviæu Marko
Sa staricom Jevrosimom majkom;
A kad su se napojili vina,
Majka Marku stade besjediti:
"O moj sinko, Kraljeviæu Marko,
Ostavi se, sinko, èetovanja,
Jer zlo dobra donijeti neæe,
A staroj se dosadilo majci
Sve peruæi krvave haljine;

Izvor: http://www.kodkicosa.com/oranje_marka_kraljevica.htm

:P :P :P

Lazic

Sve ovo me podseti na onu staru o kurèenju,

Nabi Srbin kurèinu u guzicu Turèinu, naljuti se Turèin ka¾e povuci reè...

Vadi Srbin kurèinu iz guzice Turèinu...:o :D

eclipse4

Citat: njanja poslato 04 Decembar, 2013, 09:52
Citat: CBRR1 poslato 04 Decembar, 2013, 09:00
da da Marko Kraljevic je tada chetovao preko ''buzdovan 4s'' ...

Nije tada je bio s2 :D

njanjo malo si pobrkao modele,tada je bio model 4s (skracenica od samo sloga srbina spasava),a bilo i s2,s3,s4 ali su svaki bili prica za sebe.
sto se modela tice (4s i s4) to su bile sasvim druge tehnologije i nije imalo vezu jedan sa drugim,4s je bio kovan kod nas dok je ovaj s4 bio kovan u kini kao kopija naseg modela i bio namenjen za azijsko trazite,ali kao i sve drugo "tajnim" kanalima je stigao i na nase trziste medjutim njega su kupovali samo oni sa plicim dzepom.

takodje je taj kineski s4 imao i svoje nedostatke,bio je dosta laksi od originala i naravno od losijeg aterijala radjen,na drsci je bilo izgravirano made in P.R.C,svaki drugi je bagovao tj prilikom brzog potezanja zaglavio bi se u futrolu sto je zahtevalo dodatno gubljenje vremena na izvlacenju,imao je lefetor mini na sebi koji je umeo sam od sebe da se upali i time nocu oda polozaj,na tastaturi za drzanje veoma brzo bi izbledeo a zatim i otpao lak,takodje su ukrasi na drsci radjeni od skaja ne od koze i jos dosta toga......ali eto koliko toliko da saznas nesto novo

[cheers]

eclipse4

Citat: lawyer poslato 04 Decembar, 2013, 19:07
Citat: eclipse4 poslato 04 Decembar, 2013, 19:02
aaaaaaa gresis gresis...... "ostani se,sinko"

majka je mislila da dete ostane kod kuce i da catuje da ne ide vise da ubija turke ;)


Vino pije Kraljeviæu Marko
Sa staricom Jevrosimom majkom;
A kad su se napojili vina,
Majka Marku stade besjediti:
"O moj sinko, Kraljeviæu Marko,
Ostavi se, sinko, èetovanja,
Jer zlo dobra donijeti neæe,
A staroj se dosadilo majci
Sve peruæi krvave haljine;

Izvor: http://www.kodkicosa.com/oranje_marka_kraljevica.htm

:P :P :P

sad cu im pisem prijavu za skrnavljenje srpskih istinitih prica.......kako rece kodkicos?a?taj?   hahaha



http://srpskikod.org/sr/%D0%BF%D1%80%D0%B2%D0%B8-%D0%BD%D0%B8%D0%B2%D0%BE/%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%99%D0%B5%D0%B2%D0%B8%D1%9B-%D0%BC%D0%B0%D1%80%D0%BA%D0%BE

balcan girl

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] lawyer brate al ti to studiozno obasnjavas :D :D jebote nisam ni znala da mi je frajer pasivno agresivna zena :D :D a inace tnx njanja je bilo hvala sto si se pomucio da odgovoris na tupavu temu isto kao i posle toga sto pise tnx valjda mareskinu :D :D :D :D :D a inace misljenje me zanima ne zbog mene vec zbog nekih drugih stvari :D :D imam nekih prijatelja sa cijim misljenjem se ne slazem a njihovi argumenti su uvek i u svakom slucaju ali SVI KAZU, i ono SVI TAKO MISLE :D pa ja onda stavim takvu tupavu temu da cujem od vas sta vi mislite i sta vi kazete :D :D :D ako vec treba da se pravdam zasto otvaram teme na forumu :D :D :D a i da ne zaboravim tnx lawyer :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

eclipse4

balkan stani malo,tek smo stigli do kraljevica marka,nista jos ovde nije gotovo ;)

Lazic

tek je poèelo bulj¹evljenje...:D

lawyer

Citat: balcan girl poslato 04 Decembar, 2013, 19:30
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] lawyer brate al ti to studiozno obasnjavas :D :D jebote nisam ni znala da mi je frajer pasivno agresivna zena :D :D a inace tnx njanja je bilo hvala sto si se pomucio da odgovoris na tupavu temu isto kao i posle toga sto pise tnx valjda mareskinu :D :D :D :D :D a inace misljenje me zanima ne zbog mene vec zbog nekih drugih stvari :D :D imam nekih prijatelja sa cijim misljenjem se ne slazem a njihovi argumenti su uvek i u svakom slucaju ali SVI KAZU, i ono SVI TAKO MISLE :D pa ja onda stavim takvu tupavu temu da cujem od vas sta vi mislite i sta vi kazete :D :D :D ako vec treba da se pravdam zasto otvaram teme na forumu :D :D :D a i da ne zaboravim tnx lawyer :D :D

Samo je jedna od moguænosti da je on pasivno-agresivna ¾ena. Postoji ih vi¹e, ako si pa¾ljivo proèitala, pa mo¾' da se desi da si ti u stvari samo posesivno, patolo¹ki ljubomorno stvorenje koje ga gu¹i bez razloga ili èak ne¹to sasvim treæe.

Ovo "imam nekih prijatelja sa cijim misljenjem se ne slazem", tumaèim kao:"E zna¹, imam jednog drugara koji bi te kresnuo, al' eto ne zna kako da te pita, jer nije siguran kako æe¹ reagovati na pomisao neobaveznog seksa, pa ako si za, da ti se javi(M)?"

'eb'ga, ta studioznost je profesionalna deformacija.  :-[

balcan girl

 [rofl] [rofl] [rofl] ono sto je meni lawyer smesno je sto ti ocigledno svuda vidis teorije zavere bice da se druzis mnogo sa vlajkom i  [joint] :D :D :D :D mada moram da prenesem frajeru da je pasivno agresivna zena :D :D :D :D :D odsad kad god me bude nesto iznervirao ja cu to da mu kazem :D :D :D :D a daleko sam ja od ljubomorne osobe :D :D ja sam samo egoista ...dobrooo ajdeee mozda sam i ego manijak :D :D :D al to samo malo :D :D :D al u svakom slucaju tnx na ideji :D sad znam kako da ga iznerviram posto je on ladan kao spricer :D :D ja se celi dan nerviram jer nema struje a on ladovinaaaaa :D :D sad cu da ga cekam da zavrsi posao i da kukam da kupi neki agregat ili nesto tome slicno i ako nece ja cu da mu kazem da je pasivno agresivna zena :D :D :D i da mu je dijagnozu dala strucna osoba  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] lawyer ti si  [kralj]  :-* [srce] a ako te stvarno zanimaju detalji oko prijatelja zbog kojih je tema otvorena o tome mozemo na pp jer ne iznosim tudje stvari javno :D :-*
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

lawyer

Eto, na pp, a ovamo je tema da li su chatovi, mejlovi, PP i SMS prevara. Mislim da si dokazala poentu.  [rofl] [rofl] [rofl]

Ne vidim teorije zavere nigde, ali ako æemo se zezati na postavljenu temu, dopusti da se to mo¾e raditi i u sasvim ozbiljnom tonu. ;) Vidi¹ da sam se postavio kao kvazi-psiholo¹kinja.  :P :P :P

balcan girl

ako ces da budes psiholog moras da nabavis kauc :D :D :D ja ako treba da pricam moram da legnem :D :D :D :D :P suvise pricam a vala i volim da pricam pa to traje a onda me bole noge pa je bolje da sednem :D a sto da sedim ako vec mogu da legnem :D  a ja ne smatram da su ljudi monogamni po prirodi :D to je stvar licnog izbora :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

lawyer

Imam dva kauèa, dva king size kreveta i jedan singl i fotelju na razvlaèenje, pa biraj name¹taj i pozu. :D :D ;D [rofl] [rofl] [rofl]  :-* :-* :-*

balcan girl

jos samo adresu da dostavis :D :D :D to sto je king size me najvise privlaci :D :D :D a poza zna se majku mu :D legnem sa jedno dva jastuka ispod ledja, prekrstim noge u zglobovima u ruci kafa u drugoj cigara i piksla na krilu iiiiiii lepotaaa :D :D :D a ti kad ti dosadi da me slusas ti samo klimaj glavoj i vici aha :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

clutch&brake

Citat: balcan girl poslato 04 Decembar, 2013, 20:12
jos samo adresu da dostavis :D :D :D to sto je king size me najvise privlaci :D :D :D a poza zna se majku mu :D legnem sa jedno dva jastuka ispod ledja, prekrstim noge u zglobovima u ruci kafa u drugoj cigara i piksla na krilu iiiiiii lepotaaa :D :D :D a ti kad ti dosadi da me slusas ti samo klimaj glavoj i vici aha :D :D

A bas mi se svidela poza sve do kafe :D :D :D
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

lawyer

Hahahaha, veæ klimam glavom. ;D ;D ;D

Adresa ti nije potrebna, doðe¹ kod frizerke i popne¹ se na najvi¹e brdo koje vidi¹ preko puta. :P :P :P

Jeb' ga, jastuke za ispod leða nemam, mo¾da bolje onda nekog debljeg da naðe¹, ja se ne mogu nagojiti toliko do tvoje sledeæe posete.  [zvizdi] [zvizdi] [zvizdi]

mareskin

Citat: njanja poslato 04 Decembar, 2013, 20:14
Citat: balcan girl poslato 04 Decembar, 2013, 20:12
jos samo adresu da dostavis :D :D :D to sto je king size me najvise privlaci :D :D :D a poza zna se majku mu :D legnem sa jedno dva jastuka ispod ledja, prekrstim noge u zglobovima u ruci kafa u drugoj cigara i piksla na krilu iiiiiii lepotaaa :D :D :D a ti kad ti dosadi da me slusas ti samo klimaj glavoj i vici aha :D :D

A bas mi se svidela poza sve do kafe :D :D :D

Šta te briga. Njoj su noge u vazduhu, a kafa ako se prospe neće na tebe ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

clutch&brake

A pixla da smrdi da teze svrsim???
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

lawyer

Citat: njanja poslato 04 Decembar, 2013, 20:20
A pixla da smrdi da teze svrsim???

Pa ti ubaci king size u kombi i otvori prozore za lak¹e luftiranje. [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]