Glavni meni

Mobilni telefoni rasprava

Započeo MILJAN, 16 Novembar, 2013, 00:23

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

p0peye

Шта - и ти би пиво? ;-)
+ + Только байкеры знают, почему собака высовывает голову из окна автомобиля + +

Serpente

Be the change you want to see in the world!

imaginos

Sygic mi je bolja od Here. Prepoznaje kadbuneses koordinate, moze da izvuce lokaciju iz fotke i da te navodi tamo, interfejs je perfektan, mape su odlicne (provereno u par zemalja). Kod Herea su me nervirali nazivi ilica koji nisu bili precizni, i zbunjujuci interfejs. Sygic mi je upeglaniji, cak sam kupio za par evra i opciju da bude dashcam (kao Rusi sto imaju snimke iz kola).

castor

Prièam ja da je Sygic zakon, ali te¹ko dolazi iz dupeta u glavu...
It's the ride that matters, not the bike…


PECA BMW

Takav telefon su oni odavno napravili , secam se pre 3-4 godine smo pricali da su rusi napravili telefon sa dva ekrana i gledali slike njega , izgleda im do sada rusko trziste dovoljno bilo pa nisu sirili dalje
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

DaChaS

Taj je ruski telefon isto koliko je Tesla srpski tablet sve se proizvodi u kini a loze narod na neku nacionalnu lojalnost

PECA BMW

Citat: DaChaS poslato 28 Oktobar, 2015, 21:46
Taj je ruski telefon isto koliko je Tesla srpski tablet sve se proizvodi u kini a loze narod na neku nacionalnu lojalnost

Inace taj telefon tamo kosta 45.000 din . 29,000 rubalja ...

pazi ja nosim ruski telefon vec 2 godine i radi bez greske , koliko sam ja zagledao stvarno je pravljen u rusiji a baterija u kini , tako pise na njemu e sad ko zna ... ne bi me cudilo da se sve proizvodi u kini kao i ovi iPhone i ostali
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

OKi

Citat: PECA BMW poslato 28 Oktobar, 2015, 21:51
pazi ja nosim ruski telefon vec 2 godine i radi bez greske...
Koji tel imas?

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

DaChaS

K
Citat: PECA BMW poslato 28 Oktobar, 2015, 22:37
Citat: OKi poslato 28 Oktobar, 2015, 22:25
Citat: PECA BMW poslato 28 Oktobar, 2015, 21:51
pazi ja nosim ruski telefon vec 2 godine i radi bez greske...
Koji tel imas?

Fly :   http://www.fly-phone.ru/devices/smartphones/

Sa Fly oficijelnog sajta

Fly makes its products at some most reliable factories in China making sure to adapt its phones and smartphones to the preferences of Russian consumers. Company’s designers choose the best materials and color combinations, product engineers work on the software package and customization, while the quality control department examines the quality throughout the entire manufacturing process to minimize product malfunctions. Finally, a network of authorized service outlets and customer care call-center is responsible for customer support.

I oni se prave u kini al nebitno ja cak volim kineske top brendove telefona kao sto je Xiaomi ,meizu, one Touch
Hocu da kazem da danas bilo ko sa parama moze da naruci da mu naprave telefon po njegovoj specifikaciji i da kaze da je Srpski tablet kao ovi za Teslu ili bilo koji drugi i da ga nazoves kako hoces jel su kinezi preuzeli celu proizvodnju skoro

PECA BMW

svi mi to znamo ..

jedino sto su rusi narucili da im naprave sa dva ekrana :D
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

bigbad86

Jel zna neko dal ima i gde u Srbiji da se kupe Leagoo telefoni? Vrlo su jeftini a specifikacije ludilo.
! No longer available

bigbad86


p0peye

Андроид телефон може да се подеси да служи као вај-фај аксес поинт - да (нпр) компјутер може да се преко вај-фаја накачи на нет преко телефона. Батерија му једва (или никако) изгура дан.

Постоји ли телефон са тастатуром (типа Нокија којој је екран мали и батерија траје 5 дана) који има такву опцију?

Имам службени телефон (неку Нокију као горе описану), имам неки пакет са не мало интернета и било би лепо када бих могао да то искористим... Нокија је неупотребљива у ту сврху.
+ + Только байкеры знают, почему собака высовывает голову из окна автомобиля + +

Darko

Tesko da ima kompromis onoga sto ti hoces , i bateriju a wifi point ceo dan.

Verovatno ce na kraju biti da moras gore pomenuti tel da drzis na punjacu non stop ;)

p0peye

Ма не мора на вајерлесу цео дан. Што се мене тиче - и не треба ми вајерлес. Може и да се накачи каблом, па да га препозна као модем. Тачно би онда и пунио батерију...
Битно је да батерију не црпи велики екран, јер ја тај тел користим само за причу...
Кад смо већ код тога - одох да накачим моју нокију преко кабЕла на лап - можда се пријатно изненадим... ;-)
+ + Только байкеры знают, почему собака высовывает голову из окна автомобиля + +

bigbad86

Pa bas tako i moze. Tako mozes bilo koji Android, da prikacis preko USB on ga svakako puni, a izaberes opciju da seruje net. Sad ovi Monoblock dal imaju tu opciju to ne znam. Uzmi neki drljavi Android za 15e i boli te uvo :P

p0peye

Ма знам, али овоме батерија траје 5+ дана, и када на пола дана сјебем батерију на приватном и имам андо-циглу у џепу, ја наставим да користим службени.
Ако купим још један дрљави андроид, имаћу на пола дана 2 андро-цигле у џепу и нећу моћи да телефонирам.
Баш ме нервира ово често пуњење батерије...
+ + Только байкеры знают, почему собака высовывает голову из окна автомобиля + +

bigbad86

Pa mislim da jeftini koristis samo za net posto ionako kazes da bi net koristio samo kad je prikacen za komp, a kad je prikacen tad se i puni, tako da...