Glavni meni

Mobilni telefoni rasprava

Započeo MILJAN, 16 Novembar, 2013, 00:23

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

OKi

Citat: Bori¹a poslato 18 Februar, 2015, 22:00
Citat: OKi poslato 18 Februar, 2015, 18:44
@Bori¹a sinko  tii minuti ka svima su i najve3ca zamka. Oni bi vredeli kada bi se parcijalno trosili, tj nezavisno od onih 1000 min u Telenoru


jebe mi se imam 230 sad, ne zovem nikoga, jedino net koristim, mada ni to sa ovom nokijom, meni je kul
Ne znam, ali ti placas 1100 mesecno razgovarao  ili ne. Koristio ili ne takvi su njima najbolji pretplatnici !

Bori¹a

al zato 1150 poruka spucam svaki mesec, i interneta dosta, a minuti mi se prenose svakako..

bigbad86

Ja imam 600 poruka, svakog meseca prebacim 500. Znaci uvek imam oko 1100 :P

Kanarinac

Citat: OKi poslato 18 Februar, 2015, 22:03
Citat: Bori¹a poslato 18 Februar, 2015, 22:00
Citat: OKi poslato 18 Februar, 2015, 18:44
@Bori¹a sinko  tii minuti ka svima su i najve3ca zamka. Oni bi vredeli kada bi se parcijalno trosili, tj nezavisno od onih 1000 min u Telenoru


jebe mi se imam 230 sad, ne zovem nikoga, jedino net koristim, mada ni to sa ovom nokijom, meni je kul
Ne znam, ali ti placas 1100 mesecno razgovarao  ili ne. Koristio ili ne takvi su njima najbolji pretplatnici !

Realno njima je svejedno potrosio te svoje minute ili ne, posto njih to nista ne kosta. Infrastrukturu imaju, pa imaju. Realno naplacuju maglu :)

Bori¹a

i sms je najvece naplacivanje magle, njih ne kosta to nista
citao sam bas, jedino ih kosta odrzavanje mreza i uredjaja tih, ali ovako nista... bole ih kurci

Che

Citat: Kanarinac poslato 18 Februar, 2015, 23:21
Realno njima je svejedno potrosio te svoje minute ili ne, posto njih to nista ne kosta. Infrastrukturu imaju, pa imaju. Realno naplacuju maglu :)

A inace infrastrukura im je pala sa neba i nisu u nju ulozili ni dinara?

Bori¹a

naravno da ne, sve je to debelo kostalo ali sada kada vec imaju, iskoriscavaju do maksimuma... doduse tako i treba

Darko

Citat: OKi poslato 18 Februar, 2015, 21:37
idem na rehabilitaciju u obliznju Gam Banju,

odakle si rodjeni , kad ides u gam banju na rehabilitaciju ?

Kanarinac

Citat: Che poslato 19 Februar, 2015, 00:21
Citat: Kanarinac poslato 18 Februar, 2015, 23:21
Realno njima je svejedno potrosio te svoje minute ili ne, posto njih to nista ne kosta. Infrastrukturu imaju, pa imaju. Realno naplacuju maglu :)

A inace infrastrukura im je pala sa neba i nisu u nju ulozili ni dinara?
Moj komentar se odnosio na onaj deo da su im najbolji korisnici oni koji ne trose, a njima je svejedno jer to sto prodaju se ne trosi

MIGE

Citat: Che poslato 19 Februar, 2015, 00:21
Citat: Kanarinac poslato 18 Februar, 2015, 23:21
Realno njima je svejedno potrosio te svoje minute ili ne, posto njih to nista ne kosta. Infrastrukturu imaju, pa imaju. Realno naplacuju maglu :)

A inace infrastrukura im je pala sa neba i nisu u nju ulozili ni dinara?
pala od dinkica koji je mlatnuo mobtel od Karica...

idanijel

Jel nekom treba ovo cudo [rofl] za 210e nov sa 2 god garancije,dobijam ga u zameni. 2gb rama  :o hexa core... http://www.telekoplus.com/mobilni-telefoni/samsung/galaxy-k-zoom/

Laki-zr

Ja ovo prvi put vidim :) Deluje dosta neobicno :)


Nadalina

Ja se malo zaljubila!
Mislim da cu se ponoviti ovim - da mi se slaze uz racunar! :D
Specifikacija mi se cini odlicnom...

Dzukela u podznaku

Serpente

Asus je vec pravio telefone,ali se nisu bas proslavili :)
Be the change you want to see in the world!

Zeljkamp

Karakteristike na papiru ti ne znace nista. Recimo, Samsung S5 ima jacu bateriju od HTC One M8 ali ovaj drugi ima bolju autonomiju jer je bolje optimizovan. Tako je i sa brzinom i ostalim stvarima. Da ne pricam o kvalitetu i markama procesora ili ram memorije koje se ugradjuju u telefone.

Mada, mislim da ce ovaj Asus da zadovolji tvoje potrebe i bas lepo ce da ti stoji. :)
TwinZ Auto & Moto

Nadalina

Citat: Zeljkamp poslato 04 Mart, 2015, 17:59
Mada, mislim da ce ovaj Asus da zadovolji tvoje potrebe i bas lepo ce da ti stoji. :)

E, zato ja tebe i obozavam, Komadante - jer znas moje principe kupovine i znas da je ipak bitno kako to nesto izgleda.  [thumb_up]

A, sto se tice karakteristika - ti znas Alkatel koji ja nosim i dalje... Tako da, da - mislim da ce ovo Uskrsnji zeka da mi donese! :D
Dzukela u podznaku

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

sremac

Citat: Nadalina poslato 04 Mart, 2015, 17:22
Ja se malo zaljubila!
Mislim da cu se ponoviti ovim - da mi se slaze uz racunar! :D
Specifikacija mi se cini odlicnom...




zna li se kad ce kod nas doci ? citao sam po netu najavljivali cenu 200$
budala na leru, mudonja u kontra smeru

DaChaS

Citaj na benchu je bilo za taj telefon ...koliko sam video imao je nekih problema ...posto sam se ja interesovao