Glavni meni

Mobilni telefoni rasprava

Započeo MILJAN, 16 Novembar, 2013, 00:23

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

PECA BMW

sad sam gledao , svi od 1gb su preko 200e a cenim ovako odokativno da mi to nije bas neophodno , meni uglavnom treba za radio , mp3 , navigacija ,,

ne gledam filmove i ne igram igrice .. sve i da se zajebem ovo je 100e pa mogu da prezalim ..
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Boban_m

Ne znam zasto su tako skupi u Rusiji. Sve sto ja ovde kupim, ti mozes da narucis slicno iz Kine po istoj cijeni ili jeftinije.

con3

To na papiru je jedno a u praksi drugo .

PECA BMW

kupio sam onaj fon . i ja sam prezadovoljan . radi brzo , dobro je pregledan jos da mu malo udjem u stos .

nego me zanima koju aplikaciju na android platformi koristite kao navigaciju . dal da instaliram garmin ili nesto drugo ?
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Bori¹a

mene je google maps po beogradu vodio sasvim pristojno, a ja nemam pojma tuda nista.. tako da ja koristim to, fabricki ;D

MIGE


Bori¹a

zna li neko, moze li da steti punjenje u kolima neoriginalnim punjacem - imam neku navigaciju i punjac je isto na usb i vadi se, pa da li mogu da ubodem ovaj moj usb i da punim, nece nista da mu skodi?

Kanarinac

Sporije ce da puni ali nece mu fali nista


MIGE

mrzi me da trazim al bas na tom sajtu imas gomilu takvih telefona koji salju za srbiju

UFF


Bori¹a

moj s4 active je vodootporan, samo sto mu ekran je KURAC scratch-proof jer sam ga na snir od sorca ogrebao... poludeo sam, ali jebiga, kasno sam se setio foliju da stavim
opusteno kucam dok se tusiram i nema problema nikakvih...

DaChaS

Kucas? mislis  :drka: dok se tusiras :D

VR 46

Twist of wrist!

Bori¹a

ne, mislim da trazim pesmu da pustim ili tako nesto, i to vec radim mesec dana i nisam imao primerdbu ;D

kako me uvek sjebete pa to nije normalno :(

UFF

i kako sad provaliti razliku ako nemas pravi S4 sa sobom?

https://www.youtube.com/watch?v=8fTHk4CNjtc

a cak i da imas je tesko bez testa i aplikacija ako razlika u ekranu nije bas ocigledna

https://www.youtube.com/watch?v=5nJw7HvOwxI


znaci ako kupis polovan s4 bez garancije makar i istekle ili racuna verovatno si popusio kopiju :D


con3

Razlika u ekranu je ogromna uzmi u ruku pa ces videti ,kao i u kameri ,pola KP su kopije po 300 i nesto eura .Ja sam stavljao neke linkove . :)


Kanarinac

Uzmi tu kopiju i bacices je za 10,15 dana. Sve je to lepo na slikama, ali kad uzmes tel u ruku videces razliku i bez orig s4 pored.

UFF