Glavni meni

Mobilni telefoni rasprava

Započeo MILJAN, 16 Novembar, 2013, 00:23

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic


viper

Treba da menjam mobilni pa gledam ¹ta bih uzeo, ¹ta mislite o LG G3 32gb ili neki slièan.
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Hattrick

Sto bi rekao dvoglavi arapin, uzmes Iphone 7 Plus Jet Black 256GB, i miran si bar 6 meseci :D

viper

"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

lord_oblivion

Verovatno ima i boljih za iste pare ali ja sam prezadovoljan Samsung-om J5 2016.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Boban_m

Citat: viper poslato 14 Mart, 2017, 21:08
Treba da menjam mobilni pa gledam ¹ta bih uzeo, ¹ta mislite o LG G3 32gb ili neki slièan.
Zaobidji. Super je dok radi, ali imaju tendenciju da crknu, tacnije pocnu se sami resetovati dok ne dodje dotle da nemaju vremena ni sistem da dignu. Dal je ploca ili nesto drugo nije ni vazno. HTC je veoma stabilan fon.

viper

Zahvaljujem na informaciji i ja sam naèuo ne¹to da LG G3 nije poznat po pouzdanosti.
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

bigbad86

Uzmi bilo koji flagship kinez i boli te uvo. Na svaki je 2 god garancija.

nano

Nisu poznati ni G3 ni G4.

Glava Dole

Stiglo danas sa kilo-kljucem i ovo... VR box, odlicna stvarcica za filmove u busu npr kad putujem... za sve telefone sa ekranom od 4,7 do 6"... dosta solidno moze da se izostri, mada je uvek po malo mutna slika, ali moze da prodje... pomeraju se sociva i napred-nazad i levo-desno...

Ovaj novi lenovo K6 note ima inace VR rezim(samo se pritisne i zadrzi dugme za gasenje, odabere VR i dobije se dupla slika, tako da moze bilo koji klip)...

I za one koji nemaju tu mogucnost ima VR filmova, klipova, VR playera itd... mogu i klasicni 3D filmovi... uz namenske klipove i filmove je 3D efekat stvarno do 00 ali i uz obicne samo u VR rezimu je kao veliki TV ili cak i bioskop od telefona... YT aplikacija za android takodje podrzava VR rezim i ima i mogucnost centriranja, kao ziroskop... znaci kako god okrenes glavu slika stoji ravno... sad se jebem malo sa prevodima za filmove, nikako da nadjem neki program pomocu kog mogu da integrisem prevod na 3D film... ali resicu i to vec nekako :) Uspesno sam obican prevod pretvorio u 3D ali to posle dalje ne mogu da integrisem u video fajl...

U svakom slucaju zanimljiva igrackica... :)

! No longer available

Cena ovde pise 30$ a ja isti takav uzeo za 800din... potpuno nov, naravno, ista kutija, isti natpis, isti uredjaj... sve... :) Ako neko hoce evo linka :)

http://www.kupujemprodajem.com/3D-VR-naocare-38373401-oglas.htm

nano

Kontam da ti nije bitno al mos da bude zanimljiva reakcija ljudi u autobusu. Gledaju te kao da si sa marsa pao, odma se srednje setim dok sam imao Motorolu A925, "gle ovaj bode po ekranu" a danas im nije cudno dok nabadaju glavama jedan u drugog po gradu zapucani u ekran...

Glava Dole

Hahhaha pa najverovatnije al ko ih sisa :) Kad idem npr kuci preko BG-a cacak-bg je oko 3 sata puta minimum, nekad i nesto vise... smorim se ko ciganski sapun, za jedan film da se odgleda opusteno i ubije vise od polovine puta extra :) A stvarno nije skupo s obzirom sta pruza :)

PECA BMW

Sad pustis sa YT neku voznju motora i uzivas . dal sa staze dal po blatu izbor je neogranicen !
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Glava Dole

To jos nisam, ali zato jesam da ukucam vr sexy girl na YT... hoce devojcice da iskoce koliko ume da bude realisticno [panic] [rofl]

OKi

Android recovery. Da li neko zna neki pouzdan program. Izbrisao sam slucajno audio fail, ali sa fona ne sa sd kartice. Probao sam 10-zak , ali  [pop]

DebeliZmaj

ajde sad mala pomoc manijaka...
dakle kao sluzbeni telefon uvek biram one
monolitne cigle da baterija traje stu to duze ...
ovde sad treba uzmem neki normalan telefon
da mogu email i slicna sranja ...
dakle pitanje ... sta od aktuelnih modela da sebi
narucim u firmi... ?
android ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Glava Dole

Pa nzm sta ti nude... ako moze bilo sta zna se... najskuplji ;D

DaChaS

Prvo vidis budzet pa onda ekran velicina sta ti je bitno ... pa da se nadje nesto

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

UFF

pa onda odgovor vec imas na poslednjih par strana, ono sto sam uzeo ja ili sto imaju nadalina, mige i banderas