Glavni meni

najgluplja fora na koju ste smuvali ribu

Započeo balcan girl, 20 Novembar, 2013, 15:42

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

balcan girl

ajde da cujem :D koja je najgluplja fora na koju ste smuvali ribu po vasem misljenju naravnooo :D ne po njenom :D  [thumb_up] a mozete ujedno da stavite i najbolju zbog kontrasta :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Uncle Bob

Citat: balcan girl poslato 20 Novembar, 2013, 15:42
ajde da cujem :D koja je najgluplja fora na koju ste smuvali ribu po vasem misljenju naravnooo :D ne po njenom :D  [thumb_up] a mozete ujedno da stavite i najbolju zbog kontrasta :D :D :D
Aj ti prva na koju si foru ovu ili onu zbarena? :P
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

balcan girl

na zalost ni na jednu :D obicno sam ja ta koja lovi :D doduse jedna od boljih fora na koju bi sigurno pala je ta kad mi je lik prisao u gradu dok sam sedela sa drustvom i dao mi papiric onako bez reci ja zbunjena pogledam papiric na njemu broj telefona i on tada kaze ne bih da ti smetam vidim da si sa drustvom to ti je moj broj javi se da idemo na pice :D javila sam se odmah sutra al jbg i ja i taj lik smo skontali da se mnogo dobro kapiramo za prijatelje al nema neke hemije medju nama :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

balcan girl

a ti se kao ne secas :D :D :D poenta je da kad si je smuvao u sebi pomislis u jebote na kakvu si glupu foru pala :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Uncle Bob

Citat: balcan girl poslato 20 Novembar, 2013, 15:58
a ti se kao ne secas :D :D :D poenta je da kad si je smuvao u sebi pomislis u jebote na kakvu si glupu foru pala :D
Seæam se i jo¹ me je blam. :-[
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Ruza-Bandit

ja sam predposlednjeg sam zbarila tako ¹to sam mu rekla da ima mnogo dobro dupe i naravno pljesnula po istom a poslednjem sam rekla da njemu treba devojèica koja æe da razume njegove vo¾nje motorom, skupove ¾urke i opijanja  [andjeo]

Ups... ovo je tema samo za ribe... E njih nisam muvala :P

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!


noam chomsky

- Nesto smo pricali na zurci i ja joj kazem da nemam nameru da napadam devojke nocas, nije mi do sexa. Pijem pice, kuliram, caskam okolo a nju celo vece napadaju raznorazne veverice. Pred kraj veceri nije izdrzala i pitala me zasto...
lepota prirode je refleksija lepote nauke

SrpskiDzedaj011

I have to return some video tapes....

BOKYBOY

#12
...zanimljiva tema...  8) p.s.Ne treba ti nikakva fora kad vozis Kawasaki.... :P

metarex

ne znam dal prolazi al je ipak dobra fora: daj P...ke znam da imas!!! [rofl] [rofl] [rofl]
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

bucko

Izdao knjigu neki ex plejboj koji je u svoje vreme bio sa svim tada najboljim svetskim ribama sa  forama kako se to radi.Na kraju kaze da ako ni jedna od tih fora ne upali jednostavno nabavite kabria.

eclipse4

tako sto pridjem jednom stolu gde su bile tri ribe i tri momka,u to doba sam kozumirao alkohol vise nego vodu,pozdravim se sa svima redom (bila je galama velika odnosno jaka muzika),i kad sam stigao do te ribe koja mi se zasvidela,povucem je malo i kazem joj na uvo:

"ovo sto cu ti reci moze da se zavrsi na tri nacina,ili da me tuzis decku sto sam ti prisao i trazio broj telefona,ili da ga slazes da sam te pitao nesto sasvim nebitno i nedas mi broj pa nikom nista,ili ces mi dati broj telefona jer sam se ja bas zaljubio u tebe veceras"

okrenuo sam se i otiso nazad za svoj sto sa drustvom.....pola sata kasnije,riba me povuce za ruku i samo mi je ugurala u ruci papir na kome je pisalo:

"zovi sutra oko 15h,sara"


UFF

das joj da uradi test pa joj kazes kako ste kompatabilni i da ces joj posle sexa sve detaljno objasniti :)

http://en.sommer-sommer.com/braintest/

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Silvana

Citat: BOKYBOY poslato 20 Novembar, 2013, 19:35
...zanimljiva tema...  8) p.s.Ne treba ti nikakva fora kad vozis Kawasaki.... :P

I bandit dobro sam muva ribe... a onda stanem i skinem kacigu  ;D
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.