Glavni meni

Monster energy

Započeo mkt, 16 Novembar, 2013, 22:51

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Jecko

Neko duze vreme pila vodku sa guaranom...red bullom...do pre nekih 2 god, kada sam imala bukvalno predinfarktno stanje....
Na svu agoniju, genetski, od rodjenja imam urodjenu srcanu manu...imam uvecano srce....tzv. sportsko srce pa mi je inace broj otkucaja u minuti kada sam fizicki aktivna nenormalno visok...a jaaaako nizak kada spavam...mirujem....

Umeo je otkucaj srca da mi varira od 44 u minuti do 184...nosila holter...merili....

Tako da od tada.....taurin ni u snu.... [nono] [nono]


eclipse4

vidis,samo nas na ovom forumu ima par komada koji imaju tegobe i jos koliko ih ima koji jos nisu pisali...koliko ih je tek u svetu?

ja sam mislio da mi nedaj boze srce nije uredu,ali mi ovaj doktor kaze,da je tako osetio bih jos kod prve limenke ili druge...kaze do ovog stanja sam ja doprineo,sad se treba vratiti u normali.....al jebote evo prodje i ovaj dan,samo mi preskace,neznam sta da radim,jebem ti sraje i ko me terao da ga pijem....

ЯЭВОЛУТИОН

ja volim energetska pica od dunje, jabuke, kruske i kajsije...pa ako imate neku litru viska a resili ste da batalite...primam na poklon.....jebala vas hemija
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Bori¹a

Citat: Jecko poslato 20 Oktobar, 2014, 19:48
genetski, od rodjenja imam urodjenu srcanu manu...imam uvecano srce

to ti pricam, i ja imam isto ;D

K0le

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 20 Oktobar, 2014, 21:04
ja volim energetska pica od dunje, jabuke, kruske i kajsije...pa ako imate neku litru viska a resili ste da batalite...primam na poklon.....jebala vas hemija

Imam, ne planiram da batalim, al' mogu da darujem   [flashing] nisam kico¹  :D.  Ja æu da zapakujem, ti kad 'oæe¹ doði .

mkt

energetska pica se piju pri velikim naprezanjima i kad si na trenngu i slicno
najveca greska je popiti predvece ili uvece jbga tad nema spavanja
ja isto to vise ne pijem osim kad odem na voznju da me malo digne inace imam problem sa visokim krvnim pritiskom pa zbog toga i kafu vise nepijem posto mi malo fali da me cacne
zadnji put sam nabio sebi pritisak 160 od monstera i od tad nikad vise
pijem neki biprez lek sto su mi prepisali i strogo mi je zabranjen unos energije, osim kad sam pod naporom pa na svoju ruku pijem
nema zezanja sa tim

FANTOM

Pa ljudi piju energetska pica i sede .... ili mesaju sa alkoholom jos gore ... Kardiolozi se jeze o njih mislim energetskih pica jer ubrzavaju rad srca itd i samo mogu da stete. Poenta sama rec kaze Energetsko pice znaci uzima se ako imas fizicki napor uglavnom pre treninga za vreme treninga da bi ti digao energetski nivo digao malo zecer ako je aerobna aktivnos u pitanju. A ne sedim i ajde da pijem sto je lepo slatko ili sto je in to da narucim.Ako je lepo slatko pa ti popi flasicu brufena sine ona pa se cudi sto si se otrovao :D  [pop] . Pa posle se cudite kad iz mirovanja lupa srce.  [panic]

CBRR1

Citat: FANTOM poslato 03 Januar, 2015, 23:58
Pa ljudi piju energetska pica i sede .... ili mesaju sa alkoholom jos gore ... Kardiolozi se jeze o njih mislim energetskih pica jer ubrzavaju rad srca itd i samo mogu da stete. Poenta sama rec kaze Energetsko pice znaci uzima se ako imas fizicki napor uglavnom pre treninga za vreme treninga da bi ti digao energetski nivo digao malo zecer ako je aerobna aktivnos u pitanju. A ne sedim i ajde da pijem sto je lepo slatko ili sto je in to da narucim.Ako je lepo slatko pa ti popi flasicu brufena sine ona pa se cudi sto si se otrovao :D  [pop] . Pa posle se cudite kad iz mirovanja lupa srce.  [panic]




sinak a to sto pucas steroide u bulju da bi se nabildovao,to je zdravo..? posto ta slika na profilu nije od suvog treninga a neeee... ;D

con3

Hahahhahahahhahahahhahahahh upucao se :)

Bori¹a

Citat: CBRR1 poslato 04 Januar, 2015, 00:00
sinak a to sto pucas steroide u bulju da bi se nabildovao,to je zdravo..? posto ta slika na profilu nije od suvog treninga a neeee... ;D

НЕЧУРАЛ!!!!!!!!!!!!!!!11

FANTOM

CBRR1 : A jesi stariji sigurno, al si na prvu loptu kao da ti je 18 godina ... :) glupo je odma suditi o nekom koga ne znas .Konkretno ja treniram aktivno poslednjih 8 godina i moze se i bez hemije ako si posvecen i znas kako da treniras i klopas. A sto se tice slike, slika je posle 3 godina treninga nista spec 85 kg zive vage (sta li bi sad rekao kad bi me video da jedem tablete  [doh] ) ... A naveo sam gore u vezi energetskih napitaka cisto iz iskustva i da procita neko nesto pametno.A ne da sede za kompom gutaju limenke toga i cude se sto im srce preskace ili ih steze u grudima . Sve najbolje ;) [cheers]

UFF

ja sinoc nisam spavao celu noc, jutros trebao nesto da zavrsim pa uz dorucak (pileca krilca sa rostilja) sjebao limenku monstera

i otisao na spavanje  [rofl]

spavao ko beba, probudio se u 14h  [rofl]

CBRR1

Citat: FANTOM poslato 04 Januar, 2015, 01:35
CBRR1 : A jesi stariji sigurno, al si na prvu loptu kao da ti je 18 godina ... :) glupo je odma suditi o nekom koga ne znas .Konkretno ja treniram aktivno poslednjih 8 godina i moze se i bez hemije ako si posvecen i znas kako da treniras i klopas. A sto se tice slike, slika je posle 3 godina treninga nista spec 85 kg zive vage (sta li bi sad rekao kad bi me video da jedem tablete  [doh] ) ... A naveo sam gore u vezi energetskih napitaka cisto iz iskustva i da procita neko nesto pametno.A ne da sede za kompom gutaju limenke toga i cude se sto im srce preskace ili ih steze u grudima . Sve najbolje ;) [cheers]



ko pusi zdravlje rusi...

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: FANTOM poslato 04 Januar, 2015, 01:35
CBRR1 : A jesi stariji sigurno, al si na prvu loptu kao da ti je 18 godina ... :) glupo je odma suditi o nekom koga ne znas .Konkretno ja treniram aktivno poslednjih 8 godina i moze se i bez hemije ako si posvecen i znas kako da treniras i klopas. A sto se tice slike, slika je posle 3 godina treninga nista spec 85 kg zive vage (sta li bi sad rekao kad bi me video da jedem tablete  [doh] ) ... A naveo sam gore u vezi energetskih napitaka cisto iz iskustva i da procita neko nesto pametno.A ne da sede za kompom gutaju limenke toga i cude se sto im srce preskace ili ih steze u grudima . Sve najbolje ;) [cheers]

85 kila.....pa ja kad su hteli da me vrate iz vojske zbog neuhranjenosti imao 80 kila.....koliko si ti visok zemljace....
elem...kratki misici se lako pumpaju i definisu....svarceneger je bio mis univerzum (mis je namerno) samo zato sto je uspeo da napumpa svoju visinu....pogledaj ga kako sad izgleda.....kao deda od stotinu ljeta.....a vidi Chak Norisa.....ko decak kad se obrije....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

VR 46

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 04 Januar, 2015, 16:50
Citat: FANTOM poslato 04 Januar, 2015, 01:35
CBRR1 : A jesi stariji sigurno, al si na prvu loptu kao da ti je 18 godina ... :) glupo je odma suditi o nekom koga ne znas .Konkretno ja treniram aktivno poslednjih 8 godina i moze se i bez hemije ako si posvecen i znas kako da treniras i klopas. A sto se tice slike, slika je posle 3 godina treninga nista spec 85 kg zive vage (sta li bi sad rekao kad bi me video da jedem tablete  [doh] ) ... A naveo sam gore u vezi energetskih napitaka cisto iz iskustva i da procita neko nesto pametno.A ne da sede za kompom gutaju limenke toga i cude se sto im srce preskace ili ih steze u grudima . Sve najbolje ;) [cheers]

85 kila.....pa ja kad su hteli da me vrate iz vojske zbog neuhranjenosti imao 80 kila.....koliko si ti visok zemljace....
elem...kratki misici se lako pumpaju i definisu....svarceneger je bio mis univerzum (mis je namerno) samo zato sto je uspeo da napumpa svoju visinu....pogledaj ga kako sad izgleda.....kao deda od stotinu ljeta.....a vidi Chak Norisa.....ko decak kad se obrije....
I ja vezbam aktivno poslednjih 5 godina,kad sam poceo sa treningom imao sam 68kg,sad oko 92kg,nikad hemija,ponekad neki protein i kreatin i slazem se sa fantomom,sve se moze uz dobru ishranu i dobar trening,ne treba suditi ljudima odmah da je na nekoj hemiji ako izgleda dobro...svarceneger je legenda i on je jedinstven  i nikad niko nece biti kao on,ovi danasnji bilderi su prepucani i neprirodni i svarcija apsolutno boli patka kako izgleda danas,koga ce boleti uvo kako izgleda sa 70+ godina... :violina:
Twist of wrist!

Bori¹a

Citat: VR 46 poslato 04 Januar, 2015, 18:28
nikad hemija,ponekad neki protein i kreatin

STEROIDIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII [rofl]

VR 46

 [nono]  ;D
ps: a sto se tice energetskih pica,sve su to otrovi,ne pijem ih vec dugo,ali zato pivo derem  [dancing]
Twist of wrist!

mkt

popijem litar vinjaka pa da vidis sta je snaga

monsterbnt

Red bul daje ti krila.... Vinjak pogon na sva cetiri...
Smrt SVIMA!!!!

FANTOM

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 04 Januar, 2015, 16:50
Citat: FANTOM poslato 04 Januar, 2015, 01:35
CBRR1 : A jesi stariji sigurno, al si na prvu loptu kao da ti je 18 godina ... :) glupo je odma suditi o nekom koga ne znas .Konkretno ja treniram aktivno poslednjih 8 godina i moze se i bez hemije ako si posvecen i znas kako da treniras i klopas. A sto se tice slike, slika je posle 3 godina treninga nista spec 85 kg zive vage (sta li bi sad rekao kad bi me video da jedem tablete  [doh] ) ... A naveo sam gore u vezi energetskih napitaka cisto iz iskustva i da procita neko nesto pametno.A ne da sede za kompom gutaju limenke toga i cude se sto im srce preskace ili ih steze u grudima . Sve najbolje ;) [cheers]

   


85 kila.....pa ja kad su hteli da me vrate iz vojske zbog neuhranjenosti imao 80 kila.....koliko si ti visok zemljace....
elem...kratki misici se lako pumpaju i definisu....svarceneger je bio mis univerzum (mis je namerno) samo zato sto je uspeo da napumpa svoju visinu....pogledaj ga kako sad izgleda.....kao deda od stotinu ljeta.....a vidi Chak Norisa.....ko decak kad se obrije....

ЯЭВОЛУТИОН : Pa tad sam imao 20 godina 85 kg misicne mase je skroz ok za te godine ( a misicna masa i salo nije isto hocu reci nije isto kad prirodno imas slauf i 85 kg i kad imas skelsanih misica 85 kg ) visok sam 183cm. Svarceneger ima sada 67 godina i normalno da nece izgledati kao sa 30 - 40 godina .Kako izgledaju prosecni ljudi danas u 25 ko starkelje pricam za fizicku gradju a ne ovi stariji tipa peko 30 i preko 40.I ni jedan bodybilder ne izgleda u godinama kad prestane aktivno da se bavi sa tim kao kad je izlazio na takmicenja.I slazem se da se nizi ljudi lakse urade nego krakati od 2 metra , zato na MR.Olimpija takmicenju ni jedan takmicar i nije vislji o 180cm.
  VR 46:  Znas kako ko iole vezba malo vise i razume se a da je normalan zna celu pricu sa tim. Naravno da moze na suvo samo je potrebno vreme . Ja sam imao 78kg kad sam poceo da treniram pre 8 godina sada 97 kg . I obicno kad me vidi obican covek pod to smatram nekog ko ne trenira odma misli da ne vadim iglu iz sebe , a ustvari full suvo ali 8 godina redovnog treninga iza sebe.Dok drugi vise vole da iskoriste da blenu u tv ja istoristim taj sat ipo 2 za trening dnevno .Samo je glupo sto npr ljudi nipodastavaju tvoj uspeh tipa on je na hemiji itd a ni ne znaju te , ali to su uglavnom oni zavidni i nesigurni u sebe. Ja kad vidim nekog ko je bolji kazem svaka cast i ako me nesto zanima pitam uvek moze nesto novo da se nauci. A to kritikovati to moze svako. ;)