Glavni meni

Honda CB 750 Four-prvi superbajk na svetu

Započeo zmiya, 16 Novembar, 2013, 20:11

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Panta Zemunac

Crna joj stoji kao karleu¹astoj sise!!

Trudim se da je zamislim (bajk a ne kurceleu¹astu!), proporcionalno uvecanoj za npr.za 1/4...ev. 1/3!! Kakav bi to boom bio za nas visoke a tek one koji su pri tom i krupni!! Aj, budi se delijo!!

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Panta Zemunac poslato 19 Novembar, 2013, 22:48
Crna joj stoji kao karleu¹astoj sise!!

Trudim se da je zamislim (bajk a ne kurceleu¹astu!), proporcionalno uvecanoj za npr.za 1/4...ev. 1/3!! Kakav bi to boom bio za nas visoke a tek one koji su pri tom i krupni!! Aj, budi se delijo!!
pa kupis g1000 ko ja i resio si problem gabarita

http://vroum52.com/vroumjaponaises.img/Honda-GL1000-79-1%5B1%5D.jpg
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Hohštapler

@meterex
Da,  ovde èuèi samo ona hondina golden brown boja...  imam i sliku na kompu, al nemam net, kucam preko moba...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

zmiya

evo vam sve boje pa sad palamudite koja je najlep¹a...

Honda CB750 History 1969-1978



Meni se ova prva svidja..

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zmiya

Taj mi se model ne svidjasa tim zadnjim krajem,napravio bih caffe racer..A ovo mi tek lièi na moju RD biv¹u,limun ¾uækastu..

krsta63

Zlatna K 0, prvi japanski motor koji sam vozio. JBT, kad se setim, kako je to letelo [panic] . Sada sa ove tacke... nemam pojma ko je ludji bio, stariji drug koji mi je dao da divljam ili ja, 16 godina.. mozak nista. A ona kao nova, radi kao sat, jos uvek je bila na francuskim papirima, vodila se na neku ribu

stilgar

danas nema da nas boli glava oko izbora boje, naked honda nc700 s ima bela crna i siva kombinacija grrr....

ЯЭВОЛУТИОН

neki moj drug dizajner...ima objasnjenje...kad napravis  nesto sto ima ostre linije....ne zelis da boja remeti oblik....nekada su motori crtani rukom...mnogo poliranog alumijuma i hroma....sve to je morala da naglasi boja.....svi stari motori do pedesetih su bili crni ili u nekoj zemljanoij boji....a kad je svet otkrio metalik boju....ludilo
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zmiya


ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Picasoo

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 19 Novembar, 2013, 17:38
menjaj boju ko boga te molim.....ova crna je ubi....izglada dronjavo....
Kada sam je farbao u ovu mat crnu trebalo je i maska da bude zavrsena...od tog obecanja(majstora) proslo je 3 godine :/
Ako se finansijske kockice sloze ove zime bi trebalo da joj legne nova farba...nesto slicno njenoj originalnoj Candy red!

ЯЭВОЛУТИОН

candy red.....mislim da BMW u svojoj paleti ia 3k farbu kaja je prokleto blizu....ja farbao neku CB400T iz 1978

bila ovakva samo sam je napravio na novu...kupio je neki momak iz panceva

http://www.motorsloop.com/images/honda/ZE5750CB400T.JPG
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gvozden

Ovu sam boju pravio po orginalnoj hondinoj iz 77. Kod Stanisica iz ZR.
Uradio sam 3 kom, 2 u bordo , jednu u crnu sjajnu ( onaj CR) i ostala je jedna sad preko zime da se restaurira u tu zutu.






Picasoo

Citat: Gvozden poslato 26 Novembar, 2013, 14:01
Ovu sam boju pravio po orginalnoj hondinoj iz 77. Kod Stanisica iz ZR.
Uradio sam 3 kom, 2 u bordo , jednu u crnu sjajnu ( onaj CR) i ostala je jedna sad preko zime da se restaurira u tu zutu.






To je ta!!

Lazic


ness

ima li neko havarisanu neispravnu hondu cb 750 four da proda ??? pitam zato sto imam komplet motor bez rama ????

ness

moze i super sport samo da je sa jednom bregastom

nemanja

ima li neko na prodaju tank za ovu hondicu a moze i cb 450 oblik isti ? Potrebno za neku preradu.