Glavni meni

Motobox Novi Sad

Započeo SSZGO, 21 Januar, 2011, 11:31

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

svaka rasrava sa nezadovoljnom musterijom
koja se razvrshava u tome da musterija bude
nezadovoljan je vrlo losh marketing ... :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Popsy

Never underestimate the power of the dark side ... === ***

SSZGO

Citat: Dabec poslato 18 Februar, 2011, 15:40
ovaj odgovor i dalje ne menje èinjenice,GARANCIJA,FISKALNI RAÈUN,UPUTSTVO-VISE NEGO DOVOLJNO za bilo kakavu dalju raspravu na temu ovog sata,isti se prodaje za 10.000,00 rsd  a i manje(sto se tièe mog stava i dalje ostajem pri njemu da se osecam prevareno -sa naglaskom za sat-jer ne mogu da shvatim da niste zeleli da vratite novac za novu NEKORI©ENJU stvar????????STO SAMO ZNAÈI JEDNO PREDUGO STOJI NA POLICI U MAGACINU TJ ZAROBLJENA KINTA.VISE NECU DAVATI BILO KAKVE KOMENTARE NA OVU TEMU .POZZ

otisao si u radnju i kupio i kad si video da ti ne odgovara hoces da vratis.

nije realno, morao si da se raspitas dal moze ili ne moze ili da se dogovoris za vreme kupovine da li moze da se proba i vrati ako ne odgovara
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

dzimika

Brdo puta sam kupio stvari i nisam dobio fiskalni niti sam ga trazio, ako kupujem stvar na koju se daje garancija ocekujem da je dobijem

A ako vec hocete da se prepucavate slobodno mozete da nastavite preko pp posto ste izneli svoje price i cinjenice

pit

Citat: SSZGO poslato 18 Februar, 2011, 20:42
Citat: Dabec poslato 18 Februar, 2011, 15:40
ovaj odgovor i dalje ne menje èinjenice,GARANCIJA,FISKALNI RAÈUN,UPUTSTVO-VISE NEGO DOVOLJNO za bilo kakavu dalju raspravu na temu ovog sata,isti se prodaje za 10.000,00 rsd  a i manje(sto se tièe mog stava i dalje ostajem pri njemu da se osecam prevareno -sa naglaskom za sat-jer ne mogu da shvatim da niste zeleli da vratite novac za novu NEKORI©ENJU stvar????????STO SAMO ZNAÈI JEDNO PREDUGO STOJI NA POLICI U MAGACINU TJ ZAROBLJENA KINTA.VISE NECU DAVATI BILO KAKVE KOMENTARE NA OVU TEMU .POZZ

otisao si u radnju i kupio i kad si video da ti ne odgovara hoces da vratis.

nije realno, morao si da se raspitas dal moze ili ne moze ili da se dogovoris za vreme kupovine da li moze da se proba i vrati ako ne odgovara



            Slazem se ...akoje proizvod ispravan ...ne bi trebao da se vraca .

Black Adder

Dakle, ne mogu da verujem! I ovde se brisu postovi!

DebeliZmaj

vidi da nije poruka u kantici ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Black Adder

Citat: DebeliZmaj poslato 20 Februar, 2011, 14:03
vidi da nije poruka u kantici ...
[klanjam_se] hvala dru¾e, samo ne razumem za¹to, vrv kao replika na predhodnu koja je isto zavr¹ila u kantici
ima¹  [cheers]

DebeliZmaj

pazi motobox nema .. al ima moto-box d.o.o
Назив:     MOTO-BOX
Правна форма:     Друштво са ограниченом одговорношћу
Седиште:     Нови Сад
Пуно пословно име:     MOTO-BOX DRU©TVO SA OGRANIÈENOM ODGOVORNO©ÆU ZA SPOLJNU I UNUTRA©NJU TRGOVINU MOTOCIKLIMA, DELOVIMA I OPREMOM, NOVI SAD, JOVANA POPOVIÆA 61
Адреса:     Јована Поповића 61, , Нови Сад, Србија

Матични број:    0806968800102
Име и презиме:    Стевица Калем
Уписани капитал
Новчани    500,00 EUR
Уплаћен/унет капитал
Новчани    250,00 EUR на дан 20.01.2005

imenik kaze ovako :
KALEM, STEVICA   021 6791016
JOVANA POPOVIÆA 61, NOVI SAD
najbolje nazovesh coveka direktno ...

( svi prikazani podaci su javno dostupni preko apr i telekom srbija
i autor poruke ne odgovara za njihovu ispravnost jer je samo prekopirao
javno dostupne podatke ... )
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Black Adder

moto-box = motobox ? Ne¹to mi to ba¹ nije jasno ....  Ili su dve firme ili jedan pravni subjekt koristi dva imena?


DebeliZmaj

moze vishe imena da koristi sto da ne ... moze i neko skraceno ime da koristi
MOTO-BOX DOO NOVI SAD tako su registrovani ... mozda imaju josh neko ime
ko zna ... :) mozda ti sad mozesh da reg motobox d.o.o :) .. pa im poshaljesh
zahtev da prestanu da koriste tvoje poslovno ime :) .. cak i .rs domen mislim da
mozesh da ih preko nacionalnog registra ostavish bez istog :) ... proveri ...
mozda :) ako te bash nerviraju... ti kontaktiraj telekom srbija i reci da za potrebe
firme koriste telefon koji se vodi na priv. lice :) time zakidaju telekom za neke pare
a time i drzavu itd...

rekoh li ja da je nezadovoljan korisnik vrlo zajebana sorta.. au ... :) ...
a josh ako se svadjash preko foruma sa korisnicima ... :) ..

ne znam za 2010 ... nema josh, ali za 2009 se nisu bash proslavili prometom ...
nije malo ... al nije ni puno ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell


DebeliZmaj

elem... a posto besni korisnik od vlasnika a preko APR ima JMBG vrlo lako preko centralnog birachkog spiska moze da
dodje do svih podataka, da li sam pomenuo vec da moze i krstenicu da mu izvedi ... a sve legalno ... svako moze ...
i onda ima i podatke o bliskim srodnicima ... pa sve njih ukljuchi u druzenje povodom svog nezadovoljstva... zamisli
kakva bruka kad svima recimo 3 koleno krenu da stizu dopisi kako taji taj njihov rodjak je prevario nekog za neki sat ..
ja mislim da je kupac napravio gresku sto se nije informisao ... ali ako vidish da je nesto musterija nekoristila a ti neces
da mu izadjesh u susret .. jel mrzi te da popunish formular o vracenoj robi !?:) ... auh ...
zamisli temu na slavama ... :) i taaako ...
elem.. ja nisam nishta kupovao tamo, ne bih znao ... ja nisam al ima ovde ko je nezadovoljan kupac :) i umesto da
radi na spushtanju lopti i da izadje klijentu kako god moze u susret ... :) covek josh ulazi u raspravu, fiskalni rachun,
e ovo e ono ... qq ... zamisli kad google sve to iskeshira...
ljudi najduze pamte los glas ... zamisli negde prichash sa nekim i kao upoznajute sa nekim novim i kazu on drzi motobox
i covek se ne seti po tome sto su imaju povoljne stvari .. ah da kod vas je bilo nekih problema sa gumama i neki dechko
se zalio na sat... qq :( ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Popsy

vidi Zmaje, ima¹ piæe od mene ;)
Never underestimate the power of the dark side ... === ***

DebeliZmaj

qq ovoliko pluseva nisam dobio zadnjih 3 meseca  [andjeo]
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

SSZGO

Zmaj je spao ispod 200 minusa sad :)
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Dabec

Citat: Dabec  2011-02-18, 14:40:16
ovaj odgovor i dalje ne menje èinjenice,GARANCIJA,FISKALNI RAÈUN,UPUTSTVO-VISE NEGO DOVOLJNO za bilo kakavu dalju raspravu na temu ovog sata,isti se prodaje za 10.000,00 rsd  a i manje(sto se tièe mog stava i dalje ostajem pri njemu da se osecam prevareno -sa naglaskom za sat-jer ne mogu da shvatim da niste zeleli da vratite novac za novu NEKORI©ENJU stvar??STO SAMO ZNAÈI JEDNO PREDUGO STOJI NA POLICI U MAGACINU TJ ZAROBLJENA KINTA.VISE NECU DAVATI BILO KAKVE KOMENTARE NA OVU TEMU .POZZ


otisao si u radnju i kupio i kad si video da ti ne odgovara hoces da vratis.

nije realno, morao si da se raspitas dal moze ili ne moze ili da se dogovoris za vreme kupovine da li moze da se proba i vrati ako ne odgovara


Na¾alost nisam oti¹ao u radnju vec sam je sat poslat iz Novog Sada za Jagodinu brzom po¹tom.

DebeliZmaj

ocigledno covek vishe nece da kucka u ovoj temi ...
jutros je bio online, kapiram da je prochitao i sad ga sramota
i smishlja kako da se iskupi prvo prema musterijama a onda
i da se opere na forumu ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

dzimika

Citat: DebeliZmaj poslato 18 Februar, 2011, 19:10
svaka rasrava sa nezadovoljnom musterijom
koja se razvrshava u tome da musterija bude
nezadovoljan je vrlo losh marketing ... :)


bilo kakav ulazak u raspravu sa musterijom/korisnikom da bi pokazao da si u pravu je los marketing
koliko god da su pravu treba izadjes u susret ali to je ovde i bio slucaj, tako da ne vidim problem

SSZGO

podeljena su misljenja, ja npr mislim da je prodavac ovde u pravu

neko misli da su kupci u pravu...

i tako dalje pada sneg...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor