Glavni meni

Tema za ljubitelje Ducati-a

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 20 Oktobar, 2013, 16:53

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.




castor

Malo te pretekao, pa si sad ljubomoran? Ajde, biæe drugi Gavro. ;)
It's the ride that matters, not the bike…

Gavrolini

Kontam da ga ne bi ni uzeo ni video da ga ja nisam ovde pomenuo :)

Hattrick

Lep motor, koliko je placen ako nije tajna ?  [thumb_up]
Eto Gavro, zasluzan si sto jedan manijak vise vozi Ducati  :)

Andreja

Ja ga izduvao za krug :D

Èestitam Gligoriæu, oèekujem utiske i poreðenje sa modernim 4cil. litrama :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

freepartyman

Idealan motor za ljubitelje, i za voznju vikendom. Ima dusu. Lepo da se vozas. Gavra je kumovao,to stoji..Bio je oko dva soma ako se ne varam.
I became a beast to rid myself the pain of being a man


freepartyman

#549
Po meni vredi svaki euro.  Daj jos fotki ovih dana...jel planiras da uradis nesto na njemu ?
Setio sam se da sam ja okacio oglas na forum  ;D Raste dukati klan na forumu,jos samo ja da kupim 848 a Andreja 748  ;D [dancing] [dancing]
I became a beast to rid myself the pain of being a man

jocale

Ja sam svoj prodao, jedva, bio je bas lep primerak ali bez interesenata a mozda i taj model nije nesto atraktivan i trazen... u pitanju je 749. Ne znam sta da mislim o motoru, svidja mi se voznja, dok radi :D ali mi se desavalo da jebe kompjuter, postavljen na najgorem mogucem mestu, uz blok motora, povremeno mi je iskljucivao jedan cilindar  [ludak]
Nisam ni smeo da se negde zaputim dalje. Ali dok kad sam sve uspeo da saniram, voznja na njemu bila je odlicna, krivine su pravo zadovoljstvo! To nije motor za grad, zato ga mnogi i ne vole, tvrd, greje i ruzno se cuje na leru. Opet bih voleo da ga imam kao drugi motor.

Samo polako i pun gas

Simon69

Ko nece kad moze,nece moci kad bude hteo!

Flavius Valerius Aurelius

Citat: jocale poslato 23 Januar, 2016, 00:56
To nije motor za grad, zato ga mnogi i ne vole, tvrd, greje i ruzno se cuje na leru. Opet bih voleo da ga imam kao drugi motor.
Probao sam ga na par km i komentar ti je na mestu. Naj naj Dukati (po meni) sto se starijih modela tice. A voznja? Isto kao kad se opisuje Panigale. Kamenje i greje u p.m. Mada, vecina su takvi...

Gligoric

Cekamo prve lepe dana i koju voznju na Navaku, a kasnije cu da ga vratim u original i to ce ostati kao motor sa kojim cu da okrenem krug i nazad u garazu :)

srbac

Nazad u staklenu vitrinu !!!!  [klanjam_se]

Gavrolini

I dalje ne verujem sta mi napravi covek :)


Jovan D

Èestitiam na kupovini Dukca, sekta se ¹iri :)
Ima¹ ovog u oglasima mada si ga verovatno veæ video
http://www.polovniautomobili.com/motori/6697178/ducati-916

Gavrolini

Interesovao mi je iskljucivo 996 jer je neuporedivo brzi i bolji od 916 a i ovaj 916 je 800e skuplji :)