Glavni meni

mazzi jedini ljubitelj Triumph-a

Započeo clutch&brake, 19 Oktobar, 2013, 10:52

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

dzimika

Citat: mazzi poslato 23 Oktobar, 2013, 21:33
Svi dobro znaju da je Triumph najbolji proizvodjac motora na svetu. Japanci ne prave motore vec prevozna sredstva, svi su nekako bez duse. Amerikanci i njihov HD su jos u srednjem veku. Nemci prave propeler, Italijani su kvarljivi i samim tim jedini izbor ostaje Engleski motori. Posto su ostale Engleske firme propale jedini pravi izbor je Triumph!!! Jos kad je buljav pa de ces lepse :) MA da moze i neki ovaki :P



ako cemo po tacnosti i triumph je propao da nije novog vlasnika ne bi imao ove modele koji ti se svidjaju :D
ali istina je da od 2005 godine pa na ovamo izgledaju bolesno dobro
a sto je najveci fazon i dalje drze cenu

mazzi

Ma znam, a i nisu jedini Englezi ... i Norton se vratio, ali sta sve lupaju ovde po forumu mogu i ja malo :P A za cene nisu normalni, novi Speed Triple kosta 15000 i vise

mareskin


Znate ono kad se skupi dru¹tvo, pa se svi dogovore da furaju neku prièu/zajebanciju da bi zeznuli jednoga koji nije u toku?

E ja se tako oseæam kad èitam komentare o Triumphu :)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Major

Citat: mazzi poslato 23 Oktobar, 2013, 21:33
Svi dobro znaju da je Triumph najbolji proizvodjac motora na svetu.

[rofl]

Panta Zemunac

Poku¹ajte da naðete nekog, polovnog, Tea za restauraciju pa ce vam cena sve ka'sti!
Taj bajk nema pro¹lost, sada¹njost i buducnost....on je uvek tu, negde, oko nas!! Kao i Norton!

CBRR1


ЯЭВОЛУТИОН

Mazzi voi vencanice....cuo sam da hoce da kupi jos jednog saaba....od Njanje koliko sam cuo....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

chengelle

Mnogi vole Triumph-a,ali malo je onih koji bi ga i kupili, ja sam ga kupio i prezadovoljan sam u svim pogledima
Nije bitno sta vozis,vec kako se osecas dok to radis!!!!

pit

Citat: chengelle poslato 26 Oktobar, 2013, 17:10
Mnogi vole Triumph-a,ali malo je onih koji bi ga i kupili, ja sam ga kupio i prezadovoljan sam u svim pogledima

Pa jbg zentaju zbog odrzawanja i delowa koje je problem nabawiti...jedino to...inace ne sumnjam da je motor ok.A twoj je perfetan probo sam ga u dworistu firme na kratko...utegnut ko pracka.

chengelle

Citat: pit poslato 26 Oktobar, 2013, 20:09
Citat: chengelle poslato 26 Oktobar, 2013, 17:10
Mnogi vole Triumph-a,ali malo je onih koji bi ga i kupili, ja sam ga kupio i prezadovoljan sam u svim pogledima

Pa jbg zentaju zbog odrzawanja i delowa koje je problem nabawiti...jedino to...inace ne sumnjam da je motor ok.A twoj je perfetan probo sam ga u dworistu firme na kratko...utegnut ko pracka.
Motor ima 60.000km,a kao nov je,u svim pogledima....

Nije bitno sta vozis,vec kako se osecas dok to radis!!!!

Che


Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

dzimika

Citat: mazzi poslato 24 Oktobar, 2013, 12:30
Ma znam, a i nisu jedini Englezi ... i Norton se vratio, ali sta sve lupaju ovde po forumu mogu i ja malo :P A za cene nisu normalni, novi Speed Triple kosta 15000 i vise
ajd cik reci da ne vredi te pare? izgleda i ide bolje od vecina motora u klasi

da neko ne pomisli da mrzim japance, ima vise modela koje bih rado posedovao ali triumph ima neku draz, neki smek, dusu koju retko koji japanac poseduje (ima modela ali ne puno a i vecinom su kopije evropskih motora)

pit

Citat: dzimika poslato 27 Oktobar, 2013, 18:39
Citat: mazzi poslato 24 Oktobar, 2013, 12:30
Ma znam, a i nisu jedini Englezi ... i Norton se vratio, ali sta sve lupaju ovde po forumu mogu i ja malo :P A za cene nisu normalni, novi Speed Triple kosta 15000 i vise
ajd cik reci da ne vredi te pare? izgleda i ide bolje od vecina motora u klasi

da neko ne pomisli da mrzim japance, ima vise modela koje bih rado posedovao ali triump ima neku draz, neki smek, dusu koju retko koji japanac poseduje (ima modela ali ne puno a i vecinom su kopije evropskih motora)

A harizmu si zaborawio....

UFF


pit


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

pit



Major

#39
Evo Mazzi je zamolio da dignemo temu iz prasine posto je obecao da ce pisati u njoj samo ne moze da je nadje ;D

I Ride A Triumph

"THE EMBLEM" A Triumph Motorcycle Fantasy Film